PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hometech 1200 mini hd uydu alıcısı tanıtım&bilgilendirme.

A.Bozoğlu
12-10-2014, 14:11
Only the registered members can see the link

Model No: HT1200

Özellikler

Full HD (1080p) ve HD Ready (720p) yayın desteği

2 adet USB girişi. Aynı anda hem USB WIFI hem de harici disk bağlanabilir.

USB den güncelleme

AV-Out ile tüplü televizyonlara uyumlu

Ekranlı kumanda alıcısı

Süper hızlı kanal geçişi

Hızlı, kolay ve pratik menü

Biss ,Patch desteği

HD ve normal SD kanallarda muhteşem görüntü ve ses kalitesi

HDMI girişi ile tüm LCD, Plazma ve projeksiyon TV ler ile uyumlu

Fabrika kanal listesi , kendi kanal listenizi yedekleme vb kullanıcı dostu özellikler

USB bellek (FAT32), USB harici disk (NTFS) ve USB çoklayıcı desteği

USB kayıt özelliği ile istediğiniz kanalı kaydedip tekrar izleme

Zaman kaydırma(timeshift) özelliğini destekler

Media Player: Film , müzik ve resim oynatıcısı

Mp3,mp4,avi,mkv,iso,mov,vob,dat,jpeg dosyalarını destekler

Oyunlar: Sudoku, Go Bang, Fare Vurma, Box Man

Multiswich, motorlu çanaklarla uyumlu

RSS Feed

Online Yazılım Güncelleme

Uyumlu USB WIFI adaptör takarak kablosuz internet ve aşağıdaki akıllı TV fonksiyonları kazanır;

Sunucu bağlanma,

IP TV özelliği

Hava durumu tahmini

Online Güncelleme

Google Maps

A.Bozoğlu
12-10-2014, 14:11
Hometech 1200 mini hd Turksat 4A & Hotbird hazır kanal listesi.
(Only the registered members can see the link)

A.Bozoğlu
12-10-2014, 14:12
Hometech 1200hd& baff6700hd 20/03/2014 Yazılımı (Only the registered members can see the link)

A.Bozoğlu
Hometech 1200hd & Baff6700hd 08/08/2014 Yazılımı. (Only the registered members can see the link)

A.Bozoğlu
Hometech 1200hd Cccam.Cfg dosyası. (Only the registered members can see the link)

Dosyayı indirip not defteri ile açın, kendi server bilgilerinizi ekleyip dosyayı kapatarak, usb belleğinize atın. cihaz menüsünden sistem ayarları+cccam/newcamd satırına inip bu menüyü açın, kumandanızın mavi tuşuna basarak dosyayı cihazınıza yükleyin.

A.Bozoğlu
12-10-2014, 14:13
Hometech "iptvli.txt" (Only the registered members can see the link) iptv listenizi usb ile yükleyebilmeniz için gereken dosya.

Dosya içeriği aşağıdaki gibi olmalıdır, yoksa cihaz linkleri görmez.

Kanal adı,iptv protokolü,link

A-Media Premium HD,Only the registered members can see the link
A-Media Premium,Only the registered members can see the link

Sinema HD,mms,mms://
Sinema1 HD,mms,mms://

PTVSPORT,rtmp,rtmp://
ESPN 2,rtmp,rtmp://

A.Bozoğlu
12-10-2014, 14:14
Hometech emü açma kodu: herhangi bir kanal üzerinde "8282" tuşlayın yada menü+mavi tuş kullanın.

Hometech ek özellikler açma kapama: herhangi bir kanal üzerinde "7931" tuşlayın, bu kodu tuşladığınızda sistem ayarlarındaki server bölümü, iks bölümü gibi özel bölümler gizlenir.

A.Bozoğlu
12-10-2014, 14:14
Arkadaşlar deneme yanılma ve uzun uğraşlar sonucu bunları elde ettim, dosyaları bizzat denedim sorunsuzdur.

erdozer
17-10-2014, 17:03
Arkadaşlar deneme yanılma ve uzun uğraşlar sonucu bunları elde ettim, dosyaları bizzat denedim sorunsuzdur.
çabanız için teşekkurler. Ben usb den flash bellege dump veya kanal listesi almayı başaramadım.usb den güncelleme bölümünde dump ve kanallar diye yeşil dügme var ama uzerine tıklayınca bir işlem görmuyor.bendeki yazılım baff 0808 olanından.başaran varsa yardımcı olursa sevinirim.

A.Bozoğlu
17-10-2014, 20:57
çabanız için teşekkurler. Ben usb den flash bellege dump veya kanal listesi almayı başaramadım.usb den güncelleme bölümünde dump ve kanallar diye yeşil dügme var ama uzerine tıklayınca bir işlem görmuyor.bendeki yazılım baff 0808 olanından.başaran varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ben şuan opensat yazılımını kullanıyorum, o yazılımda dump alma var fakat sadece fat32 ile biçimlendirilmiş usb bellekle oluyor.

erdozer
17-10-2014, 21:46
Ben şuan opensat yazılımını kullanıyorum, o yazılımda dump alma var fakat sadece fat32 ile biçimlendirilmiş usb bellekle oluyor.teşekkurler,opensatin ın modeli nedir veya sizdump ı paylaşabilirmisiniz.

A.Bozoğlu
17-10-2014, 21:54
teşekkurler,opensatin ın modeli nedir veya sizdump ı paylaşabilirmisiniz.

Opensat 333hd ben bu yazılımı kullanıyorum fakat kumanda farkı var, siz isterseniz mersat orbit yazılımınıda kullanabilirsiniz onda kumanda sorunu yok sanırım.

Mersat orbit

erdozer
17-10-2014, 22:12
Opensat 333hd ben bu yazılımı kullanıyorum fakat kumanda farkı var, siz isterseniz mersat orbit yazılımınıda kullanabilirsiniz onda kumanda sorunu yok sanırım.

Mersat orbit

teşekkurler.

A.Bozoğlu
17-10-2014, 22:14
Opensat yazılımında free mgcam server mevcut benim tercih etme nedenimde bu.

aozaslan
17-10-2014, 22:27
şimdi gördüm.kaon 9944 mini hd cihaz kullanıyorum.hometech 1200 mini hd uydu alıcısının da emu kodu 8282 kaon 9944 de.ayrıca ilk açılışta jameson yazıyor.araştırdım.kaon 9944 cihazın yazılımı jameson 2013 yazılımıymış.jameson teknik servis söyledi.kaon güncel yazılım vermiyor.jameson 2013 indirdim.usb yitaktım.bekleyin yükleniyor diyor.yükleme yapıyor sonunda yüklenemedi diyor.aynı şekilde next mini ha yazılımını da denedim.aynı şekilde oluyor.işin garibi her üçünde de yazılım dosyaları birebir aynı kb.mb.bölümüne kadar.sorum.9944 de hometech yazılımı uyarmı.yada dönüşüm yazılımı filan oluyormu.
yoksa bu kaonu kırıp atacağım o kadar zoruma gidiyor.bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin.teşekkürler

A.Bozoğlu
17-10-2014, 23:04
şimdi gördüm.kaon 9944 mini hd cihaz kullanıyorum.hometech 1200 mini hd uydu alıcısının da emu kodu 8282 kaon 9944 de.ayrıca ilk açılışta jameson yazıyor.araştırdım.kaon 9944 cihazın yazılımı jameson 2013 yazılımıymış.jameson teknik servis söyledi.kaon güncel yazılım vermiyor.jameson 2013 indirdim.usb yitaktım.bekleyin yükleniyor diyor.yükleme yapıyor sonunda yüklenemedi diyor.aynı şekilde next mini ha yazılımını da denedim.aynı şekilde oluyor.işin garibi her üçünde de yazılım dosyaları birebir aynı kb.mb.bölümüne kadar.sorum.9944 de hometech yazılımı uyarmı.yada dönüşüm yazılımı filan oluyormu.
yoksa bu kaonu kırıp atacağım o kadar zoruma gidiyor.bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin.teşekkürler

Kullandığınız cihazın işlemcisi ve yazılım uzantısı önemli, hometech işlemcisi sun plus 1502 ve yazılım uzantısı "bin", sizdeki cihaz sanırım abs uzantılı yazılım kullanıyor, buda benim aklıma ali işlemcili bir model olabileceğini getiriyor.

aozaslan
17-10-2014, 23:25
Kullandığınız cihazın işlemcisi ve yazılım uzantısı önemli, hometech işlemcisi sun plus 1502 ve yazılım uzantısı "bin", sizdeki cihaz sanırım abs uzantılı yazılım kullanıyor, buda benim aklıma ali işlemcili bir model olabileceğini getiriyor.

evet arkadaşım.kullandığım cihazın uzantısı abs.jameson 2013 ve next mini hd ninde uzantısı abs.kaon dan aldığımabs uzantısı boyutu ve içerikleriyle jameson ve next kide aynı.ama next ve jameson yazılımını yüklüyor deyip başlıyor sonuna kadar gidiyor.sonra yüklenemedi diyor.dönüşüm yazılımı filan mıgerekşr onu çözemedim.bu konuda yardımını bekliyorum.teşekkürler.

A.Bozoğlu
19-10-2014, 11:38

Baff yazılımında kanalları yedeklemek için;

kanal yedekleme;
.menü+sistem ayarları+uydudan kanalı sil+veri tabanı yedekle adımlarını izleyin.

Yedeği geri yükleme;
menü+sistem ayarları+uydudan kanalı sil+veri tabanı yükle adımlarını izleyin.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

erdozer
19-10-2014, 15:26

Mersat orbit

yukardaki öneriniz sorunu çozdü,çok teşekkurler.veri tabanı yedeklemesinde başka bir yazılım yüklendiginde bazen kanallarda siliniyor.en iyisi usb bellege dump almaktı onuda önerinizle çozmüş olduk.

A.Bozoğlu
19-10-2014, 15:31
yukardaki öneriniz sorunu çozdü,çok teşekkurler.veri tabanı yedeklemesinde başka bir yazılım yüklendiginde bazen kanallarda siliniyor.en iyisi usb bellege dump almaktı onuda önerinizle çozmüş olduk.

Yardımımız oldu ise ne mutlu, bu cihazın yurt içinde ve yurt dışında fazlası ile muadili mevcut, yazılımlarında direkt olarak uyması güzel. tek sıkıntı usb ile softcam yüklenmiyor, yada ben bulamadım uygun bir dosya.

erdozer
19-10-2014, 18:01
Yardımımız oldu ise ne mutlu, bu cihazın yurt içinde ve yurt dışında fazlası ile muadili mevcut, yazılımlarında direkt olarak uyması güzel. tek sıkıntı usb ile softcam yüklenmiyor, yada ben bulamadım uygun bir dosya.

kumanda sorunu olmayan daha güncel önereceginiz yazılım varsa paylaşısanız sevinirim.teşekkurler.

kınık
19-10-2014, 19:00
elinize sağlık usta güzel çalışma olmuş acaba 1512 sunplus işlemcili cihazlalarla ilgili çalışmanız olacakmı

A.Bozoğlu
19-10-2014, 19:03
elinize sağlık usta güzel çalışma olmuş acaba 1512 sunplus işlemcili cihazlalarla ilgili çalışmanız olacakmı

Elimde öyle bir cihaz yok malesef, olsa denerdim.

atmaca1949
21-10-2014, 21:11
sn Bozoğlu bende aldım a101 den bu cihazı yanlız iptv elle yazıyorum ama nerden o***lenecek bulamadım bı yardımcı olursanız sevinirim selamlar.

A.Bozoğlu
21-10-2014, 21:51
sn Bozoğlu bende aldım a101 den bu cihazı yanlız iptv elle yazıyorum ama nerden o***lenecek bulamadım bı yardımcı olursanız sevinirim selamlar.

Abi selamlar, resimde klavyede görülen (sarı renk içerisindeki) tuşla girilen adresi kaydedebilirsin.

atmaca1949
22-10-2014, 18:37
Teşekkür ederim.

crazy_boy_boy
24-10-2014, 00:03
Hometech 1200 mini hd Turksat 4A & Hotbird hazır kanal listesi.
(Only the registered members can see the link)
verdiğiniz linkler açılmıyor

kral_47
13-12-2014, 00:35
selam arkadaşlar 101 den Hometech 1200 mini hd uydu alıcısı alan arkadaş lar şuan da bunun yazılımı yok göremedim burdakı sayfada verilen baff yazılımlar uymuyo bil ginize sizin işlemci bu Sunplus 1506G

kral_47
13-12-2014, 15:35
Hometech 1200 mini hd işlemci Sunplus 1506G bu deyişik buna uyan yazılım soft*** varmı Hometech 1200 mini hd iki şeşit Hometech 1200 mini hd var işlemcisi deyişik

erdozer
13-12-2014, 17:21
yeni model ile ilgili bilgiler burada var. Only the registered members can see the link .eski model işlemcisiyle yeni modelin işlemcisi farklı onun için yazılımı olmuyor.

kral_47
13-12-2014, 22:14
yeni model ile ilgili bilgiler burada var. Only the registered members can see the link .eski model işlemcisiyle yeni modelin işlemcisi farklı onun için yazılımı olmuyor.

bu site sorun lu açıl mıyor buna hangi yazılım uyar

A.Bozoğlu
13-12-2014, 22:20
Next punto yazılımını deneyebilirsiniz, aynı işlemciyi kullanıyor. bende cihaz olmadığı için deneme şansım yok.

1200 "SE" 11-18-2014 tarihli yazılım.

hyasar63
16-12-2014, 18:45
Sayın A.bozoglu sizin hometech ht1200 için önerdiğiniz sağlam bir yazılım var mı gönderebilirmisiniz mail: halilyasar63@yandex.com (halilyasar63@yandex.com) şimdiden teşekkürler. Ayrıca diğer arkadaşlarda gönderebilir

BURAKORDEKCİ
08-02-2015, 13:09
Merhaba arkadaşlar ben a101 den birkaç gün önce hometech ht1200 second edition (hd) uydu alıcısını aldım ve bugün hometech in sitesinden youtube 06.02.2015 yazılımını indirdim ve yükledim önceden youtube u açıyordu ama veri hatası diyip videoları açmıyodu ama güncellemeden sonra me dailymotion ne haritalar ne de youtube açılıo bir çözüm yolu var mıdır
???

yirtik
08-02-2015, 13:41
tesekkürler

belkıde
10-02-2015, 23:51
selam arkadaşlar ben hometech ht 1200 cıhaza yanlışlıkla yazılım yüklerken r32 sectım yanlış yaptım dıye cıhazın fısını cektım cıhaz açıldı fakat uydu lıstesı gıbı mavı bı ekran geldı bende r32koblosuna yok cıhazı usb den nasıl gerı yuklerım hangı yazılımı nasıl attıcam yardımcı olacak bırı varsa memnun olurum tskler

fethikaan71
03-07-2015, 01:20
tamamda usta ccam cfg dosyası nerde

05322996000
11-10-2015, 10:26
arkadaşlar ht 1200 uydu alıcısı youtubeyi acmuyor yardımcı olu
rmusunuz

ramazankar
12-11-2015, 23:49
Selam

Hometech HT1200SE cihazıma İP TV kanallarımı nasıl yükleyebilirim.
Yardımcı olabilirmisiniz?

Channel name:ViP xxx xx 1
URL:xxxxxxxxxxxtv.xxxx.nnn:9000/xxxx/cccccccc/vvvvvvvvvvv/000.ts

Bu şekilde yapıyorum. Ama olmuyor. Only the registered members can see the link başına eklemiyorum.Olmuyor.

Ekliyorum gene olmuyor.

kanberoğlu
13-11-2015, 01:27
movimax premier hd,Only the registered members can see the link böyle başlayıp geri kalan kısmını elindeki ip tv satırını yazarak halledebiliyorsun. Eğer girdiğiniz ip tv satırı çalışıyorsa açmıyor diye bir işlem yoktur.
Aşağıya hazır İp tv listesi yüklüyorum. İndir flaşh belleğe at ve yükle.

ramazankar
13-11-2015, 02:04
slm
olmadı
skype varsa goruntulu yapabiliriz.

ramazankara@hotmail.com

ramazankar
13-11-2015, 02:05
movimax premier hd,Only the registered members can see the link böyle başlayıp geri kalan kısmını elindeki ip tv satırını yazarak halledebiliyorsun. Eğer girdiğiniz ip tv satırı çalışıyorsa açmıyor diye bir işlem yoktur.

slm
olmadı

ramazankara@hotmail.com

ramazankar
13-11-2015, 02:10

Selam Hocam

Olmadı dediğiniz gibi yaptım.

ramazankara@hotmail.com

nicotiana
13-11-2015, 12:44
teşekkürler

ramazankar
13-11-2015, 17:34
Selam

Kanalları ekledim İP TV de yalnız

+18 olan kanalları eklemiyor.

Bunu nasıl aşarım yardımcı olabilirmisiniz?

kanberoğlu
14-11-2015, 01:57
Selam

Kanalları ekledim İP TV de yalnız

+18 olan kanalları eklemiyor.

Bunu nasıl aşarım yardımcı olabilirmisiniz?

Sanırım cihazınızda ip tv sayısı fazla olduğundan eklemiyor. + 18 ler sonlarda olduğu için. Gerçi verdiğim dosyada onlar yoktu. Şayet illada onlar olsun istiyorsan verdiğim dosyadan birkaç satır sil yeni eklersin ve yüklersin.

ramazankar
14-11-2015, 21:45
Sanırım cihazınızda ip tv sayısı fazla olduğundan eklemiyor. + 18 ler sonlarda olduğu için. Gerçi verdiğim dosyada onlar yoktu. Şayet illada onlar olsun istiyorsan verdiğim dosyadan birkaç satır sil yeni eklersin ve yüklersin.

Evet Hocam Kanalları sildim. ekledim çalışıyor oldu yalnız şunu anlamadım.
Hani desek ki 75 İP TV kanal destekliyor ama 75 bir 75 daha aynı kanalları ekliyoruz. Veya sizin listeyi ekliyoruz. Toplam da 150 kanal falan hepsi çalışıyor .
Acaba 75 - 75 mi kanal eklemek gerekiyor anlamadım.

Neyse Hallettim.

Teşekkür ederim.

Tecrübenin Devamı:

82 Kanal Ekleniyor. Bu İşlemden Sonra Bir 82 Kanal Daha eklenebilir.

Toplam : 256 IP TV Kanalı ekleniyor.

Bilginize

kanberoğlu
15-11-2015, 02:05
Evet Hocam Kanalları sildim. ekledim çalışıyor oldu yalnız şunu anlamadım.
Hani desek ki 75 İP TV kanal destekliyor ama 75 bir 75 daha aynı kanalları ekliyoruz. Veya sizin listeyi ekliyoruz. Toplam da 150 kanal falan hepsi çalışıyor .
Acaba 75 - 75 mi kanal eklemek gerekiyor anlamadım.

Neyse Hallettim.

Teşekkür ederim.

Tecrübenin Devamı:

82 Kanal Ekleniyor. Bu İşlemden Sonra Bir 82 Kanal Daha eklenebilir.

Toplam : 256 IP TV Kanalı ekleniyor.

Bilginize

Çözüme ulaştığın için sevindim. Ayrıca verdiğin bilgi içinde teşekkür ederim. Bu konuya devamında sizi burda görmek isterim herzaman. kolay gelsin.

merkurum
15-11-2015, 03:38
Arkadaslar a101 den aldigim cihaz cccam server acmiyor yardim edebilirmisiniz.

ramazankar
15-11-2015, 22:35

Selam

CCCam bilmiyorum. Bilmiyorum derken onun serverini almadım alsaydım onu da çözer yardımcı olurdum.

Kusura bakmayın. Ama bilenlerin yardımcı olmalarını isterim. Kolay Gelsin.

erdinçg
17-11-2015, 23:42

Selam
bu urunde beleş server var ....
aldınız cihaz homotech1200se ise nete balandıysanız MENÜ ..AYARLAR PROTOKOL.. OSTCAMI açın ekranın en alta sever bitiş tari yazar
izlenen uydular 13e..19..39e cccam da çalışıyor ancak biraz seçiçi genelde bu versyonla rahat çalışır # v2.1.3-3165 güle güle kulan.

merkurum
18-11-2015, 02:07
Evet giriyor ama seri nosu istiyor seri nosunu verebilirmisin

enginsen
18-11-2015, 12:11
bu cihazda kör tarama var mı

Adnan70
18-11-2015, 13:55
bu cihazda kör tarama var mı

Var arkadaşım. Tarama seçenekleri içinde.

Sintech
14-12-2015, 18:35
Teşekkür

uşaklı64
14-12-2015, 22:00
bof
Channel name:TRT 1 HD
URL:Only the registered members can see the link
Channel name:TRT HD

uşaklı64
14-12-2015, 22:03
hometech 1200se ip dosyası bu gönderdiğim gibi olacak arkadaşlar bu sadece bilgi amaçlıdır aynı cihazdan elimde var ip tv linkleri bu şekilde olursa usb ile atılıyor.

uşaklı64
14-12-2015, 22:08
herşeyi güzelde birde powerwu yazılımı verilmiş softcam dosya desteğide verilse dahada güzel olur bekliyoruz inşallah.

Batu İnci
23-12-2015, 20:06
iyi akşamlar dileğiyle aynı sorun ben de yasıyorum hometec 1200 hd uydu var ip listesi yükleyemiyorum metin belgesi ousturuyorum Dosya Adı İptvlist txt http Sinema:#link:Only the registered members can see the link yapıyorum olmuyor hata nerde yardımcı olursanız sevinirim tşkler 1 örnek atarsanız

uşaklı64
23-12-2015, 23:08
kardeş ben yukarıda örneğini verdim ip listeni aynen onun gibi yapacaksın biraz uğraştırıyor ama çalışan ip kanallarla yapıldığında mutlu sona eriyorsun ip listesinin başına bof yazıyorsun sonuna ise eof diye yazıyorsun ha birde dosya adınıda webtvlist diye yazıyorsun txt diye yazarsan dosyayı görmez hazırladığın dosyayı flash belleğe at sonra cihaza tak daha sonrada kumandadan pvrlist tuşuna bas ağ üzerine gel yan tuşlarla ip üzerine gel ve ok de açılan sayfada kumanda üzerinden mavi tuşa bas ve hayır tuşu üzerinde iken ok de tamamdır.

uşaklı64
23-12-2015, 23:09
bof
Channel name:TRT 1 HD
Channel name:TRT HD
eof

Batu İnci
16-01-2016, 11:30
Formdaki Tüm Ark Sevgi ve Selamlar ( Hometech-1200-mini-hd-uydu-alıcısın da Next Wifi
1.2 kullanıyorum iptv için yeni yazılımı da yükledim malesef sorun düzelmedi arada bazen de sinyal oranı sorun gayet güzel olduğu halde ağ bağlatısı ikazı veriyor bu selikde ip ve youtube açmıyor ne yapmamız gerekiyor lütfen ACİL yardım sevgiler

kaandemir61
14-02-2016, 23:31
teşekkürler...

BJK-KARTAL
20-03-2016, 16:35
slm Arkadaşlar,
Yardımlarınıza ihtiyacım var ..
homatech in kendi forum sitesinden aldığım iptv listesini ve sizlerin verdiği iptv listesini cihazıma yükleyemiyorum nerde hata yapıyorum ..

listeleri flash belliğime atıyorum sonrasında cihazıma takıyorum ve ardından menü+ağ+iptv kısmına geliyorum oarad mavi tuşa (usb güncelle) basıyorum bilgi msj ı geliyor liste hatalı başarısız diyor nerde hata yapıyorum ..

Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var dosyadamı yoksa yüklemedemi hata yapıyorum bu cihazı yeni aldım ilk defa kullanıyorum cihazın içinde belli başlı ip tv kanalları var onları izliyorum lakin bunlara kanal eklemek istiyorum ..

erdinçg
21-03-2016, 14:37
slm Arkadaşlar,
Yardımlarınıza ihtiyacım var ..
homatech in kendi forum sitesinden aldığım iptv listesini ve sizlerin verdiği iptv listesini cihazıma yükleyemiyorum nerde hata yapıyorum ..

listeleri flash belliğime atıyorum sonrasında cihazıma takıyorum ve ardından menü+ağ+iptv kısmına geliyorum oarad mavi tuşa (usb güncelle) basıyorum bilgi msj ı geliyor liste hatalı başarısız diyor nerde hata yapıyorum ..

Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var dosyadamı yoksa yüklemedemi hata yapıyorum bu cihazı yeni aldım ilk defa kullanıyorum cihazın içinde belli başlı ip tv kanalları var onları izliyorum lakin bunlara kanal eklemek istiyorum ..

IPTV LİSTESİ 256 ADET ALMAKTADIR. ÇALIŞMAYAN LİNLERİ SİLMESENİZ USTUNE YUKLENEMEZ

retkit1
28-03-2016, 16:39
cevap yazmam gerekiyormuş yazdım al

artur66
04-12-2019, 07:11
HOMETECH HT 1200 second edition
Forum kullanıcıları herhangi bir yazılımı bulmanıza yardımcı olur ve bir klonu var.:bangin:

hasan102030
25-10-2020, 02:19
teşekkürler.ustam