PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkekleri evlilğe götüren cümleler

Hakan Gül
06-12-2006, 00:34
Tufaya gelmeyin. Bu cümleler çevrenizde edilmeye başlanıyorsa vesiz henüz kendinizi evliliğe yakın hissetmiyorsanız o bölgeden koşarakuzaklaşmanız menfaatiniz icabıdır.- Ben neyim senin için? Hayri lütfen bana söyler misin, senin için kimimben?- Senden bi çocuğum olsun istiyorum Nejat. Evlenmemiz şart diil.- Annem seninle tanışmak istiyor Haydar? Canım ne var bi gelip merhabadesen?- Seninle bir koltuğa uzanıp filmler seyretmek istiyorum Mahfi?- Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Evlilik bana göre değil Hikmet.- Babam artık görüşmeyeceksin o çapulcuyla dedi Tarık?- Beni ne doktorlar ne mühendisler istedi bilsen? Aklın durur yani. Ne odurgunlaştın Fevzi?- Evlenmekten korkacak ne var Hidayet. Alt tarafı bir kağıt parçasındanmı korkuyorsun.- Bizim ilişkimizde eksik bişey var ama nedir bulamıyorum Fırat?- Bu gün kravatını ben bağlamak istiyorum Ferit?- Nasıl yaptığım kuzu kapamayı beğendin mi Talat. ıstersen sana hergünyaparım.- Evlenmek şart diil. ılişkimize bir isim vermek istiyorum. Ne bileyimadını koyalım tarif edelim yani.- Beni tanıştırırken kız arkadaşım demenden bıktım. Asker arkadaşım gibikız arkadaşım. Ne demek şimdi bu. Git başımdan Hüseyin?- Yo yo diş fırçam çantamda kalsın. Senin banyonda ne işi var. Lütfenısrar etme şafak? Eh madem istiyosun bu eve de bir tane alırım. Bi tanesenin evinde olur bi tane benim evimde.- Hayatııııım. Maçın başladı gel... Sana bira da açtım. Çerez filan?- Soyadın çok güzelmiş Ertan? Dikkat ettin mi benim ismimle de çokkafiyeli oluyor.- Değişen ne olabilir ki Sinan. Biz seninle zaten evli gibi yaşıyoruz.- Bak ne diyicem. Bi akşam yemek yapiyim. Anenler de gelsin ?- Hayatla ilgili planların nedir ıbrahim.

namık
06-12-2006, 09:02
GÜzel OlmuŞ Namik Şahİn

umuter
06-12-2006, 10:32
çok güzelmiş ama bizden geçti artık yeniler daha dikkatli dinlesin bu sözleri :puah: :puah: