PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acİl Yardimmmmmmmm 6630

gokhansarica
06-12-2006, 14:59
slm arkadaşlar ben telefona yeni Software(yazılım) Yükledim ama şuanda telefonda türkçe dil yok onu nasıl ayarlayabilirim acaba sizden yardım istiyorum beyler telefon nokia 6630 yani istediğim şey türkçe versiyonlu software(yazılım) varsa sevinirim ben internette çok yere baktım ama bulamadım

hallederiz
06-12-2006, 23:47
buraya (Only the registered members can see the link) bir bak arkadaşım

gokhansarica
09-12-2006, 14:22
ya katdeş ben ordaki programı indirdim ama nasıl yükleneceğini bilimiyorum eğer bilen varsa anlatırsa çok sevinirim

®adakoglu
09-12-2006, 15:41
ya katdeş ben ordaki programı indirdim ama nasıl yükleneceğini bilimiyorum eğer bilen varsa anlatırsa çok sevinirim

Çihazına UFS cihazı ile yazılımı yükleyeceksiniz.Yazılımı yükleme yaparken Türkçe dil seçeneği olana yazılımı yüklemelisiniz.Yazılım yükleme konusunda ayrıntılı bilgi için TIKLA (Only the registered members can see the link)

gokhansarica
10-12-2006, 02:16
ben ufs yi kurdum ama telefona software yi nasıl yükleyeceği mi bilmiyorum varsa aranızda bir telefoncu anlatırsa çok sevinirim yada anlayan varsa

hallederiz
10-12-2006, 15:04
ben ufs yi kurdum ama telefona software yi nasıl yükleyeceği mi bilmiyorum varsa aranızda bir telefoncu anlatırsa çok sevinirim yada anlayan varsa

arkadaşım buraya bak (Only the registered members can see the link) burada talimat mevcut

gokhansarica
10-12-2006, 16:47
ya kardeş benim ki farklı ben baktım oraya benim ki UFS suite yada UFS Box bunu anlayan var mı onu soruyorum yada türkçe sürüm lazım