PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsung Smart TV H Serisi yükleme uygulaması

fbsakird
13-11-2014, 16:03
Samsung Smart TV H Serisi yükleme uygulaması

Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıdaki anlatımda yapılan işlemleri yapmış olmanız durumunda:
Samsung Smart TV - H serisine Sansar Smart Player ve nStreamlmod,seyirTURK yükleme adımları

1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır,
2. Daha önceden yüklemiş olduğunuz tüm eklentiler (uygulamalar) silinecektir,
3. Şu ana kadar kimse karşılaşmamış olsa da tv nizin hiç açılmamasına kadar varabilecek sorunlarla dahi karşılaşabilirsiniz

Aşağıdaki bilgilerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup, Sansar Smart Player ve nStreamlmod,seyirTURK olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yukarıdaki uyarıları kabulleniyorsanız devam ediniz.

Only the registered members can see the link

1. Uzaktan kumanda üzerindeki MENU düğmesine basın ve Akıllı Özellikler seçeneğinin belirleyin.

2. Samsung Hesabı seçeneğini seçin ve seçenekte sonra oturum açın. Theusername alanına girmek tırnak işaretleri olmadan "geliştirmek".Şifre alanı boş bırakın.

3. Smart Hub düğmesine basarak uygulamalar menüsüne girin Uygulamalar panelini seçin.

4. Mark herhangi bir basın ziyade uygulama ve aşağıda gösterildiği gibi menü görünene kadar, uzaktan kumanda düğmesine basın tutun.Menüsünde, IP Ayarını seçin.

5. Ayar sunucu IP adresi. 84 20 255 7: kutulara, IP adresinizi girin.

6. Senkronizasyon.Menüsünden başlat seçeneğini User App Sync seçin.

Bundan sonra, Sansar Smart Player ve nStreamlmod, S²eyirturk, uygulama cihazınızda yüklü olacak.

fbsakird
13-11-2014, 16:17
Resimli anlatım

Samsung H serisinde denendi. Sonuç hızlı ve başarılı.

Önce alttaki linkten SammyWidgets_v1.1 zipli dosyayı (680 kb) bilgisayarınıza indirin.

SammyWidgets_v1.1.zip (Only the registered members can see the link Applications/SammyWidgets_v1.1.zip)

Zipli dosyayı açınca Sammywidgets_v1.1 klasörü oluşur. Klasörün içinde sammywidgets.exe oluşur. sammywidgets.exe'yi tıklayınca klasörün içinde widget klasörü ile selected.txt dosyaları oluşur.

Bilgisayarınızdaki güvenlik duvarının sorusuna "Engellemeyi kaldır" tıklayın.

Önce Widgets Folder tıklayın.

Sonra da ******* tıklayın.

Masaüstünde widgets klasörünün oluştuğunu görürsünüz.

Ben klasörün içine 6 tane widget (zipli widget dosyaların içindeki start.xml içeriklerini önceden düzenlemeniz gerekiyor) attım.
Siz de istediğiniz kadar widget dosyasını zipli halde klasörün içine atabilirsiniz.

Burada Select All seçerek yükleyeceğiniz widgetleri seçin. ******* tıkladıktan sonra tv'nizin karşısına geçin. develop ve şifresi ile birlikte giriş yapın. Bilgisayarınızın IP numarasını yazın. Enter tuşuna bastığınzda ekranda "connection" ya da "Synchronizasyon" yazısı gördüğünüzde widgetler yüklenmeye başlar. Hepsi bu kadar

beaverss
13-11-2014, 16:51
Paylaşım için teşekkürler..

rifkican
12-02-2021, 13:20
Ben klasörün içine 6 tane widget (zipli widget dosyaların içindeki start.xml içeriklerini önceden düzenlemeniz gerekiyor) attım... Keşke start.xml örneği versyedin...