PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTNET Süper Lig maçlarını da alacak

Baldemir
20-11-2014, 21:19
Only the registered members can see the link

UEFA Şampiyonlar Ligi yayın haklarını 3 yıllığına satın alan TT NET'in yeni hedefi Süper Lig.

MEDYAHABER - ÖZEL İÇERİK

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye içi yayın haklarını 3 yıllığına satın alan TTNET şimdi de Süper Lig ihalelerine hazırlanıyor.

TTNET'in 13 yıldır Süper Lig yayın haklarına sahip olan DİGİTÜRK'e karşı 2017 yılında yapılacak ihaleye girerek Türk futboluna yeni bir soluk kazandırmak istediği öğrenildi.

Şampiyonlar Ligi'nin yayın haklarına sahip olan TTNET'in maçları seyircilere nasıl sunacağı merak konusu olmuştu. TTNET, Şampiyonlar Ligi maçlarını TRT ile ortak bir dijital platform oluştararak ekranlara yansıtacak.

Only the registered members can see the link

Hikmet™
20-11-2014, 21:32
DİGİTURK kolay kolay ihaleyi kaptırmaz TTnete. Şuan bu işi en başarılı götürende DİGİTURK zaten okadar yılık tecrübeleri var. Belki ttnete bi süpriz yaparak DİGİTURK ve D-Smart ortak olarak ttenee karşı ihaleye girebilirler. :D

FORTUNE™
20-11-2014, 23:46
interneti becerdi buna sıra geldi desene ttnet... hehehe gülelim hep beraber bence 2014 bitiyor ve benim bulundum yerin hemen üstümdeki köyde 1mb hızında bile hız yok kalkmış maç verecekmiş kendine gel ttnet.......

beaverss
21-11-2014, 07:10
interneti becerdi buna sıra geldi desene ttnet... hehehe gülelim hep beraber bence 2014 bitiyor ve benim bulundum yerin hemen üstümdeki köyde 1mb hızında bile hız yok kalkmış maç verecekmiş kendine gel ttnet.......
Aynen kardeşim haklısın daha doğru düzgün alt yapısı bile yok ttnetin internet için bunların derdi para sömürmek para varya orda dertleri o inş gitmez ttnet.e benim görüşümde plartformlar alsın Dijitürk Dsmart gibi