PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe'den barış için ilk adım

ipekelektronik
07-12-2006, 19:31
Fenerbahçe'den barış için ilk adım

Sarı-lacivertli yönetim, uzun süredir sert tartışmalar yaşadığı Kulüpler Birliği'nden davet gelmesi halinde ilk toplantıya katılma kararı aldı...

Fenerbahçe yönetimi, Kulüpler Birliği'ne olan tavrını değiştirme kararı aldı.
Vakfın son yaptığı toplantıda sarı-lacivertli kulübe zeytin dalı uzatmasının ardından, olağanüstü genel kurul hazırlıklarını da gözönüne alan Fenerbahçe cephesi buzları eritmeye çalışacak.

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'ın başkanlığını yaptığı Kulüpler Birliği'nin son davetini geri çekmesinin ardından sert açıklamalar yapan ve ihraç edilmesi tartışılan Fenerbahçe'nin stratejisini değiştireceği bildirildi.
Fenerbahçe yönetimi kendi arasında yaptığı toplantıda Kulüpler Birliği'nden davet gelmesi halinde toplantıya katılıp, uzlaşmacı bir tavır sergilemeyi planlıyor. Sarı-lacivertli kulübün özellikle Futbol Federasyonu'nun olağanüstü kongreye gitmesi konusunda diğer kulüpleri ikna etmeye çalışacağı ve destek arayacağı belirtildi.

Kulüpler Birliği toplantılarına Başkan Aziz Yıldırım'ın yine gitmeyeceği ve kulübü İkinci Başkan Nihat Özdemir'in temsil edeceği de ifade edildi.