PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Max 2.000 TL bütçelik Diz Üstü Pc Tavsiyesi.

Hikmet™
13-12-2014, 20:02
Arkadaşlar bana hem oyun (Piyasadaki oyunları zorlanmadan çalıştıracak) hemde programda (Autocad,Proteus vs) çalıştırabilecek bir laptop lazım. Maksimum bütçem 2000 tl bana hangi markadan hangi model bir pc önerirsiniz. Sivas'ta bulunan tanınmış Teknoloji mazaları Bimeks,Teknosa, ve Vatan Bilgisayar. mazaları mevcuttur. Diğer olmayan mazalardanda internetten sipariş verebilirim. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Baldemir
13-12-2014, 20:44
xxman™ oyun bilgisayarları çok yüksek fiyatlarda ben 4 ay önce hepsi buradan.com dan aşağıdaki laptom'u aldım

Only the registered members can see the link

Bunlarda senin fiyatın biraz üstünde

Hikmet™
07-01-2015, 21:38

Bimeksin Sivas'taki şubesinden bu pc yi aldım. Ozaman 2291 TL di. +150 TL de hediye çeki veriyorlardı aldım. Nasıl iyimi yapmışım kötümü yorumlarınızı bekliyorum.

Admin
08-01-2015, 02:05

Bimeksin Sivas'taki şubesinden bu pc yi aldım. Ozaman 2291 TL di. +150 TL de hediye çeki veriyorlardı aldım. Nasıl iyimi yapmışım kötümü yorumlarınızı bekliyorum.
Hayırlı olsun xxman bendede lenovo g570 var 3 sene önce almıştım taş gibi halen :)

Hikmet™
08-01-2015, 08:09
Hayırlı olsun xxman bendede lenovo g570 var 3 sene önce almıştım taş gibi halen :)

Sağolasın abi pc güzel Call Of Duty Ghosts yükledim yüksek grafik ayarında kasmadan oynadım bitirdim oyunu. Memnunum şimdilik bi sıkıntı yok.

Hilmi
08-01-2015, 08:28
Hayırlı olsun @xxman™ kardeşim güle güle kullan özellikleri baya iyiymş...

ŞRARSKOZ
08-01-2015, 15:41
hayırlı olsun sistem derecelendirmesi kaç acaba