PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid İÇİN YARDIM

hexo
09-01-2015, 12:41
Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid evdeki wifiyi bıluyor bağlanıyor ama gel gelelim interneti açmıyor kendi telefonum tabletim bile fuul şekilde bağlantı yaparken Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid bir türlü bağlantıyı açamıyor bağlı olduğu ağ ayarlarından görebiliyorum ama interneti açmıyor bunun sebebi ne olabilir bilgisi olanınız varmı bu konuda bana yardımcı olabilecek :49857458: :49857458:

Editor
09-01-2015, 15:32
Youtube uygulaması falandamı çalışmıyor? wifiden bağlanınca

hexo
09-01-2015, 15:55
Youtube uygulaması falandamı çalışmıyor? wifiden bağlanınca
hiçbiri çalışmıyor ama wifi bağlantısı devamlı bağlı durumunda gözüküyor

Editor
09-01-2015, 16:02
hiçbiri çalışmıyor ama wifi bağlantısı devamlı bağlı durumunda gözüküyor

Cihazaı fabrika ayarına geri döndürdün birde öyle deneyin bazen bu cihazlar çökebiliyor malesef (uygulamalar,internet baglantısı vs durumları)

hexo
09-01-2015, 21:31
Cihazaı fabrika ayarına geri döndürdün birde öyle deneyin bazen bu cihazlar çökebiliyor malesef (uygulamalar,internet baglantısı vs durumları)
hocam fabrika ayarlarından dondukten sonra kurulum nasıl oluyor kendım bu konuda uzman değilim bu konuda acıklayıcı bir bilgiye nasıl ulasabilirim

Editor
09-01-2015, 22:19
hocam fabrika ayarlarından dondukten sonra kurulum nasıl oluyor kendım bu konuda uzman değilim bu konuda acıklayıcı bir bilgiye nasıl ulasabilirim

Kanal listesini yedekleyin uygulamaları falan smartbox marketten indirebilirsiniz modemde port girişi varmı? ethernet kablosu ile deneyin

hexo
10-01-2015, 11:52
Kanal listesini yedekleyin uygulamaları falan smartbox marketten indirebilirsiniz modemde port girişi varmı? ethernet kablosu ile deneyin
modemde port girişi yok ama elimde dağtıcı var onu kurup deneyeceğim sonuçu burada paylaşırım

hexo
15-01-2015, 11:35
modemde port girişi yok ama elimde dağtıcı var onu kurup deneyeceğim sonuçu burada paylaşırım
WİFİYİ İPTAL ETTİM SWİCTLE KABLO BAĞLATIM İNTERNETDEN HERŞEYİ TAKILMA OLMADAN SÜPER BİR ŞEKİLDE İZLİYORUM İPTV UYGULAMALARINDADA SORUNSUZ ÇALIŞIYOR