PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlanta Smart G4 Almayı Düşünüyorum... [ALMALIMIYIM?]

Hikmet™
14-01-2015, 18:54
Arkadaşlar Atlanta Smart G4 uydu alıcısını almayı planlıyorum elimde hem D-Smart modül var Mevcut DİGİTURK aboneliğimde 2.5 ay sonra doluyor onuda iptal ettirip DİGİTURK play alıp Atlanta cihazından izlemeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum eksileri nedir? artıları nedir? Yazarsanız ona göre yarın sipariş verecem yada vermeyecem. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Editor
14-01-2015, 19:21
Bende smartg3 var bir alt modeli digiturk play falan çalışmıyor normalde var görunuyor ama bende calışmad smart g4 kullananlar belki sana yardımcı olur

yakupaslan
14-01-2015, 20:51
SLM SLM

Hikmet™
14-01-2015, 21:00
Biraz araştırma yaptım bu cihaz için maalesef çok sayıda olumsuz yazılar okudum. Memnun olmayanlar memnun olanlardan çok çok fazla o yüzde soğudum cihazdan.

Volkan
14-01-2015, 21:30
bu cihaz yada başka bir android işletim sistemli cihazlarda her zaman sık sorunlar gözükür. Özellikle eskiden linux tabanlı dream 500 kullananlarda çok iyi bilir. acık kaynak kodlu cihazlarda mutlaka çok sorun çıkar... Ama bu sorunlar cihazdan soğumak için bir neden değil.

Sorunların çoğu kaynağıda kullanıcılardır. Onların sonsuz istekleri ve kurcalamaları..

Bana göre atlantayı alıp stabil bir şekilde ayalarını yapıp kullanabilirsin... D.playe gelince ben bu modelde çalışıyor diye biliyorum ama son zamanlarda digitürk bunada kısıtlama getirmiş olabilir. kullanan arkadaşlar bunun için sana cevap verebiliriler.

cafi
14-01-2015, 22:25
foruda aynı zamanda mahaleden arkadaşım olan huseyni4 arkadaşımız bu cihazı kulanıyor ben cihazı gördüm çok hoşuma giti onunda dediği şikayetler genelde cihazı kulanıcı hatalarından kaynaklanıyor karar senin

subbed0109
14-01-2015, 23:54
Alacaksan satabilirim 5 aylık cihaz dt play gayet iyi çalışmaktadır Pm den yazarsanız uygun fiata verebilirim

FOX79
15-01-2015, 00:38
kardeş bende atlanta
g4 var ben kullanıyorum dt playde var çalışıyor üzerinde wifi var eger internetten kablo çekersen daha iyi olur donma olmaz wifi olarak donma bazen oluyor ayrıca ccam var bende filbox var sorunsuz açıyor dsmartı %100 sorunsuz açar

milaz
15-01-2015, 00:41
kesnilikle al

fatihmc
15-01-2015, 00:59
Arkadaşlar Atlanta Smart G4 uydu alıcısını almayı planlıyorum elimde hem D-Smart modül var Mevcut DİGİTURK aboneliğimde 2.5 ay sonra doluyor onuda iptal ettirip DİGİTURK play alıp Atlanta cihazından izlemeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum eksileri nedir? artıları nedir? Yazarsanız ona göre yarın sipariş verecem yada vermeyecem. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

selam
dmart modul ile sorunsuz kullanırsın
DİGİTURK play 1200kb paketı alırsan goruntu kalıtesını begenırsın ,
DİGİTURK play calısmasındada sorun yok

eksısı cıhaz dırek fısten 3*-4 cekıldıgınden yazılımı cokuyor bunu duzeltmek 5 dk alır

benı ararsan fıyatta yardımcı olurum 0534 4067225

Hikmet™
15-01-2015, 21:32
Bugün Best Uydu Fatih beyden cihazın siparişini verdim sağolsun ilgilendi. Bakalım cihaz gelsin inceleyecem nasılmış. :)

cafi
15-01-2015, 22:19
iyi günlede kulan

Hikmet™
17-01-2015, 21:03
Forumdan Fatih beyden sipariş ettiğim cihaz bugün elime ulaştı. Cihazı kurdum çalıştırdım ve inceliyorum.

Cihazla ilgili ilk izlenimim çok küçük bir cihaz bu G4 cihazın nasıl minisini çıkarmışlar diye düşünür oldum. Zaten minik bir cihazın nasıl mini versiyonu çıkar diye :) DİGİTURK Plus cihazım G4 cihazımın yanında dev gibi durdu o derece. :)

Birde menüsüne gelecek olursak biraz karışık bir menüsü var onu çözmeye çalışıyorum. Cihaz şuan hızlılık açısından iyi bir sıkıntısı yok. D-Smart modülüm sorunsuz çalışmakta. Ayrıca modül yuvasının arkada olmasıda çok güzel ön panelde hiçbir kalabalıklık yok.

Birde DİGİTURK Play denedim onda küçük bi sıkıntı var oda yayını HD olarak açınca TV nin sol üst köşesinde küçücük bir şekilde geliyor yayın. HD şeçeneğini kaldırınca ekran tam ekran oluyor ama yayın SD yayındanda beter oluyor onuda çözebilirsem iyi olacak.

Daha bir sürü özelliği var ama zamanla onlarıda deneyecem.

kamil5
17-01-2015, 21:35
güzel bir cihaza benziyor,hayırlı olsun.

Baldemir
17-01-2015, 21:50
xxman hayırlı olsun cihazın

Admin
17-01-2015, 22:15
Forumdan Fatih beyden sipariş ettiğim cihaz bugün elime ulaştı. Cihazı kurdum çalıştırdım ve inceliyorum.

Cihazla ilgili ilk izlenimim çok küçük bir cihaz bu G4 cihazın nasıl minisini çıkarmışlar diye düşünür oldum. Zaten minik bir cihazın nasıl mini versiyonu çıkar diye :) DİGİTURK Plus cihazım G4 cihazımın yanında dev gibi durdu o derece. :)

Birde menüsüne gelecek olursak biraz karışık bir menüsü var onu çözmeye çalışıyorum. Cihaz şuan hızlılık açısından iyi bir sıkıntısı yok. D-Smart modülüm sorunsuz çalışmakta. Ayrıca modül yuvasının arkada olmasıda çok güzel ön panelde hiçbir kalabalıklık yok.

Birde DİGİTURK Play denedim onda küçük bi sıkıntı var oda yayını HD olarak açınca TV nin sol üst köşesinde küçücük bir şekilde geliyor yayın. HD şeçeneğini kaldırınca ekran tam ekran oluyor ama yayın SD yayındanda beter oluyor onuda çözebilirsem iyi olacak.

Daha bir sürü özelliği var ama zamanla onlarıda deneyecem.

Hayırlı olsun xxman :459956:

Volkan
17-01-2015, 23:39
hayırlı olsun güle güle kullan.

Hilmi
18-01-2015, 11:54
Hayırlı olsun beğendin sanırım cihazı...

Only the registered members can see the link

Hikmet™
18-01-2015, 13:25
Hayırlı olsun beğendin sanırım cihazı...

Sağolasın. Cihazı akşam uyku modunda bırakmıştım sabah açtığımda kanalda sinyal olmasına rağman görüntü ve ses yok uyarısı aldım. Cihazı yeniden başlatınca düzeldi. Bu sorun sürekli olmassa iyi olacak.

subbed0109
18-01-2015, 13:40
Sağolasın. Cihazı akşam uyku modunda bırakmıştım sabah açtığımda kanalda sinyal olmasına rağman görüntü ve ses yok uyarısı aldım. Cihazı yeniden başlatınca düzeldi. Bu sorun sürekli olmassa iyi olacak.

aldıgın cihaz bozuk bir an evvel ver kurtul sorunlu

ragipoglu
17-04-2015, 21:53
kesinlikle alınmaması gereken bir cihaz.

duronur2005
21-05-2016, 22:34
Sakın almayın atlanta smart g4 stabil calismiyor donuyor kitleniyor aldığıma pişman oldum.

Editor
22-05-2016, 01:18
Sakın almayın atlanta smart g4 stabil calismiyor donuyor kitleniyor aldığıma pişman oldum.

SMART BOX G3 lerde öyle

Hikmet™
22-05-2016, 10:42
kesinlikle alınmaması gereken bir cihaz.

:459956: :459956: :459956: Aynen arkadaşlar aldım ve çok pişman oldum. Cihazı neredeyse kıracak duruma geldim. Cihazda D-Smart modül takılı film izledim cihazı kapattım DİGİTURK cihazımı açtım 2 saat sonra yine D-Smarttan film izlemek istedim o da ne cihaz defalarca çökme mazisinden sonra yine çökmüş. :(

Editor
22-05-2016, 14:51
:459956: :459956: :459956: Aynen arkadaşlar aldım ve çok pişman oldum. Cihazı neredeyse kıracak duruma geldim. Cihazda D-Smart modül takılı film izledim cihazı kapattım DİGİTURK cihazımı açtım 2 saat sonra yine D-Smarttan film izlemek istedim o da ne cihaz defalarca çökme mazisinden sonra yine çökmüş. :(

Başkanım sana o zaman demiştim berbat cihaz bunlar kağnı arabası gibi

Hikmet™
22-05-2016, 19:07
Başkanım sana o zaman demiştim berbat cihaz bunlar kağnı arabası gibi

Aynen bi maceraya atıldık o zaman 475 tl lik bir macera. 1 seferde garantiye yollamıştım sinyal sorunundan dolayı.

pasanger
15-06-2016, 23:04
Ya kardeşim ben yandım sen yanma diye yazıyorum adı geçen marka tam bir tokatçı firma forumlara çığırtkanları yayılmış fake hesaplardan ha bire şişiriyorlar korax Atlanta ve bunun gibi kaçtane firma hep aynı yerden alıyorlar 500 tane sipariş verince koreliler seninde markanı basar maliyeti amuda kalksa 20 dolar civarı adamlar 530 TL satıyorlar ben bu fiyata aldım cihaz sürekli çoküyor elektirik kesildi yeniden yükle açtın kapattın yeniden yükle sinyal yok uygulamalar çalışmaz sürekli aynı sorunlarla uğraşırsın sonra ya bir SD kart al düzelir dediler aldık ondan sonra info hybrid hatası :-) bende vardı yaşadım ve kurtuldum nasılmı kurtuldum ben 198 TL verdim redline aldım maliyeti onunda 20 dolar civarı heryerde var ama Allah buna kıyasla selam dur :-) bir kere hata yapmadı 4 aydır. Red line benzeri bi dünya cihaz var alacağın cihaz 200 lira maksimum olsun ama atlanta olmasın illada atlanta dersen bende cihaz boşta eksen uydudan 530 liraya aldım 200 liraya vereyim bu sahtekarlara fırsat vermeyin.

Hikmet™
16-06-2016, 00:22
Ya kardeşim ben yandım sen yanma diye yazıyorum adı geçen marka tam bir tokatçı firma forumlara çığırtkanları yayılmış fake hesaplardan ha bire şişiriyorlar korax Atlanta ve bunun gibi kaçtane firma hep aynı yerden alıyorlar 500 tane sipariş verince koreliler seninde markanı basar maliyeti amuda kalksa 20 dolar civarı adamlar 530 TL satıyorlar ben bu fiyata aldım cihaz sürekli çoküyor elektirik kesildi yeniden yükle açtın kapattın yeniden yükle sinyal yok uygulamalar çalışmaz sürekli aynı sorunlarla uğraşırsın sonra ya bir SD kart al düzelir dediler aldık ondan sonra info hybrid hatası :-) bende vardı yaşadım ve kurtuldum nasılmı kurtuldum ben 198 TL verdim redline aldım maliyeti onunda 20 dolar civarı heryerde var ama Allah buna kıyasla selam dur :-) bir kere hata yapmadı 4 aydır. Red line benzeri bi dünya cihaz var alacağın cihaz 200 lira maksimum olsun ama atlanta olmasın illada atlanta dersen bende cihaz boşta eksen uydudan 530 liraya aldım 200 liraya vereyim bu sahtekarlara fırsat vermeyin.

Aynen yazdıklarınızı aynen bende bir bir yaşadım. Server aldım bu cihaza adam gibi kullanamadım cihaz çökmekten usanmadı ben her seferinde kanal listesi ve server bilgilerini yüklemekten uısandım. Adam akıllı cihaz aldıktan sonra server alacam bu cihazla gitmiyor.

Editor
16-06-2016, 01:28
Aynen yazdıklarınızı aynen bende bir bir yaşadım. Server aldım bu cihaza adam gibi kullanamadım cihaz çökmekten usanmadı ben her seferinde kanal listesi ve server bilgilerini yüklemekten uısandım. Adam akıllı cihaz aldıktan sonra server alacam bu cihazla gitmiyor.

Nextten şaşma machinayı cok beğeniyorlar bende hd cool var bir kere olsun sorun yaşamadım

hexo
16-06-2016, 09:59
bende atlanta g3 kullanıyorum ama onu satıp başka bir makina almayı düşünüyorum çünkü atlanta firması gerekli desteği vermiyor oan için poüler makina hangisi ise ona öncelik veriyor sonra kalıyor bende bu yüzden değiştireceğim elimdeki g3 olanı satıp ya next yada gıgablue türüne bakacağım