PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haydi en saçma cevapları bekliyorum!!!

CABBARİ
09-12-2006, 15:01
son model bir mercedes ile yolda gidiyorsunuz karşınızda bir sürü insan havanızı basıyorsunuz birde baktınız arkadan bir murat taksi size selektör yapıyor yol istiyor siz olsanız ona ne tür bir hareket verirdiniz?
bu işte sizin karizmanız önemli olan?

ben olsam arabayı saga çeker onun geçmesini beklerim beni geçtiği anda gider arkasından hızlıca geçer şekil yapardım:)
yada çeker vururdum adamı:)
yada dikiz aynadan el kol hareketi yapardım:)

sizleri bekliyorum en saçma cavapları istiyorum
:pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper:

alperyılmaz
09-12-2006, 15:27
ben arkasına gecer arkadan adamı sıkıştırır bir de uzunları yakar adamı taciz eder beni geçdiğine piğşman ederdim heheh ediyorum da bazen dişime göre buldummu ama adam gibi gecenleri değil....:)

Nakkus
09-12-2006, 15:34
mercedesi satar gider bir murat 124 alırdım :)

Volkan
09-12-2006, 15:37
yav ölede ya arkadan gelen murat modifiyeli ise . ben size bir anımı anlatyım bizim arkadaşın fordu var otobanda 150 ile giderken yanından bir murat geçmiş yaklaşık hızı dio 180 falan varmış muratta 2000 motoru var
arabanın tabanı dökme kurşun araba acayip biişi. ölebi araba ise yapaacak bişi yok.

CABBARİ
09-12-2006, 15:40
vallaha süper crvaplar ama nakkuş ablanınkine hala gülüyorum puahahhhahhhahaa

CABBARİ
09-12-2006, 15:41
yav ölede ya arkadan gelen murat modifiyeli ise . ben size bir anımı anlatyım bizim arkadaşın fordu var otobanda 150 ile giderken yanından bir murat geçmiş yaklaşık hızı dio 180 falan varmış muratta 2000 motoru var
arabanın tabanı dökme kurşun araba acayip biişi. ölebi araba ise yapaacak bişi yok.

evet o tarz ozel araçlar yapılabiliyor gerçekten agır ve hassasiyetlia raç onlar ve modifiyeli halide çok pahalı:)

Volkan
09-12-2006, 15:43
abla valla bende olsam senin gibi yaparım araba arabadır bide mercedese kafa tutuyosa iş tamamdır.:8[1]: