PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bank Asya yönetimi TMSF'de

mete55
03-02-2015, 23:22
Only the registered members can see the link

BDDK, Bank Asya’nın yönetim kurulunu belirleyen imtiyazlı payın yüzde 63’lük bölümünün Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından kullanılmasına karar verdi.

ANKARA

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), Bank Asya’nın yönetim kurulunu belirleyen imtiyazlı payın yüzde 63’lük bölümünün Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından kullanılmasına karar verdi.

Kurul, son toplantısında, Bank Asya’nın ortaklık yapısına ilişkin denetimlerin sonucunu değerlendirdi.

Bank Asya’nın Bankacılık Kanunu kapsamında “kurumun etkin denetimini engellemeyecek şeffaf ve açık bir ortaklık yapısı ve organizasyon şemasına sahip olması” şartını ihlal ettiğini belirleyen Kurul, bankanın yüzde 63’lük imtiyazlı payının, TMSF tarafından kullanılmasına karar verdi.

Editor
04-02-2015, 00:03
Bugun Faiz indirimi olmadı bari bank asyaya el koyalım diyerek yarın ekonomiyi zor gunler bekliyor artık dolar 2 39a inmişti şimdi 2.45 ve 2.50 ler cıkar

seyfi505050
04-02-2015, 14:26
Akşam haberlerde dinledim Ali Tezel'i Türkiyedeki bankalar arasında durumu en iyi olan banklara içerisinde üçüncüye geliyormuş bilmiyorum acaba TMSF neden el koydu herhalde birileri biliyordur.

Editor
04-02-2015, 15:00
Akşam haberlerde dinledim Ali Tezel'i Türkiyedeki bankalar arasında durumu en iyi olan banklara içerisinde üçüncüye geliyormuş bilmiyorum acaba TMSF neden el koydu herhalde birileri biliyordur.

Siyasi nedenlerden dolayı

aliharbiye
04-02-2015, 15:44
kokusu tam olarak çıkmadan kimse tam olarak neler döndüğünü ne tahmin edebilir ne tam olarak ne olduğunu bilir, muhakkak bir bit yeniği vardır, hiç bir şey boşuna değil.

uydu3405
04-02-2015, 20:32
Bu banka son 1 senede 80 şube kapattı 2000 üzerinde personeli işten çıkardı bu bankanın neresi iyiymiş biri anlatsın bana.

uydu3405
04-02-2015, 20:33

Sayın Ali Tezel Cemaat kanalı bugün tv de çalışıyor başka bir şey söylemesi imkansız.

osmann
04-02-2015, 20:50
hizmet grubundan bir çok tanıdığım bankaya destek için 2-3 yıllık kredi çekip bu bankaya sevabına vermiş idi. (bazı akrabalarım da dahil. 20-30 bin gibi rakamlar...) hepsini sever sayarım. sayarım da casusluk işin içine girince, önce vatandır... gerisi boş vesselam... selametle...

rselturk
04-02-2015, 21:16
kokusu tam olarak çıkmadan kimse tam olarak neler döndüğünü ne tahmin edebilir ne tam olarak ne olduğunu bilir, muhakkak bir bit yeniği vardır, hiç bir şey boşuna değil.

Sevgili Ali dost,AKP iktidarının 12 yıldır kafalara sokmaya çalıştığı bir gerçek var;"Taraf olmayan bertaraf olur!"Bu öylesine acı bir gerçek ki, tarftarlığını yitirmiş bir gruba tüm kolluk güçleri,medya organları,eğitim kurumları ve de en önemlisi bir ülkede demokrasinin temel taşı olan "hukuk kurumlarıyla top yekün saldırıya geçmektir..Sen daha nasıl bir bit yeniği arıyorsun ki...İŞİD militanlarının "benden yana olmayan tavrıyla.." bir farkı var mı?..11 yıl kolkola yürüyeceksin.Yediğiniz,içtiğiniz ayrı gitmeyecek,deniz aşırı dostluk ve sadakat ziyareti yapacaksın.Sonrada ipliğin pazara dökülünce....Bizim dilimizde buna "Etme,bulma dünyası" derler...:wave:

Editor
05-02-2015, 00:21
Bugun Faiz indirimi olmadı bari bank asyaya el koyalım diyerek yarın ekonomiyi zor gunler bekliyor artık dolar 2 39a inmişti şimdi 2.45 ve 2.50 ler cıkar

Dün akşam demiştim bunu :459956: Son söz herkesin yorumu kendine deyip konuyu kalp kırmadan kapatıyorum bu forum siyasetten cok cekti o yüzden aile arasındaki kavgaya bu tür meseleleri alet etmemek lazım