PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SATFİNDER 2 HD PLUS (YENİ)

blade
26-02-2015, 16:48
UYDU İŞİYLE UGRAŞAN USTALAR
ÜRETİCİ FİRMADAN YENİ BİR UYDU BULUCU SATFİNDER 2 HD PLUS
HEM HIZLI HEM UCUZ YAKINDA BAYİLERDE YENİLİKLERE DEVAM

Only the registered members can see the link

ÖZELLİKLERİ
Satfinder 2 HD+Plus

• Dvb-S & Dvb-S2 Ölçüm
• DiseQ-c 1.0 Desteği
• Multiswitch Desteği
• Oto Uydu Bulma
• Multi Level Ölçüm
• Qpsk, 8psk Ölçümleri
• Dvb-S2 ST Tuner
• Manuel Frekans Değişimi
• Mükemmel Ölçüm Hassasiyeti

blade
13-03-2015, 10:46
UYDU KURAN ARKADAŞLAR BEKLENEN SATFİNDER 2 HD PLUS UYDU BULUCUSU BAYİLERDE SATIŞA SUNULMUŞTUR
SİZLERİNDE BİR SATFİNDERİ OLSUN

UYDU İŞİYLE UGRAŞAN USTALAR
ÜRETİCİ FİRMADAN YENİ BİR UYDU BULUCU SATFİNDER 2 HD PLUS
HEM HIZLI HEM UCUZ YAKINDA BAYİLERDE YENİLİKLERE DEVAM

ÖZELLİKLERİ
Satfinder 2 HD+Plus

• Dvb-S & Dvb-S2 Ölçüm
• DiseQ-c 1.0 Desteği
• Multiswitch Desteği
• Oto Uydu Bulma
• Multi Level Ölçüm
• Qpsk, 8psk Ölçümleri
• Dvb-S2 ST Tuner
• Manuel Frekans Değişimi
• Mükemmel Ölçüm Hassasiyeti

SAYGILARIMLA :tflag:

selçuk1988
13-03-2015, 12:43
iyi günler hayırlı cumalar arkadaşlar bende dsm 1000 plus satlock var bunda nextin tekli lnb leriyle ayar yapamıyorum nextin fabrikayı aradım içinde bir çip falan var dedi o yüzden bulmaz dedi yeni tekli lnbsinde var eskilerde bir sorun yoktu next 550 satlock cihazı önerdiler o da biraz tuzlu geldi başka bir satlock cihazı önerebileceğiniz marka varmı teşekkürler

blade
13-03-2015, 14:31
iyi günler hayırlı cumalar arkadaşlar bende dsm 1000 plus satlock var bunda nextin tekli lnb leriyle ayar yapamıyorum nextin fabrikayı aradım içinde bir çip falan var dedi o yüzden bulmaz dedi yeni tekli lnbsinde var eskilerde bir sorun yoktu next 550 satlock cihazı önerdiler o da biraz tuzlu geldi başka bir satlock cihazı önerebileceğiniz marka varmı teşekkürler

ARKADAŞIM TAVSİYE EDECEGİM CİHAZLAR
her yönüyle destek vardır devamlı cihazlar test edilmekdedir

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link SATFİNDER 2 HD PLUS

begendiğini alabilirsin hergün test edilmektedir bu cihazlar hem amatör hemde profosyönel
ALPSAT ELEKTRONİK - SATFINDER 1-2-3-4-5 - CAMFINDER - PROFLASH - CATV - SMATV - MULTISWITCH - HEADEND - NEXT & NEXTSTAR (Only the registered members can see the link)

blade
13-03-2015, 14:48

selçuk1988
13-03-2015, 20:21
ARKADAŞIM TAVSİYE EDECEGİM CİHAZLAR
her yönüyle destek vardır devamlı cihazlar test edilmekdedir

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link SATFİNDER 2 HD PLUS

begendiğini alabilirsin hergün test edilmektedir bu cihazlar hem amatör hemde profosyönel
ALPSAT ELEKTRONİK - SATFINDER 1-2-3-4-5 - CAMFINDER - PROFLASH - CATV - SMATV - MULTISWITCH - HEADEND - NEXT & NEXTSTAR (Only the registered members can see the link)
teşekkür ederim ustam birini alacaz artık yapacak bişe yok

numbai
14-03-2015, 12:37
satfinder 2 hd var şunda idare ediyoruz. bakalım ..yeni yazılımı güncelledim... geçen pillerini de yeniledim...PANASONIC NCR18650 3.7V 3400mAh taktım 2 adet epeyce uzun süre gidiyor ...bilgilendirme için teşekkürler..saygılar...

blade
08-12-2015, 12:32
SATFİNDER 2 HD YENİ YAZILIMI

SATFINDER 2 HD PLUS / SLIM =:
Frekans ekranında Polarite Eklendi.
BER ve PER iyileştirildi.
Bazı cihazlardaki ilk açılış sesi düzeltildi
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (Only the registered members can see the link)

kullanıcılara hayırlı olsun teşekkürler ALPSAT
saygılar