PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Show TV havlu mu attı? Bu Tarz Benim kaldırılıyor

uydu3405
28-02-2015, 23:19
Only the registered members can see the link

Show Tv'de yayınlanan Bu Tarz Benim kısa süre önce mahkeme kararıyla formatında değişiklikler yapmak zorunda kalmıştı. TV8'deki İşte Benim Stilim yarışmasından farklı olarak yarışmaya erkekleri de dahil eden ve canlı yayınlanmaya başlanan Bu Tarz Benim reytinglerde hayal kırıklığı yarattı.

Show Tv yönetiminin gelişmeler karşısında pes ettiği ve Bu Tarz Benim'i yayından kaldırma kararı aldığı iddia edildi.

uydu3405
28-02-2015, 23:20
Şu anda programda Bülent Ersoy açıklama yapıyor bu bir ticaret ve her 2 taraf el sıkışıp anlaşmış bize söz söylemek artık düşmez diyor.
Demek Show tv Tv 8 le bir anlaşma yapmış yakında açıklanır.

FORTUNE™
01-03-2015, 00:06
hisabet olur ihşallah kalkar hayatımda böyle saçma gereksiz bir program görmedim..

Admin
01-03-2015, 02:53
hisabet olur ihşallah kalkar hayatımda böyle saçma gereksiz bir program görmedim..
35 Yaşındayım hayatım boyunca böyle bir yarışma görmedim ve görmüş olduk türk tv tarihi nereye gidiyor böyle anlamadım sabahtan akşama kasar sacma sapan programlar aksam bir dizi tam 4 saat sürüyor özetiydi bilmem neyiydi tam 4 saat 90 yıllar böyle değildi nereden dereye

mahşer
01-03-2015, 11:33
birde yemekteyiz saçmalığı var onuda geçmemek i lazım