PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük sanatçı Kayahan'ı kaybettik

Editor
03-04-2015, 12:41
Only the registered members can see the link

Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı Kayahan Açar, yumuşak doku kanseri tedavisi gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesi'nde 66 yaşında hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Kayahan, saat 07.00 sıralarında vefat etti.

Kayahan, uzun zaman sonra, Beşiktaş Belediyesi'nce düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü konserinde eşi İpek Açar ve Nilüfer'le hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Supersatforum.com olarak Kayahan abimize Allah'tan rahmet, tüm sevenlerine ve Türkiye'ye başsağlığı diliyoruz.

Hilmi
03-04-2015, 13:09
Allah rahmet eylesin gerçek bir sanatçıyı kaybettik Allah yakınlarına sabır versin bu lanet hastalığa yakalanıp da kurtulmak çok zor para pul doktorun iyisi falan hikaye Allah ne ömür verdiyse onu yaşıyoruz işte.Mekanı cennet olsun..

Only the registered members can see the link

uşaklı64
03-04-2015, 14:23
sanatçımız kayahan,a ALLAH,tan rahmet acılı eşine ve yakınlarına baş sağlığı dilerim.gerçekten çok üzüldüm onun o şarkıları besteleri hele odalarda ışıksızım şarkısı bir başka güzeldi ibrahim tatlısesten dinledim oda güzel seslendirmişti.diyecek birşey bulamıyorum sanatçımıza tekrar ALLAH,tan rahmet acılı yakınlarına baş sağlığı dilerim.ALLAH,rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Admin
03-04-2015, 14:54
Büyük sanatçı mekanın cennet olsun türkiye malesef kayıplar vermeye devam ediyor :(

system3
03-04-2015, 15:43
Tarih yazan bir "SES SANATÇISI"NI daha kaybettik. ALLAH Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet Olsun. Başta Ailesi Olmak Üzere, Ülkemizdeki Bütün Sevenlerinin Başı Sağolsun ve ALLAH Sabır versin.

unalarman
03-04-2015, 18:06
Allah rahmet eylesin

mete55
03-04-2015, 23:58
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun.amin.

korfez41
04-04-2015, 11:06
Büyük sanatçı kayahan icin Rabbim Dualarımızı kabul eylesin mekanını Cennetle Müjdelesin Başımız Sağolsun

rselturk
04-04-2015, 13:48
[I]Evet bir can,bir dost daha kaybettik.Mekanı cennet olsun.Bu topraklar verimlidir;alanlar boş kalmaz.Ama asla gidenin yeri dolmuyor.Her sanatçı ayrı bir renk,ayrı bir çiçek gibi.Hepsinin anılarımızdaki yeri,kulaklarımızda çınlayan sesi çok farklı.Hepsi de vazgeçilmezimiz.Yakınlarına sabır,dayanma gücü diliyorum..