PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MICHELIN CrossClimate YAZ+KIŞ Lastiği ( İkisi bir arada)

Volkan
12-05-2015, 23:48
Bildiğiniz gibi araçlarımıza Yaz için ayrı lastik Kış için ayrı lastik takıyoruz. Ancak artık bunun sonu geliyor. Mıchlen yeni çıkardığı lastik ile Kış şartları çok sert geçmeyen bölgeler için ideal durumdadır. Ayrıca lastiği yaz aylarında dasorunsuz kullanabiliryorsunuz.

Kaynak : Only the registered members can see the link

Devrim niteliğindeki performansı ile tüm hava koşullarında güvenliğinizi sağlayan MICHELIN CrossClimate'yi sizlere sunuyoruz.
Islak ve kuru hava koşullarında yaz lastiklerinin frenleme, uzun ömür ve yakıt verimliliği avantajlarını,soğuk ve duruma bağlı olarak karlı hava koşullarında ise kış lastiklerinin yol tutuşu ve frenleme avantajlarını sunmaktadır. Tek bir lastik takımını yıl boyunca kullanmanın rahatlığıyla!
Üstelik her zaman takdir edilen MICHELIN Total Performance avantajlarıyla birlikte

Only the registered members can see the link

Volkan
12-05-2015, 23:50
Şu an için ebat olarak 185-65-15 piyasada var . Fiyat olarak180 TL civarında.

İstanbul ankara gibi iller için bana göre uygun bir lastik. 4 mevsim kullan.

aliharbiye
13-05-2015, 19:48
güzel haber, volkan bir an senin araba lastik Michelin sahibi belledim, ikinci mesajını okuduktan sonra, seninde iki zamanlı lastiye ihtiyacın olduğunu gördüm, benim araca gelince şimdilik, arabam yeni olduğu için lastik ihtiyacım yok, ara lastikler yıpranınca bende bunlardan alacam. belki fiatlar biraz daha düşer, şimdilik yeni diye fiat biraz yüksek, ama kaliteye gelince denendikten sonra belli olacak, inşallah pişman olmasınız. saygılarımla aliharbiye.

Volkan
13-05-2015, 20:24
Bazı testırlar ve firmalar lastiği denemişler ve iyi olduğu hakkında yorumlar var.

Benim olduğum şehirdede aslında kullanılabilir ama kışın nasıl geçtiği belli olmuyor. Ama batı illeri için ideal bir lastik. Yazlık kışlık değiştir derdin yok. Kışında çok fazla kulllanmayanlar içinde bana göre ideal. Fiyatı aslında yaptığı işe göre çok değil. Zira kaliteli lastikler en az 160 TLden başlıyor.