PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google'nin kuyruğundaki uzantı

admo
16-06-2015, 19:30
Arkadaşlar google kuyruğuna takılan uzantıyı nasıl silebilirim.

aliharbiye
16-06-2015, 19:52
resim yükleyebilirmisin?

admo
16-06-2015, 22:31
Sevgili Aliharbiye, uzantı resim değil, her yaptığım işlemde bu sayfaya geçiyor. ''Powered by joniCoupon'' İlgin için teşekkürler.

mehmet 1
16-06-2015, 23:29
Only the registered members can see the link

admo
17-06-2015, 14:28
[Çözüldü] [Açık ortadan kaldırmak olsun JoniCoupon Ads itibaren Internet Explorer] Nasıl Açık ortadan kaldırmak olsun JoniCoupon Ads itibaren Internet Explorer?(Kaldırma Talimatları) (Only the registered members can see the link)

Sevgili Mehmet1, verdiğin linki indirdim. Temizliğimi yaptım. Ama uzantı isim değiştirerek duruyor. İlgin için çok teşekkürler.

aliharbiye
17-06-2015, 14:35
sizin bilgisayara virüs bulaşmış, yac denen bir program var, sorunu çözüyormuş. şahsen denemedim, ama istersen deneyebilirsin. baktın olmadı kısa yoldan git format at gitsin.

admo
17-06-2015, 19:32
sizin bilgisayara virüs bulaşmış, yac denen bir program var, sorunu çözüyormuş. şahsen denemedim, ama istersen deneyebilirsin. baktın olmadı kısa yoldan git format at gitsin.

Sevgili Aliharbiye, biüstteki mesajda linki verildi, onuda kurdum ama fayda etmedi. Ayrı bi sorunumda,simpletv-acestream ve sopcast gibi aracıları çalıştırdığımda sesi var ama görüntüsü yok.Bu forumda bi arkadaşında böyle oluyormuş. Foruma bunu sorduk ama çözüm bulamadık. Şu anda simpletv seyredemiyorum.

Editor
17-06-2015, 22:13
Hocam bunla bir temizle istersen konu burada Bilgisayarınızda bulunan tüm zararlı yazılımları ComboFix ile Kaldırın - SupersatForum (Only the registered members can see the link)

admo
19-06-2015, 14:09
Hocam bunla bir temizle istersen konu burada Bilgisayarınızda bulunan tüm zararlı yazılımları ComboFix ile Kaldırın - SupersatForum (Only the registered members can see the link)

Sevgili Editör, verdiğin programla uzantıyı temizledim. Çok teşekkür ederim. Şimdi tek sorunum simpletv'deki görüntünün olması.

uşaklı64
19-06-2015, 20:02
bide adwckleaner le dene bak