PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acİko 4225'e Mct Yazilim DesteĞİ

sevketensari
15-12-2006, 13:37
Acaba biss yazılıma mct keyleri için aynı s.wiew'de olduğu gibi bir yazılım hazırlanamaz mı en azından keyler geldikçe bizde elle bu keyleri girip 1 gün de olsa seyredebiliriz.....

emresena
15-12-2006, 14:16
Baba Zaten Keyler GÜm..2-3 GÜn Bİle Seyredemedİk..yazilim Çikana Kadar..makinani DeĞİŞtİrsen İyİ Olur..sunny-next-neta-amstrad Gİbİ GÜncel Makina Al Bence..sİfreler Bu Makinalara Hemen Verİlİyo..

ican
22-12-2006, 20:04
amstrad 15300nosky mühteşem cihaz al seyret

Admin
22-12-2006, 21:18
Acaba biss yazılıma mct keyleri için aynı s.wiew'de olduğu gibi bir yazılım hazırlanamaz mı en azından keyler geldikçe bizde elle bu keyleri girip 1 gün de olsa seyredebiliriz.....

Yetkililere ilgineceklerini söyledi ama malesef umut daha yok gibi.Ben artık aciko kullanmıyorum cok eksiklikleri var malesef o yüzden next aldım ve mutluyum:)

zeuxx
04-01-2007, 03:51
serkan arkadaşım bende goldmaster20400cım var ama bende bilmiyorum zamanında 250 ytl verdik ama şimdi yeni bir marka recever alıpta aynı duruma düşmek istemiyorum varmı tavsiye edebilecegin bir recever next bir modeli sorunsuz ve yazılım destegi olan
tşk

Volkan
04-01-2007, 03:53
arkadaşım next yeni çıkan süper plus serisinin CI modeli olabilir. BEnde sana bir tavsiyede bulunayım FİNESTİDE bir araştır.

Admin
04-01-2007, 03:54
serkan arkadaşım bende goldmaster20400cım var ama bende bilmiyorum zamanında 250 ytl verdik ama şimdi yeni bir marka recever alıpta aynı duruma düşmek istemiyorum varmı tavsiye edebilecegin bir recever next bir modeli sorunsuz ve yazılım destegi olan
tşk

Valla arkadaşım bende bu cihazdan sıkıldım ve arastırdım kanal geçişleri hızlı 4 mb olan yazılım destegi ve servisi olan su anda card sharingle tps .absat. nova cyfra *** view -mct paketi izliyorum NEXT SUPER CIS plusu tavsiye edebilirim.

Bendede next var memnunum gercekten softcamları atabiliyorum arka fon degiştiriyorum kilitlenme vs yasamıyorum sadece memnun olmadıgım kısmı diger msjlardada belirtmiştim kumandası optik degil malesef cihazı mutlaka görmesi gerekiyor

zeuxx
04-01-2007, 04:14
serkan ve volkan arkadaşım çok tşk ederim bir bakalım dediginiz modellere çok sağolun

®adakoglu
04-01-2007, 09:38
tşk

Bendede Goldmaster 11300Cı vardı yazılımı desteği azaldığı için sattım kendime Next 2000XCI aldım makina kilitlenme gibi hiç bir hata yapmadı memnunum .Next 2000 serisi Çihazların Cardsharig yazılımı da çıktı Super Plus serisinden Usb Girişli olan modelleri tercih edebilirsiniz.