PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digitürk Paketleri

CROSSBENCH
02-08-2015, 15:01
Arkadaşlar merhabalar. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Yanlış yerde ise gerekli yere alırsınız. Benim bir sorum var. Digitürk'e geçmeyi düşünüyorum.
Digitürk + Full Lig TV + Belgesel + İnternet şeklinde bir paket düşünüyorum. En uygun kampanya hangisi sizce? Kısa bir araştırma yaptım ama kullananlar yada bilgisi olanların görüşlerini almak istiyorum.

Editor
02-08-2015, 22:38
Only the registered members can see the link üzerinden bir araştrma yapabilirsiniz.Orada fiyat secenekleri mevcut

CROSSBENCH
03-08-2015, 15:37
Only the registered members can see the link üzerinden bir araştrma yapabilirsiniz.Orada fiyat secenekleri mevcut

Bu siteye bakmadan buraya niye yazayımki?
Gözümden kaçan bir takım şeyler var mı diye soruyorum ben. Ayrıca bazı kampanyaları yada ufak detayları siteye koymuyorlarmış. Mesela telefonda aradıklarında daha hesaplı paketlerden söz ediyorlarmış. Böyle birşey olabilir diye açtım konuyu

mavişehirli
16-08-2015, 01:18
arkadaşlar...digitürk şebekesinin üzerinden yayın yapan moviemax filim paketini,erotizim paketini,belgesel kanallarını,haber kanallarını,çocuk kanallarını,müzik kanallarını ve dünya kanallarını seyrediyorum...bilgilerinize sunarım...:wave:

Hikmet™
16-08-2015, 10:39
Bu siteye bakmadan buraya niye yazayımki?
Gözümden kaçan bir takım şeyler var mı diye soruyorum ben. Ayrıca bazı kampanyaları yada ufak detayları siteye koymuyorlarmış. Mesela telefonda aradıklarında daha hesaplı paketlerden söz ediyorlarmış. Böyle birşey olabilir diye açtım konuyu

DİGİTURK bayileri daha uygun kampanyalar sunabiliyorlar. Bayilere gidin bir bakın.

mavişehirli
20-08-2015, 00:21
digitürk bayine gittim dükkanın içinde öylesine rastgele cihazlara bakınırken kadın aniden bana nextstar kampanyasını söyledi bende kendisine dedimki yahu zaten digitürk premium play web tv abonesiyim sadece piyasa araştırması yapıyom diye söylendim kadın heralde şaşırmıştır...:8[1]:

bakican
22-09-2015, 14:21
turksat paketi alsak lig tv siz spor ekstra gibi mesela bana kaca gelir arkadaslar bilen varmıdır acaba