PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cihaz kitlendi

Hasmuzik
03-08-2015, 01:04
Sayin admin ve uyeler yanlislikla gunceleme yaptim cihaz kitlendi hic bir islem yapamiyom acil Yardim saygilar

Editor
03-08-2015, 01:57
Sayin admin ve uyeler yanlislikla gunceleme yaptim cihaz kitlendi hic bir islem yapamiyom acil Yardim saygilar

Eski yazılıma geri dönemiyorsun değil koraxın hangi modeli attıgın yazılım kurtarma vs yazılımları varmı bakmak lazım

Hasmuzik
09-08-2015, 17:50
Eski yazılıma geri dönemiyorsun değil koraxın hangi modeli attıgın yazılım kurtarma vs yazılımları varmı bakmak lazım

cihazin modeli koraks vip box hd yardiminizi bekliyom saygilar

Baldemir
09-08-2015, 19:03
cihazin modeli koraks vip box hd yardiminizi bekliyom saygilar

İlk olarak yazılım ismini rom olarak değiştirin ve yazılımı flash diske atın sonra usbyi takın ve cihazı fişe takarken kumandadan ok tuşuna 4 defa basın yükleme başlayacaktır...

Şöyle bir alıntı var ama denemek lazım... Yazılım üzerine gelip mause ile sağ tuş tıklayıp> yeniden adlandır seçip rom yazın ok

Dee`
14-09-2015, 22:36
Şöyle bir alıntı var ama denemek lazım... Yazılım üzerine gelip mause ile sağ tuş tıklayıp> yeniden adlandır seçip rom yazın ok
Yardim.. Yazdiklarinizi takip edip yapmayi denedim dosyayi rom yapip cihaza taktim ama malesef ekranda open file fail! yaziyor ve tekrar ekranda sadece korax yazisina geciyor acil yardim lutfen.

burre
19-09-2015, 18:45
SLM ARKADASLAR BENİM CIHAZDA KILITLENDI, YESIL ISIK YANIYOR KUMANDAYLA ACIP KAPATAMIYORUM, HIC BIR ISLEM YAPAMIYORUM, CIHAZIMDA korax ipbox 21.08 2014 youtube ok yazılımı var, CIHAZIM USBDEN ROM.BIN KURTARMA DOSYASINI OKUMUYOR, ACIL YARDIM LÜTFEN