PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakın rahatını bozma Ey Dünya Balık değil Çocuk vurdu Karaya .. !!!!!!

Volkan
03-09-2015, 08:27
Masum bir can.... O ne bir Türk ne bir Kürt nede bir suriyeli o sadece masum hiç bir şeyden haberi olmayan bir çocuktu. Ne bilsinki şu üç günlük dünyayageldiğinde sonunun karaya vurarak ölüm olacağını.

Dünya geneli güçlü ülkeler bu insanlara bu çocuklara köle muamalesi yapıyor. Bizim ülkemizdede neden ülkemize alıyoruz bizmi bakıcaz söylemleri herkezin ağzında. Ne var yaaa cebimizde belki beş kuruş para var bunun 2 kuruşunu versek bizdemi ölürüz. Yaşadığımız toprak bizemi tapulu Allah görmüyormu bunları. Can bu ya can o masum yavru ailesi ile savaştan kaçarken denizin ortasında boğularak öldü ve karaya vurdu.

Soruyorum hiçmi değeri hiçmi canı yok bu çocuğun içimizdeki insanlık öldümü. Allaha şükür ediyoruz Müslümanız Türküz diye amam Müslümanlık Türklük bu değil. Türk aman dileyene vurmaz yardım isteyenede sırtını dönmez. Dünyadaki diğer ülkelere hiç değinmiyorum onları Allaha havale ediyorum.

Aşağıdaki resim bizim çocuklarımızında başına gelebilir. Lütfen kendimize gelelim artık savaş yakıpyıkmak kolay değil bunun içinde yaşamak hiç kolay değil. Kapımıza gelen aman dileyene ne olursa olsun yardım elini uzatmaktan korkmayalım. Belki o el bize iyi olarak geri dönmez ama yukarıda allah var o herşeyi görüyor bunun karşılığını ama erken ama geç mutlaka bir gun bize mukafatını verecektir.

Resmi gördükçe içim yanıyor parçalanıyor kendi çocuğum aklıma geliyor kelimeler boğazıma düğümleniyor.

Only the registered members can see the link

aliharbiye
03-09-2015, 09:19
yazık ya... şu zavallıya bakın. bu ve bunun gibi çocukların suçu ne. bu çocukların ve insanların vebalını kim verecek. ne diyelim, allah herkese akıl fikir versin.

hüseyin
03-09-2015, 18:10
medeniyetin beşiği domokrasinin merkezi insan haklarının tavan yaptığı avrupa bumu...musoliniyi hitleri çavuşeskuyu jifkofu neden beyenmiyorsunuz onları yargılayıp öldürmekle başka bir ırkın çocuklarımı olacağınızımı zannettiniz...sizin hamurunuz cibiliyetiniz genetiğiniz onlardan...bundan utanmayın sıkılmayın...siz her ALLAH'ın günü bir hitler bir musolini doğuruyorsunuz çünki...bu fotoğrafta onun ıspatı...yazıklar olsun sizin avrupanıza medeniyetineze...medeniyetiniz buysa....

Kokane
03-09-2015, 19:21
Her kim sebep olduysa Allah bin mislisini versin basina Insallah... Bu sadece 1 tanesi...

Editor
03-09-2015, 19:39
yemin ederim içim cız etti böyle bir dunyada yaşamaktan gerçekten utanıyorum sonumuz hiç hayırlı değil cok üzüldüm :(

rselturk
03-09-2015, 21:07
Teşekkürler Volkan dost!..Mesajınızın altına ben de imzamı atıyorum.Zira benim duygularıma tercüman olmuşsunuz..

İşte bir Mahzuni çığlığı:
Yuh yuh soyanlara/ Soyup kaçıp doyanlara/ yuh insana kıyanlara! Yuh yuh ben öyleysem,yuh yuh sen öyleysen...:wave::wave::wave:

korfez41
03-09-2015, 21:09
Iyi bakin bu cesedi sahile vurmuş çocuğa,
Balıkların bile dokunmaya Kıyamadığı ,
Denizin bile utancından kabul etmeyip ,
Kıyıya vurduğu bu masuma iyi bakın !!!
Yerde yatan bir çocuk değil ,Kaybettiğimiz insanlığımızdır !!!
Yerde yatan bir çocuk değil ,Savaşların bitmediği Ortadoğunun halidir !!!
Yerde yatan bir çocuk değil ,Adaletsizlik ve hoşgörüsüzlüğümüz
Yüzünden kaybettiğimiz YARINLARIMIZDIR !.....

Allah’ım mekânını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin

Admin
04-09-2015, 04:24
Yemin ederim akşamdan beri tuhaf oldum ağladım hatta bilmiyorum cok etkilendim benim cocugumda olabilirdi cok zor durum allah babasına sabır versin cok buyuk acı

cafi
04-09-2015, 11:41
bu resmi gazetede gördüm bakamadım içim parçlandı volkan konuyu çok güzel özeltlemiş bu sözlerin üzerine söylenecek söz yok

Editor
04-09-2015, 21:39
İnsanlık adına UP