PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 KASIMDA Yine Koalisyon Çıkarmı?

Editor
09-10-2015, 19:56
Biz anketler yaparız anketlerin % 90 genelde dogru cıkar sizlerin verdigi oylarlada bunu kanıtlıyor seçime az zaman kaldı şu parti bu parti diye sormayacam size göre 1 kasımda KOALİSYON yine çıkarmı tek başına iktidarlık dönemi sona mı erdi oy ve yorumlarınızı bekliyoruz?

Konuya mesaj yazanların 2 ci mesaj yazması yasaktır.Yazılan 2 ci mesaj silinecektir.

cayna
09-10-2015, 20:06
Akşam yatıp,sabah kalktığımızda neyle karşılaşacağımızı bilmediğimiz,önümüzü göremediğimiz bir Türkiyede bu sorunun cevabını vermek zor aslında.
benim görebildiğim 1 kasım seçimlerinde gene 4 partili bir meclis olacak ve koalisyonsuz tek başına iktidar çıkmayacak.bunu yandaş araştırma şirketleri bile kabul ediyor.
sonuç olarak bugünkü iktidar koalisyonu kurmaya mecbur kalacak ve ömrü uzun olmayan bir hükümet olacak.benim düşüncem bu..

bekomehmet81
09-10-2015, 20:24
ben istemem tek olsun bu chp mhp akp olur fark etmez daha once bunlar toplanip kuramadikarsa bu saatten sonrada kurmasin tukurduklerini yalamasinlar

selim789
09-10-2015, 20:54
tek başına iktidar gorunmuyor suan anket firmalalarının yaptıgı anketlerde koalisyon gorunuyor.

beaverss
09-10-2015, 21:45
bencede tek başına iktidar olmayacak koalisyona gider gibi

Admin
09-10-2015, 21:53
Hazirandaki seçimin tekrarı olacak bana göre değişen birşey olmadı olan vatana millete oldu ne parilere birşey oldu ne bakanlara ne milletvekilerine nede oylara

tüyü bitmemiş o askerlerimize oldu evlerine acı düşem ailelere oldu .ne olacagı ise olsun artık ta bir daha şehitler falan ölmesin :(

ASİL
09-10-2015, 22:05
AKP tek başına olmasada AKP MHP koaLisyonu kesin gibi gözüküyor tabi bu benim görüşüm

mavişehirli
10-10-2015, 00:01
kasım seçiminde akp tek başına kesinlikle iktidar parti olamayacak ve chp ile koalisyon hükümeti kurmak zorunda kalacak benim görüşüm...

micromaxx52
10-10-2015, 07:18
Akpartı tek başına iktidar olur dogu bukeyz kararını deyiştirdi

aliharbiye
10-10-2015, 10:06
bugünden itibaren artık TÜRKİYE'de tek parti olarak hükümetin kurulması kesinlikle çok zor. akp hileyle tek parti çıkarsada hiç şaşırmam.

tabip doktor
10-10-2015, 11:23
Bence tek başına koalisyon çıkmazsa bundan sonra Türkiyede kaos çıkar.Bu günler daha iyi günleriniz.Bu günleri mumla ararsınız artık.

cabbarrabcab
10-10-2015, 14:37
Ne yazık ki koalisyon gözüküyor olan da vatandaşa oluyor

uydu3405
10-10-2015, 16:35
Bence tek başına işbaşına olacak % 44 olacak.

çakırmelik
10-10-2015, 20:17
hertarafımız ateş çenberi inşallah tek bir parti iktidar olur şimdiden faizler %30larda koalisyon olursa bir çoval şeker kesin 250 tl olur

Admin
11-10-2015, 00:19
Konuya cevap yazanlar lütfen 2 ci kez msj yazmasın.Sonra olay siyasi konulara dönüyor konu kapanıyor

LÜTFEN.

MUTAF
11-10-2015, 01:33
7 haziran seçimlerinden sonra tarafsı gözle baktımda, en dik duran, en mantıklı ve millet için vatan için en ciddi konuşan kişi, kılıçdaroğlu.
İlk zamanlar ciddiyetsiz gelirdi gözüme ama şuan baya ciddi tavırlar içerisinde.
Koalisyon olmasını şahsen istemem ama yine olacak gibi görünüyor.
Umarım tek parti yeterli sayıya ulaşır, hangisi olursa olsun diyemiyorum artık.
chp yada mhp olması, bundan sonraki gidişat için faydalı olur.

önce Türkiye..

rselturk
11-10-2015, 10:30
1 Kasım seçimlerinden sonra

a)Bu ülkede vatandaşın ötekileştirilmesi son bulacak
b)Savcı ve yargıçlar bir hukuk düzeni içinde görev yapacak
c)Polis,iktidarın değil devletin polisi olarak çalışacak.
d)Bir kaç torba kömür v e kuru bakliyat dağıtarak oy avcılığı son bulacak
e)Rüşvetçiler,rantiyeciler,kuraldışı ihalelerle devletten iş alıp ta üzerine yatanlar,sonra da bu milletin ..mına koyacağız diye meydan okuyanlar,orman arazilerini imara açıp zenginleşen ve sit alanlarına yazlık villa kondurup haktan,hukuktan bahsedip "müslüman adam,inançlı adam"yutturmacası son bulacak,12 yılda 10 gemi sahibi olmanın kaynağı sorulacak,
f)Birileri bu ülkede yalan-dolan devrinin kapandığını sonunda anlayacak.

Yönetim nasıl oluşursa oluşsun,halkın gözü yöneticilerin üzerinde olacak...:present::present::present:

gokbel
11-10-2015, 18:05

e)Rüşvetçiler,rantiyeciler,kuraldışı ihalelerle devletten iş alıp ta üzerine yatanlar,sonra da bu milletin ..mına koyacağız diye meydan okuyanlar,orman arazilerini imara açıp zenginleşen ve sit alanlarına yazlık villa kondurup haktan,hukuktan bahsedip "müslüman adam,inançlı adam"yutturmacası son bulacak,12 yılda 10 gemi sahibi olmanın kaynağı sorulacak,

Yönetim nasıl oluşursa oluşsun,halkın gözü yöneticilerin üzerinde olacak...:present::present::present:
Güzel söylemişsinizde nasıl olacak,bu ülkede kim gelirse gelsin mümkünü yok.
1kasım ın sonucu nu bence kararsızlar belirler, AKP sınıda gibi, saygılar

Hikmet™
11-10-2015, 18:32
Arkadaşlar 2 adet mesajı sildim, lütfen 2. Mesajı atmayalım.

selvi64
12-10-2015, 01:31
parlamentoya 4 parti girerse koalisyon kaçınılmaz.

hüseyin
12-10-2015, 04:44
temmuzdan itibaren süregelen terör olayları son 97 kişinin hayatını kaybettiği olaydan sonra tavan yapmasıyla akp'nin %45 ile50 arası bir oy yüzdesiyle yine tek başına hükümeti kuracak çoğunluğu sağlayacağını tahmin ediyorum...

hayro46
12-10-2015, 13:20
İnşallah tek başına AKP 1 kafada 2 kafa olamaz biz 2 uçlu hhukmmetleri gördük SAYGLARIMLA

ugur26
12-10-2015, 16:57
akp tek başına gelmesi lazım tek başına ilkdidar olamzsa türkiyenin ekonomisi bozulur.isdikrar olamaz koalisyon olursa

unalarman
13-10-2015, 17:59
7 Hazirandan bu yana iktidarda olan hükümet verdirdiği şehitler yetmiyormuş gibi iktidar olursa vay Türkiyenin haline.

Kokane
14-10-2015, 02:31

:present::present::present:

mazensat2010
14-10-2015, 03:18
Ne yazık ki koalisyon gözüküyor olan da vatandaşa oluyor

yapalak
14-10-2015, 09:46
Yine kualisyon gözüküyor sonucu kararsizlar belirler

Editor
14-10-2015, 14:29
Konuya daha önce mesaj yazanların 2 ci mesaj yazması yasaktır.Yazılan 2 ci mesaj silinecektir.

Kurallara lütfen herkes uysun sonra tartışma oluyor konular kapanıyor.Herkesin yazdıgı mesajı ve düşüncelerini silmiyoruz buna saygı gösterin

g.aslan
14-10-2015, 17:20
7 haziran seciminin Aynısı 3 aşağı 4 yukaRI olacak..

Karaosman
15-10-2015, 12:21
ikili koalisyon olacağı muhtemel

Simba
15-10-2015, 15:20
Ankete göre baştan beri takip ediyorum iktidar partisinin karşısına cıkan % 60 blok oy buradada cıkıyor yine benim yorumum koalisyon olur

zamarona
15-10-2015, 20:29
zaten bu hükümet bu durumdayken bile tek başına gelirse türkiye ölmüştür artık sırda vatanı satmak kalmıştı onuda yaparlar tarihde kapanır

UyduHaneTv
16-10-2015, 12:17
ne yazık ki insanlarımız ne ders almasını başarmış şimdiye kadar nede hizmet getirenleri desteklemiş.
Türkiye olarak mahkumuz sürünmeye
CHP gibi tek partili günleride çoğu bilir Koalisyon olan hükümeten de şimdiye kadar bi cacık olmamıştır.
Umarım yine AKP alır yola devam edilir.
saygılarımla

Admin
16-10-2015, 16:56
ALGI'ya dvm))

Bu mesajı surekli sitede kullanıyorsun bizi itham etme anket yapıyoruz bunun sonucuna bile yediremiyorsunuz her mesajınızda Algı malgı böyle birşey olamaz bunun böyle düşünüryorsnuz gelmeyin bu siteden yararlanmayın siyaset forumuna cevirdiniz siteyi uydu kanalları hakkında soru haber vermeye çekinir hale getirdiniz paralel üçgün dörtgen hemen atağa geçiliyor.

mehmetkarahanl
16-10-2015, 20:15
koalisyon olarak akp-chp olacak galiba

erenlerli
16-10-2015, 22:28
koalisyonlar ülkeyi her zaman geriye götürdü. Tek başına iktidar ülkenin yararına olur. Vatandaş bunun farkına vardı. Az farklada olsa tek başına iktidar diye düşünüyorum.

sensi
16-10-2015, 22:38
akp tek başına gelmesi lazım tek başına ilkdidar olamzsa türkiyenin ekonomisi bozulur.isdikrar olamaz koalisyon olursa
hakikaten 13 senedir türkiye istikrar abidesi herşey güllük gülüstanlık herkesin cebinde 4-5 adet cep telefonu hepsi hemen hemen ithal yatıp kalkıp halimize dua edelim başka partiler başta olsa böyle olurmu canım yiğidi öldür hakkını verelim acıkınca cep telefonu yiyelim :8[1]:

korfez41
16-10-2015, 23:34
ister tek basına iktidara gelsinler isterse kaolisyon olsun gene fakire alttan ceryan yapacak

hydrop
18-10-2015, 00:54
Memleket için hayırlısı olsun diyelim.

vayihit
18-10-2015, 11:17
Bence tek basin yine basa gelecek ins

draculu45
18-10-2015, 16:00
tekbasına cıksında hangisi olursa olsun

Rory
19-10-2015, 03:04
Hazirandaki seçimin tekrarı olacak bana göre değişen birşey olmadı olan vatana millete oldu ne parilere birşey oldu ne bakanlara ne milletvekilerine nede oylara

tüyü bitmemiş o askerlerimize oldu evlerine acı düşem ailelere oldu .ne olacagı ise olsun artık ta bir daha şehitler falan ölmesin :(

Bu sözler hosuma gitti alinti yaptim. 6 Haziran tekranacaktir. Olan yine Millete olacaktir.

DJ VoLkAn
19-10-2015, 09:42
Bu seçimden AKP tek başına iktidar olarak çıkamaz, o devir bitti maalesef %37 falan alırsa şükretsin.

armagedon003
19-10-2015, 13:02
evet cıkar..

system3
20-10-2015, 16:59
Bu ankette "Hayır" oyu kullandım. ancak tabi ki de koalisyon olacak çünkü; hala bazı vatandaşlarımız malum partiye oy veriyor ve sempati besliyor ve karşı düşünceye sahip vatandaşlarımızda, "ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN" verdiği kimliği beğenmeyip başka kimliklere hasret kaldığından sözüm ona kendisini temsil ettiğini düşündüğü ve diktatör anayasasında da parti konumunda bulunan illegal örgüte sempati beslemekte ve bu illegal örgüte oy vermektedir (kimlerden bahsettiğimi mutlaka anlamışsınızdır tabi "beyniniz yıkanmadıysa!") ve yine kimlik arayışında bulunan vatandaşlarımızın arasında bazı muhafazakar vatandaşlarımız yine kendisini temsil ettiğini düşündüğü o malum partiye oy vermekte ve hatta sempati beslemektedir. İşte bu yüzden bu seçimde de muhtemelen koalisyon çıkacak. Ama ben şunu çok iyi biliyorum ki; bizler tıpkı elimizde bulunan faturanın son ödeme tarihini bekleyip, o son gün geldiğinde gidip faturasını ödeyen ve yine normal yaşantısına devam eden bir toplum olduğumuzdan. Bu gidişata da bir gün dur diyeceğiz. çünkü biz imkanımız el verdiği sürece hiçbir zaman faturamızı ödememezlik yapmayız. Yalnız bu defa ufak bir fark var. Faturayı biz ödemeyeceğiz ülkemizi bu hale getirenler ödeyecek. Yani faturayı bu defa biz ödeteceğiz. Sayıları az da olsa, ülkemizde benim gibi düşünen insanlarında var olduğunu biliyorum ve bu da bana bir bir şeylerin değişeceği konusunda ilham ve mutluluk veriyor.

Saygılarımla.

yousef12
23-10-2015, 04:36
hi pls help me

korfez41
24-10-2015, 18:14
sonuç ne olursa olsun tek bu deyismiyecek
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ahmedumanim
25-10-2015, 13:45
Nasıl yani

ilyasmurat
26-10-2015, 03:47
çıkmaz gene

Admin
26-10-2015, 20:35
Tek başına iş başına gelecek tek parti var azınlık istesede istemesede bu olacak maalesef üzgünüm.
Siz nasıl bir uyesiniz konudaki 2 ci mesajınız siliniyor deniliyorki konuya yazmayın banınınız tekrar acılıyor tekrar konuya yazıyorsunuz amacınız nedir bir söyleyinde bizde bilelim?

mustapilvi
27-10-2015, 20:28
buyuk ihtimal akp ve chp

xfles7837
29-10-2015, 13:29
Alternatif haber kanalların susturulmasından sonra bu seçimlere güvenmiyorum artık. o sebepten koalisyon çıkmaz.

Editor
29-10-2015, 18:42
Konuya mesaj yazanların 2 ci mesaj yazması yasaktır.Yazılan 2 ci mesaj silinecektir.
diye uyarıyoruz yazıyorsunuz halen lütfen bundan böyle anketlerde 2 ci kez msj yazılması yasak olacaktır.

CoolManiaC
30-10-2015, 02:34

Hocam güzel yaşmışsın :459956::present:

beverly
30-10-2015, 21:26
akp tek başına gelir

kartal3734
31-10-2015, 00:41
Arkadaşlar koalisyondan niye bu kadar korktuğunuzu anlamış değilim dūnyanın en zengin 50 ūlkesi nden30 ūlke nkoalisyonla yönetiliyor burada algı yönetimi yapılıyor tek başına ìktidardan daha iyidir koalisyon eğer iyi yönetilirse googleden sorgulayablirsiniz bu 30 ulkeyi

baran211
31-10-2015, 04:01
gecen secimde babamlar yani ailemizde cok kisi 40 kisi diyebilirim akpye oy vermislerdi ama bu secimde kesinlikle akpyeye oy vermicekler o yüzden hemen hemen ayni durum olcak hatta sunu diyebilirim secimlerde usulsüzlük olmazsa hdp yüzde 15 alcak

şener elk
31-10-2015, 13:32
secimde başaka parti varmı ki koailson olmasın yine bilindik partiler kazanacak:49857458::49857458:

Hikmet™
31-10-2015, 18:02
An itibari ile seçim yasağı başlamıştır. Seçim yasağı nedeni ile konu kapatılmıştır.