PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows 10 sayfa içinde sürekli yenileme yapıyor.

aliharbiye
12-11-2015, 19:59
İyi akşamlar arkadaşlar ya ben win 8.1 pro kullanıyordum. win 10'a geçiş yaptım yalnız klasörlerin için oluşan bir sorunum var, bunu herhangi bir ayarla düzeltme imkanım varmı. sorun şu bende mesela müzik olarak bir sürü klasör bulunmaktadır, ve alfebetik olarak yavaş yavaş sayfayı yukarıya doğru kaldırıp klasör isimlerini kontrol ederken, içinde bulunduğum klasör kendi kendine yenileme yapıyor, tabii sonuçta a harfine yani en yukarıya geri dönüyor, sürekle sayfa yenilemesini kapatma imkanımız varmı teşekkürler.

Fronces
12-11-2015, 21:51
Merhaba,

Windows 10'da sizin gibi sorun yaşayan bir arkadaş için öneride bulunan ilgili kişinin yardımlarını incelemiştim, sizinle de paylaşmak isterim.

Ekte ki dosyada sorunun düzelmesi için .reg(kayıt girdileri) dosyası var.Dosyayı açtığınızda Kayıt girdileri eklensin mi sorusuna evet deyiniz.

Umarım sorununuz çözüme kavuşur.
İyi Forumlar

aliharbiye
13-11-2015, 15:11
Arkadaşım maalesef olmadı ya bilgisayarı kapa açtım, eski haline geldi, sebebi nedir bilmiyorum. ama bilgisayarımdada deep frezee yok bilgin olsun.

Fronces
13-11-2015, 18:25
Arkadaşım maalesef olmadı ya bilgisayarı kapa açtım, eski haline geldi, sebebi nedir bilmiyorum. ama bilgisayarımdada deep frezee yok bilgin olsun.

Anladım, o zaman dediğiniz gibi Win 8.1'den, Win 10'a yükseltme yaparken oluşan bir sorun olabilir.Büyük ihtimal anakart ayarları ile ilgilidir.

Önerim ise Bios'a reset atmanız olacaktır.Bu işlem için, tecrübeniz yoksa PC Uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

aliharbiye
14-11-2015, 17:07
tamam onuda deneyim bios'a reset atacam deniyecem sonra size neticeyi yazarım. teşekkür ederim.

Fronces
16-11-2015, 23:36
tamam onuda deneyim bios'a reset atacam deniyecem sonra size neticeyi yazarım. teşekkür ederim.

Umarım çözüme kavuşursunuz,
Kolay gelsin:wave:

MUTAF
17-11-2015, 00:27
sıfırdan w10 kurulum yapmama rağmen bendede bu sorun oluyordu.
halen oluyor bazı sayfalarda.

aliharbiye
17-11-2015, 18:20
ben bilgisayara bugün format attım şimdilik düzeldi böyle bir sorun kalmadı. ama tonla güncelleştirme yaptım. etkinleştirme hariç. netten indirdiğim win 10 dvd'si maalesef beş para etmez içinde hiç bir şey yok. direkt x vs vs. neyseki bitirdim.

skymax123
24-08-2016, 11:37
işime yaradı

baranesentrk
11-12-2016, 00:57
Only the registered members can see the link
aynı hatayı bende alıyrum x kutucuğuna kadar doluyo dolmasına çeyrek kutucuk kala x in olduğu kutu öyle kalıyo ilerlemiyo yardım pls +++