PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bilgisayarda oturum açma sorunu

levo70
17-12-2006, 20:13
Arkadaşlar daha önce bilgisayarı açtığımda normal çalışıyordu fakat birkaç gündür bilgisayarımı açtığımda tık yok ctrl+alt+del yapıyorum orda kullanıcılar bölümünü seçip oturumu kapat diyorum gelen seçeneğe evet diyorum bilgisayar tekrar açılıyo gelen yazıyo tıklıyorum bu sefer bilgisayar normal çalışıyor bu neden olabilir ve nasıl düzeltebilirim bu sorunu hesap bilgilerinden bir hesap açtım diğerni silmek için ama gene olmadı

Özgür Erge
17-12-2006, 20:17
pc team size gerekli olan bilgiyi verir sorunu bilmediğim için size yardım edemiyorum

levo70
17-12-2006, 20:22
pc team size gerekli olan bilgiyi verir sorunu bilmediğim için size yardım edemiyorum

saol dostum inşallah bu sorun çözülebilinir ilgilendiğin için saol

Hakan Gül
17-12-2006, 20:22
Bilgisayar açılırken tam olarak nerede kilitleniyo .. Sorunu biraz daha açarsan yardımcı olmaya çalışırız

levo70
17-12-2006, 20:25
normal olarak bilgisayar açılıyo fakat ctrl+alt+deleteden başka bir işlem yapmıyo yani bir yere tıklamaya çalıştığımda olmuyor çalışmıyor,ctrl+alt+delete yapıncada oturumu kapat diyorum kişi seçiyorum zaten 1 kişi var onda bütün fonksiyonlar çalışıyor

Hakan Gül
17-12-2006, 20:32
Büyük ihtimalle sisteminize virüs bulaşmış.. Eğer son yüklediğiniz yazılımlardan şüphelendiğiniz varsa güvenli modda bilgisayarı açarak silin ve tekrar deneyin.. Eğer yine olmuyorsa format atılması gerekir...

levo70
17-12-2006, 20:39
Büyük ihtimalle sisteminize virüs bulaşmış.. Eğer son yüklediğiniz yazılımlardan şüphelendiğiniz varsa güvenli modda bilgisayarı açarak silin ve tekrar deneyin.. Eğer yine olmuyorsa format atılması gerekir...

saol dostum bir deneyeyim olmazsa muhtemelen format atıcam

MayVAZ
17-12-2006, 21:04
num lock ışığının yanıp yanmadığına bak 2 kez ctrl + alt + del yap kullanıcı hesabı gelmesi lazım

levo70
17-12-2006, 21:10
num lock ışığının yanıp yanmadığına bak 2 kez ctrl + alt + del yap kullanıcı hesabı gelmesi lazım

zaten böyle yapıp oturumu kapat diyorum

bilgisayarı güvenli modda çalıştırmak istediğimde mavi bir ekran çıkıyor güvenli modda bilgisayar çalışmıyor

hallederiz
17-12-2006, 22:28
birde internet exploreri yeniden yüklemeyi dene