PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geleceğe Dönüş 4 Filmimi Geliyor ?

Editor
21-12-2015, 18:15
90 larda severek izledigimiz filmin 2016 versiyonunu youtubede gördüm yine aynı kişiler oynuyor fake olabilirmi bilmiyorum ilgisini cekenler olabilir

dA6Jsr7MWw4

aliharbiye
21-12-2015, 20:10
sevgili editör arkadaşım ben traileri izledim dandik gibime geldi yaw. eski seri filmleri hiç benzemiyor. gerçi film sunumu izlenimi olmadan pek bir şeylert söylemek yanlış olur, ama trailer berbat. eğer trailer gibi ise maalesef yaramaz.

Editor
21-12-2015, 20:39
sevgili editör arkadaşım ben traileri izledim dandik gibime geldi yaw. eski seri filmleri hiç benzemiyor. gerçi film sunumu izlenimi olmadan pek bir şeylert söylemek yanlış olur, ama trailer berbat. eğer trailer gibi ise maalesef yaramaz.

Micheal J Foxun hasta oldugunu duymuştum 2016 fragmanda iyileşmiş gibi geldi inşallah fake olmaz daha öncede böyle trailer yayınlandı fake idi

Kokane
21-12-2015, 21:05
Michael J. fox Parkinson hastasi ve bu hastaliga yakalananlar icin özel hastane acmis diye bi haber okumustum yillar önce.

Bence bu fragman degil. Belkide film cekilyodur. Hafif bi duyuru gibi geldi. Ama baslikta parody de yaziyor. Bekleyip görecegiz