PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HDBOX 10/1 Diseqc Switc uydu alıcılarına uyumu hakkında bilgilendirme

cayna
26-12-2015, 17:42
10' lu HDBOX dayzek switc le on uyduyu birleştirmek isteyen arkadaşlara bilgi amaçlı bu konuyu açıyorum..

10'lu dayzek her cihaza uyumlu değil kurduktan sonra 5 nci girişi cihaz görmedi arkadaşlar ve her farklı uydunun kanalına geçişte pozisyona gidiyor yazısı ekrana çıkıyor.

Uydu alıcısının yazılımını tekrar yükledim ve dayzek uyumlu hale geldi.5nci girişide cihaz tanıdı ve pozisyona gidiyor yazısı da artık çıkmıyor yani Atlanta Diamond HD Box cihazına uyumlu bir dayzek.kullanmak isteyenler tavsiye ederim..

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

Linux Tabanlı enigma 2 sistemli uydu alıcılarına % 100 uyumlu.

admo
26-07-2016, 17:31
Sevgili cayna (Only the registered members can see the link), bu diseq switc'in elimizdeki uyduya uyup uymadığını nasıl anlıyacaz.
Bide taktıktan sonra sinyal kaybı yaşadınmı.

cayna
26-07-2016, 19:52
Sevgili cayna (Only the registered members can see the link), bu diseq switc'in elimizdeki uyduya uyup uymadığını nasıl anlıyacaz.
Bide taktıktan sonra sinyal kaybı yaşadınmı.

10'lu Dayzeğin almadan önce özelliklerine baktım.şu cihaza uyumlu bu cihaza uyumlu değil diye ayırmamış.sadece linux işletim sistemli cihazlara tam uyumlu diye yazmış.

İlk kurulumda cihazım 9 bağlantıyı gördü birini görmedi.Cihaza yazılım attım bu sefer tam uyumlu 10 bağlantıyıda gördü.Ayrıca sinyal kaybım yok.

admo
27-07-2016, 01:34
10'lu Dayzeğin almadan önce özelliklerine baktım.şu cihaza uyumlu bu cihaza uyumlu değil diye ayırmamış.sadece linux işletim sistemli cihazlara tam uyumlu diye yazmış.

İlk kurulumda cihazım 9 bağlantıyı gördü birini görmedi.Cihaza yazılım attım bu sefer tam uyumlu 10 bağlantıyıda gördü.Ayrıca sinyal kaybım yok.

Yumatu Full HD IP Smart Box almayı düşünüyordum. Demekki ona uyumlu değil.