PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TV EM Kanalıda kapanıyor (Yayına devam etme kararı aldı)

Editor
03-02-2016, 01:52
Cine5-E2-CNBCE-TRT HD-TRT TURK - Derken şimdi TVEM kanalıda kapanıyor Bununla ilgili detaylar medya sitelerinde yer almaya başladı
Only the registered members can see the link

Bu yıl kepenk indiren televizyon kanalları arasına 4 yıldır yayında olan kanal da katılıyor.
Trabzonspor eski başkanı ve Devlet eski bakanlarından Mehmet Ali Yılmaz'ın sahibi olduğu TVEM kanalı kapanıyor.

7 Ocak 2012'de 6 News'i satın alan Mehmet Ali Yılmaz kanalı kapatarak yerine TVEM'i kurmuştu. İstanbul'dan yayın yapan kanal, Türksat 4A, D-Smart, Digiturk, Tivibu ve Teledünya üzerinden izlenebiliyordu.

Ünlü işadamı Mehmet Ali Yılmaz'ın kanalı kapatma kararında reklam alımları konusunda zorluklar yaşamasının etkin olduğu belirtiliyor.

100 yakın TVEM çalışanına dünden itibaren yönetime çağrılarak kanalın bu ay sonunda kapanacağı ve tazminatlarının ödeneceği sözlü olarak tebliğ edildi.

Medyaradar.com

Editor
03-02-2016, 01:53
Kanal eski 90 ların tum dizileri yayınlamıştır cogu programı baya takip ediyordum malesef elveda diyecez gerçekten entresan ya

rselturk
03-02-2016, 02:06
Kanal,an itibariyle kapalı görünüyor.Ben de klasik kovboy filimlerinin tiryakisi idim...Her şey maziye karıştı..:wave::wave:

Editor
03-02-2016, 02:08
Kanal,an itibariyle kapalı görünüyor.Ben de klasik kovboy filimlerinin tiryakisi idim...Her şey maziye karıştı..:wave::wave:

Buradada konu açtım Medya Sektöründe Kapanan Kanallar - SupersatForum (Only the registered members can see the link)

micromaxx52
03-02-2016, 10:31
TV EM Kanalıda öyle birdurum yoktu sabah

Editor
03-02-2016, 12:28
TV EM Kanalıda öyle birdurum yoktu sabah

Ay sonu kapanacak tamamen

Editor
15-02-2016, 18:56
TVEM, yeni içeriği ile yayın hayatına devam ediyor.Bir süre önce hakkında kapanacağı dedikoduları yapılan TVEM, iç bünyesinde ve prototipinde gerekli değişiklikleri yaparak, eskisinden daha iddialı olarak yayınlarını sürdürmeye devam edeceğini açıkladı
inş devam eder

Kokane
15-02-2016, 19:38
Dün bende web sitelerinde okudum. Sevindirici haber.Güzel filmler ama özellikle Serbest Vurus icin sevindim. Beyaz Futbol iyice sacmalamisti. Bunlarda arada kafayi siyiriyor ama yinede digerlerinden daha iyi.

halil-04
15-02-2016, 23:40
inşallah kapanmaz