PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimbilir tekrar ne zaman görüşürüz.

aliharbiye
05-03-2016, 10:42
Merhaba saygı değer arkadaşlarım, öncelikle sizlerden ne kadar ayrı kalacağımı bilmiyorum, ve yaklaşık 30 yıldır kiralık iş yerimden ayrılmak zorunda kaldım. iş yeri sahibi dün bana en geç bir hafta içinde işyerini boşaltmamı söyledi, ne yapacağımı nereye gideceyimi bilmiyorum. iş yeri bulup bulmayacağım bile meçhul, sizlerden ne kadar ayrı kalacağımıda bilmiyorum. hepinizi çok seviyorum. kendinize iyi bakın sizi sizlere emanet ediyorum. saygılarımla aliharbiye.

Hilmi
05-03-2016, 11:03
Allah yardımcın olsun,inşallah en kısa zaman içerisinde bulursun istediğin gibi biryer,@aliharbiye'siz SupersaForum olmaz üstadım bu yüzden veda konuşması gibi yapma bizlere...Selam ve Saygılar.

Only the registered members can see the link

rselturk
05-03-2016, 11:52
Aliharbiye dost,yaşadıklarına çok ama çok üzgünüm.Hiç olmamasını dilerdim.Ama ne yazık ki,küçük esnafın durumu allaha emanet..Hilmi dostumun da söylemine katılıyorum,sensiz olmaz!..Hiç değilse arada bir "el sallamayı" ihmal etme..Sevgiler,saygılar..:wave::wave:

aliharbiye
05-03-2016, 12:38
öncelikle ilginizden dolayı hepinize çok teşekkürler ederim. iş yeri olarak 30 yıla yakın çalıştığım, yerden çıkarılma sebebi işyerlerini kapatıp tek dükkan haline getirip süper market açacaklar. bugün akşam iş yeri sahibiyle son bir defa konuşmaya gidecem, kalmak için ısrar edecem. son ümit, başka çare yok. dün bana kalmak için ışık olmadığını söyledi. ama bugünkü konuşmadan ne çıkar bilmiyorum. içim bağrıyanık gidi. kelimeler boğazımda düğümleniyorum. 3 oğlum var kredi ile araba almışım. ne yapacam, nasıl denkleştirecem bilmiyorum. yarından çok korkar oldum.

muslum-baba
05-03-2016, 12:46
Abii üzüldüm işallah iyi bir yer bulup geçimini saglarsın tekrar görüsmek üzere aliharbiye usta...

Editor
05-03-2016, 13:06
Abi ortam çok kötü esnafların durumu cok zor bagkura ssk ya % 35 zam yapıldı cogu esnaf zor durumda dayım var onun işleri bile cok bozuldu allah herkesin yar ve yardmcısı olsun inşallah kısa zamanda gelirsin aramıza

aliharbiye
05-03-2016, 17:17
Abi ortam çok kötü esnafların durumu cok zor bagkura ssk ya % 35 zam yapıldı cogu esnaf zor durumda dayım var onun işleri bile cok bozuldu allah herkesin yar ve yardmcısı olsun inşallah kısa zamanda gelirsin aramıza

Sevgili arkadaşım ilgine çok teşekkür ederim. doğrudur bende seninle işsizlik hususunda hemfikirim. hem benimde BAĞ-KUR'a yaklaşık 80 bin tl borcum var. 52 yaşında emekli olma ihtimalim var. 52 yaşına kadar bekliyecem, ne olur ne olmaz bilmiyorum. işlerde çok ii değil. ama bunada şükürki değirmen dönüyor idi, ya iş yerimden çıkarsam o zaman ne yapacam. onu düşünmeden edemiyorum. bakalım inşallah bu gün akşam konuşmasından güzel bir haber alır. hem içimdeki burukluk gider, hemde size güzel bir haber veririm. saygılarımla aliharbiye.

korfez41
05-03-2016, 20:33
geçmiş Olsun usta Umarım sorunun çözersin ALLAH in izniyle

drecco
05-03-2016, 20:48
Sevgili ali
yaşadıklarını yaşayan o kadar çok esnaf var ki.Hepsi bu sistemin açmazı.süpermarket vs hikaye hep daha çok daha çok nasıl kazanırım mantığı.Geçmiş olsun,ne diyelim moralini bozma diycem ama o da kolay değil farkındayım.Ailene sarıl kardeş ne olursa olsun.Umarım tez zamanda bu durumdan kurtulursun.Biz esnaf ile büyüyen bir nesiliz ve esnaf nedir biliriz.Allah yardımcın olsun.

TEKNİSYEN101
06-03-2016, 10:41
Allah yar ve yardımcınız olsun ustam. Allah bir kapıyı kapatırsa bin kapı açar, İnşallah tezzamanda işlernizi yoluna koyarsınız.

Kokane
06-03-2016, 11:40
Allahtan umudunu kesme. Bi kapıyı kapatır diğerini açar inşallah .

aliharbiye
06-03-2016, 13:17
arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim. dün akşamki görüşmeden pek bir şey çıkmadı, bir iki gün daha bekliyecem bakalım ne olacak. gelişmelerden sizleri haberdar edecem. yoruldum, taşınmak için hem para hemde güç gerek. yerleşmek içinde yeni baştan başlamak gerek. hadi hayırlısı.

cafi
06-03-2016, 20:04
ALLAH yardımcın olsun umudunu kaybetme inş bir çözüm bulunur