PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korax miniplus hd Yardım

sahinturkk
27-03-2016, 18:02
Selamlar

dün korax miniplus hd aldım kurdum fakat kanal taşıma silme yapamıyorum bulamadım kanal düzenlemede silme diye bir menü yok nasıl çözebilirim

Editor
27-03-2016, 18:07
Menudan bir resim cekebilirmisin bakalım sonra siteye yuklersin Hızlı ve Kolay Resim Paylaşımı - resim yükle - resim paylaÅŸ - Hızlı Resim (Only the registered members can see the link) adresinden yukleyip sonra foruma verebilirsin

sahinturkk
27-03-2016, 18:20
Menudan bir resim cekebilirmisin bakalım sonra siteye yuklersin Hızlı ve Kolay Resim Paylaşımı - resim yükle - resim paylaÅŸ - Hızlı Resim (Only the registered members can see the link) adresinden yukleyip sonra foruma verebilirsin

Hocam ilgilendiğin için teşekkürler

menü bu şekilde

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

düzenleye bastığım zaman çıkan menü ise şu şekilde

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

kanal listesi ise bu şekilde görünüyor

2016 yılında çıkan güncel yazılım varmış onu indirdim kurdum ama aynı silme yok ayrıca taşımada yapılamıyor

Editor
27-03-2016, 18:27
Tasıma tusuna basınca kumandada 1 -2-3 tuslarına basabiliyormusun ilk kez böyle birşey gördum

selim789
27-03-2016, 18:30
taşıdaki tuşa basıp seçtiklerini nereye götüreceksen götürüp tekrar aynı taşıma tuşuna veya ok a basınca olmuyormu ustad?

sahinturkk
27-03-2016, 18:35
Tasıma tusuna basınca kumandada 1 -2-3 tuslarına basabiliyormusun ilk kez böyle birşey gördum

Taşıma yazıyor ama öyle bir tuş yok kumanda üzerinde tüm tuşlara basıyorum taşımayla ilgili hiç bir şey çıkmıyor

burada taşıma yazıyor ama öyle bir tuş yok

kumandası bu

cihazda bu

sahinturkk
27-03-2016, 18:39
taşıdaki tuşa basıp seçtiklerini nereye götüreceksen götürüp tekrar aynı taşıma tuşuna veya ok a basınca olmuyormu ustad?

yok selim hocam hangi tuşa bastıysam olmuyor menüde sadece kanalı atla diye bir seçenek var oda kanal değiştirirken o kanalı atlıyor ama silme taşıma bulamadım girmediğim menüsü kalmadı ama yok beceremedik

Editor
27-03-2016, 18:47
kumandadaki ses acma ileri geri kanal tuşları bence kanalı tasıyor sen kanalın üzerine gelince okey bas ses acma vs tusları ile kanalı istedigin yere getirebilirsin gibime geliyor

Only the registered members can see the link

sahinturkk
27-03-2016, 18:51
kumandadaki ses acma ileri geri kanal tuşları bence kanalı tasıyor sen kanalın üzerine gelince okey bas ses acma vs tusları ile kanalı istedigin yere getirebilirsin gibime geliyor

bu tuşlardan sağ sol kanlları 10 arlı olarak atlatıyor ok tuşuna basınca yanına işaret koyuyor ses açma tuşları hiç bir hareket yok işaret koyduktan sonra atlama dediğim işlem yapılıyor birde yazılım güncelleme yaptıkdan sonra hide yazan bişey çıktı o yapılabiliyor onunda ne işe yaradığını çözemedim

Editor
27-03-2016, 18:54
Kumandada kırmızı tusuyla falan tasıyamıyormusun tası tusu o renkte ya bu tasıma duzenleme işinde en iyi next hd cihazlar gerçekten cok kolay

sahinturkk
27-03-2016, 19:19
yok ne taşıma ne silme yapabiliyorum bu cihaza uygun yazılım falan bulabilirmiyim acaba daha kullanışlı bir yazılım

Editor
27-03-2016, 19:31
yok ne taşıma ne silme yapabiliyorum bu cihaza uygun yazılım falan bulabilirmiyim acaba daha kullanışlı bir yazılım

Korax teknik desteki arayın bence onlar yardımcı olurlar

MAKSİM DAY.TÜK.MAM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: SAHABİYE MAH. METE CAD.BOYLAR SK.
KORAX İŞ MERKEZİ NO:50/A KOCASİNAN / KAYSERİ
TELEFON: +90 352 222 0 310
TELEFON: +90 352 232 6 535
TELEFON: +90 352 232 6 308

Buradada guncel yazılımlar var dene istersen Only the registered members can see the link

Editor
27-03-2016, 22:05

Hocam alttaki yönergeleri takip et kullanım kılavuzunu buldum cihazınızın deneyin

sahinturkk
27-03-2016, 23:25
hocam uğraştırdım sizi hakkınızı helal edin fakat kullanma kılavuzu var bende orda yazanları uyguluyorum ama olmadı kendi sitesinden indirdiğim son yazılımıda yükledim ama değişen bir şey olmadı programı seçip mavi tuşa bastığımda yukarıda gönderdiğim resimdeki atla ve bul seçeneği çıkıyor normal kanal listesinde mavi tuşa bastığımda sıralama seçeneği çıkıyor a dan z ye falan. sanırım yarın servisi arayıp ordan sormam gerekecek

teşekkürler

Editor
28-03-2016, 00:02
hocam uğraştırdım sizi hakkınızı helal edin fakat kullanma kılavuzu var bende orda yazanları uyguluyorum ama olmadı kendi sitesinden indirdiğim son yazılımıda yükledim ama değişen bir şey olmadı programı seçip mavi tuşa bastığımda yukarıda gönderdiğim resimdeki atla ve bul seçeneği çıkıyor normal kanal listesinde mavi tuşa bastığımda sıralama seçeneği çıkıyor a dan z ye falan. sanırım yarın servisi arayıp ordan sormam gerekecek

teşekkürler

Çözüm saglarsınız konuya geri dönüş sağlarsanız seviniriz belki bu sorunu yasayan kişilerin işine yarar :459956:

sahinturkk
28-03-2016, 12:48
Selamlar

kurulum menüsü altında TKGS diye bir seçenek var normalde otomatik seçilmiş durumda onu kapalı konumuna getirdikten sonra silme ve taşıma seçenekleri aktif oldu. TKGS yi Esnek konumuna getirince sadece taşıma aktif oluyor.

ilgilenen herkese çok teşekkürler

Serkanankara
08-07-2016, 21:35
Editt