PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Syfy Türkiye

tolga_fb39
01-06-2016, 18:57
-Arkadaşlar Facebook'ta Syfy Türkiye sayfası var. Kendileri ile iletişime geçtim resmi sayfa olup olmadıklarını ve Türkiye'de yayına başlayacaklar mı öğrenmek için; aşağıdaki cevabı aldım:

Merhaba ...............

Evet, 5 yılı aşkın süredir bu konuda çalışmalarımız ısrarlı bir şekilde devam ediyordu; yavaş yavaş meyvelerini vermeye başlıyor. Bu yıl içinde TV platformlarında yayına başlaması muhtemeldir. Yine de kesin bir şey söyleyemiyoruz ama Digiturk ve D-Smart ile görüşmeler devam ediyor. En kısa zamanda mutlu haberi vermek isteriz.
Facebook sayfamızı da yeniden canlandırarak bu görüşmelere olumlu bir katkı sağlamayı umut ediyoruz. Arkdaşlarınızı sayfamıza davet ederek siz de destek olabilirsiniz. :)

İyi akşamlar.

-Resmi olup olmadıklarını sordum:

Universal Studios ekibi olarak @SyfyTR uzantılı Facebook sayfasını satın almış bulunmaktayız. Daha önceden Syfy kanalının Türkiye'de yayınlanmasına yönelik açılan bir sayfadır. Henüs Türkiye'de resmî olarak Syfy markası icaraatlerde bulunmamıştır. Lakin bu sayfa kamuoyu oluşturmak için bir ön hazırlık amacıyla kullanılacak. Kanalımız yayın hayatına başladığında dizi ve şovlarımızla ilgili paylaşımlar olacaktır. Bilginize arz ederiz.

-Takdir sizlerin. Umarım proje gerçekleşir. Bana inandırıcı geldiler tabi gerçek mi değil mi yakında ortaya çıkar.

Facebook adresleri: Only the registered members can see the link

mavişehirli
01-06-2016, 19:20
arkadaşım...syfy şifreli yayın şeklinde türkiye versiyonu yayına geçince sansürlü yayınmı yapar şayet rtük değilde ofcom lisansıyla ülkemizde yayına başlarsa eğer sansürsüz yayın yapabilir yıllar önce universal channel turkey şifreli yayını gibi zira gayet net hatırlarım filimlerin cinsellik görüntüleri aynen yayınlanırdı kesinlikle sansür yapılmazdı...:warn: