PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım- Turksat- şifreli hd kanal uydu - internetsiz tavsiye alıcı

Cagatay_666
31-07-2016, 09:29
Merhaba arkadaşlar;
Ben sadece belgesel kanallarını izlemeyi ve bazen de yerel işte kanal D - atv - tv8 ıvır zıvır gibi bi kaç kanal izliyorum. Ancak bu belgesel kanalları hep şifreli malesef. Şimdiye kadar kablo tv vardı mis gibi izliyordum. ancak yeni taşındığım yerde yokmuş.

Şuan internetim yok ve almayı düşünmüyorum. öyle güncelleme filan yapmayı da beceremem.
öyle bi yerlere üye olmak her ay para vermek, modül kart ıvır zıvır uğraşmak gidip güncelleme yaptırmak gibi şeyler olmasın.
biraz araştırdım biss *** mis *** anlamam da becerememde.

Bana Özellikle Discovery, national vs. gibi şifreli kanalları uğraştırmadan izleyecebileceğim bi uydu alıcısı önerebilirimisiniz? yada ben bu discovery televizyondan başka nasıl izlerim.

Bana şöyle ucuz özelliği mözelliği olmasına gerek yok. bi uydu alıcı önerseniz

:clap2::
Tek çanak var :49857458::clap2::
Hd Televizyon var
İnternet yok.

Simba
31-07-2016, 10:04
Yerli platformlar disinda o kanallari cozen uydu alicisi yok

ibrahim iz
31-07-2016, 15:56
gidecen dijitürk veya desımart.fil.tv.alıcan seyiradersin.istddigin kanallar var.

tiger 05
31-07-2016, 20:06
power vu şifreleme sistemini destekleyen uydu alıcısı alacaksın sonra thor uydusu(0.8w) veya sirus(astra 4A)4.8e uydusuna çanak kuracaksın internet olmadan belgesel kanalları discovery,animal planet,discovery sıencens v.b kanalları Türkçe olarak izleyebilirsin