PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sunny 9030 & çakma 9060 H/W: v1A.01.A5 hakkında

netsh
19-12-2006, 18:16
:49: Selamlar
Panelinde 9060 yazan aslında çakma 9030 olan H/W: v1A.01.A5 cihaz için diğer 70xx vs serisinde olduğu gibi sık yazılım çıkartılmıyor ayrıca KKE ile günlük satkeydotcihaş dan edindiğim camd3 by KM.keys dosyası ile elimdeki AT-9030CIZ_1A.01.A5_040708c.btm dosyasını update edip değişen *** sayısını görüyorum fakat program menüsü içindeki örnek olarak 358 olan *** listesi değişmiyor update edilmiş keyleri cihazıma yüklüyorum fakat listede bulunan hotbird üzerinden yayın yapan fixed cw kısmında keyi olan kanalları açamıyorum acep nedendir ?

Bu cihazların daha önce de belirttiğim gibi güncel olarak yazılımları çıkmıyor ve dolayısı ile biraz ***** yada belgesel seyrediğim dediğimde başarılı olamıyorum triple dragon yada dreambox alacak bütceye sahip değilim bu cihazla yapabileceklerim bunlar ise deneyimli olan sizlerin kullandığı diğer cihazlara mı geçmemi tavsiye edersiniz:49:

Not: Hatalar olmuş olabilir yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum

yakupowersky
19-12-2006, 18:18
bahsetıyın kanallar suan sıstem deyısıklıgı yaptıkları ıcın edıtlı yazılım verılmıyor oyuzden yanı ama gelırlerse yenı yazılımlar verılır merak etmeyınız

netsh
21-12-2006, 01:00
Demekki soru & yorum yazıldığında aynı dakika içinde cevap geliyor ve bir daha üstü açılmıyor

Volkan
21-12-2006, 01:24
şimdi arkadaşım yabancı uydularda yayın yapan tv paketleri şifreleme sistemleri kullanıyo ve bunalra büyük bir bütçe ayırıyolar. Biz ise normal bir uydu cihazı ile bu şifreleri çözerek bu kanlları seyredebiliyoruz. tabi bunlarda bir yere kadar. sana sunny örenk verebilirim. biz bu kanlları ilk fun kartlarla ve modüllerle izliyorduk sonra sistem yine bir değişikliğe gitti ve yine uğraşlar sonucu bu sefer bu kanllar emu ile çözülmeye başlandı. fakat şu aralar yine bir sistem değişkliği içinde . şıu an emu ile bu kanllar izlenilemiyor. kart paylaşımlı cihazlar var fakat bunlardada ücretli serverlerde bu kanlları izleyebilirsin. Birde diyeceksinki ücretli olsun ben elimdeki cihaz ile kart paylaşımı yapmak istiyorum ama şu an bu olmuyor. ama olmaz diede bir şey yok şimdilik yapmamız gereken biraz beklemek bir çok cihazda com girişinden bilgisayara bağlanarak kart ppaylaşımı yapılmaya başlanıldı. kaon bordlul cihazlrada mutlaka gelecektir. ama bana kalırsa bilgisayar üzerinden bağlanmaktansa araya ayrı bir cihaz bağlayarak cihazı direk modeme bağlamak daha iyi olacak bunuda bekleyip görecez. sana tavsiyem biraz sabırlıol. kaon tabanlı cihazlardanda şaşma.

cengiz06
21-12-2006, 11:34
Açıklamalrınız dan dolayı tşekür ediyoruz bu bütün cihazlar için geçerli sanırım sbırla bekliyoruz emege saygı sonsuz tşk....