PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SupersatForuma Masa Üstü Versiyonlardan Girenlere 2 ci Alternatif Stil

Admin
29-08-2016, 02:37
Arkadaşlar merhaba tekrardan bizim 11 senedir kullandıgımız ana stilimizi biliyorsunuz bunu hiç bir zaman değiştirmedik hem kendim hemde siz uyelerimizin alışkın oldugu ve yabancı gelmesin diye site tasarımını bu zamana kadar koruduk

2 Gün önce mobil telefonlar için yaptırdığımız responsive mobil temanın bu original masa üstü görünümüde vardı bugunde bunu faaliyete geçirdik.Tercih meselesi arkadaşlar beğenmeyebilirsiniz eski ana stili her zaman geri dönebilirsiniz. :459956:

Bu stile buradan (Only the registered members can see the link)geçebilirsiniz veya sayfanın en altıında bulunan alandanda tema seçimine rahatlıkla geçebilir tekrar original kullandıgımıız ana temayada dönebilirsiniz

Yeni Nesil Responsive Stildeki Farklılıklar Şunlar Resimlerle Anlatacam.

Navbardan görünüm

Only the registered members can see the link

Sağ üstü profiliniz sürekli göreceginiz bildirim geldigi zamanda sürekli takipte olabileceginiz alan

Açılır Menüler

Sağ ok tuşu ile direk sayfanın yukarıı kayması özelligi

Sayfanın en altından farklı bir görünüm

Bu responsive temada Mesajlar yatay pozisyonda.Bizim diger stilde bunu biliyorsunuz dikey konumdadır.

alp_532
29-08-2016, 05:56
Emeğinize ve bilginize sağlık
Bu ikinci stil daha güzel olmuş
Saygılar

cayna
29-08-2016, 09:00
sayfaya yeni masaüstü görünümden devam edicem göze hoş geliyor beğendim.

Editor
29-08-2016, 12:20
sayfaya yeni masaüstü görünümden devam edicem göze hoş geliyor beğendim.

Ben tapatal-mobil versiyon-bu yeni ana stil-eski ana stil 4 ünü birden kullanıyorum ne cıkarsa bahtıma ok tusu iyi olmuş basınca sayfanın üstüne atıyor kendini :) tapatalkıda seviyorum bildiremler anlık geliyor

Creed
30-08-2016, 15:58
Bu stil iyiymiş gerçekten

POINT_
31-08-2016, 22:08
Emeğinize ve bilginize sağlık

Kokane
06-09-2016, 23:55
Ben eski görünüme dönmek istiyorum.Tercihlerden secmeme ragmen yeni stilde kaliyor.

Admin
07-09-2016, 00:52
Ben eski görünüme dönmek istiyorum.Tercihlerden secmeme ragmen yeni stilde kaliyor.
Tarayicinizin cerezlerini silim sitenin altindan degismiyorsa

Fearless...!
07-09-2016, 06:43
Siteyi yeni stile geçirdim on numara olmuş bence

Kokane
07-09-2016, 21:57
Tarayicinizin cerezlerini silim sitenin altindan degismiyorsa

Malesef yine olmadi hocam.

Editor
07-09-2016, 22:13
Malesef yine olmadi hocam.

Bende sorun yok stil değişiyor her türlü cep telinden bile giriyorum masa üstü görünümde stil değişmelerinde sıkıntı yok

Kokane
09-09-2016, 14:56
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Laptopta sıkıntı yokta mobilde bi sayfa böyle görünüyor. Çirkin bi göruntü. Üstte upuzun profil ayar butonları alttada köşeye zorla sıkışmış abone olduğum konu başlıkları. Eskisi daha iyidi ama malesef dönemiyorum. Mobildende web görünümü kullanıyordum önceden.

Fearless...!
09-09-2016, 19:07
Eski stili kullanmak için SupersatForum (Only the registered members can see the link) adresinden en alt kısımlarda olan Forum Teması üzerinden tema seçip kaydederseniz nerden girerseniz girin seçtiğiniz tema aktif olur.

Editor
09-09-2016, 21:41
Laptopta sıkıntı yokta mobilde bi sayfa böyle görünüyor. Çirkin bi göruntü. Üstte upuzun profil ayar butonları alttada köşeye zorla sıkışmış abone olduğum konu başlıkları. Eskisi daha iyidi ama malesef dönemiyorum. Mobildende web görünümü kullanıyordum önceden.
O dediginiz darasma problemi temaya yapana iletildi neden telden stil degistiremiyorsunuz entresan bende chromede degisiyor

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Editor
09-09-2016, 21:48
Bende tema secmedende sag ust cep ayarindanda degisiyor ayrica

Kokane
10-09-2016, 13:47
@Editör yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim. Ben Androidin kendi tarayicisini kullaniyorum. PC Version'a tiklayinca problem ayni kaliyor bende.

@Fearless...!o dediginiz bu temada mobilden bende görünmüyor artik. Laptoptan eski temaya dönebildim. (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

Editor
10-09-2016, 13:54
@Editör yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim. Ben Androidin kendi tarayicisini kullaniyorum. PC Version'a tiklayinca problem ayni kaliyor bende.

@Fearless...!o dediginiz bu temada mobilden bende görünmüyor artik. Laptoptan eski temaya dönebildim. (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)
Bende andoroidin kendi tarayicisinida kullandim sorun yok bazi telefonlarda demek problem mevcut masa ustu versiyona gecmiyor demekki

Editor
10-09-2016, 13:58
Telefondan en iyi uygulama bence tapatalk uygulamasi

Kokane
11-09-2016, 13:35
Bugün mobildende eski web görümüne gecebildim :459956:

TEKNİSYEN101
13-11-2016, 17:48
Serkan bey elinize sağlık, Bu görünüm daha güzel,