PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digiturk LİG TV Teklifleri Eylül 2016

Editor
01-09-2016, 22:16
Arkadaşlar Digiturk LİG TV Tekliflerini burada paylaşalım

Ben 2 gun önce 540 tl ye turksat üzerinden şampiyonlar ligi paketi ( 5 takım + 1 tanede karabük spor ) toplam 6 takıma 9 taksit kredi kartına aldım ayrıca belgesel kanallarda açık durumda cumartesi günü bağlayacaklar

Kampanya afişi bu şekilde

Only the registered members can see the link

Hikmet™
01-09-2016, 22:46
9 senedir DİGİTURK abonesiyim geçen sezon başında LİGTV istemediğimi söyledim ve LİGTV kapattırmıştım diğer kanallar açık vaziyette devam ettim. Bu sezonda Fenerbahçe adamı kanser edecek derecede lige giriş yaptı o nedenle LİGTV açtırmaktan yine vazgeçtim.

Editor
01-09-2016, 22:58
9 senedir DİGİTURK abonesiyim geçen sezon başında LİGTV istemediğimi söyledim ve LİGTV kapattırmıştım diğer kanallar açık vaziyette devam ettim. Bu sezonda Fenerbahçe adamı kanser edecek derecede lige giriş yaptı o nedenle LİGTV açtırmaktan yine vazgeçtim.
Diger kanallara ne kadar veriyorsun adminim

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hikmet™
02-09-2016, 22:42
Diger kanallara ne kadar veriyorsun adminim

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Giriş ve Tüm keyif paketleri 9.99 tl ödüyorum. Artı Digiturk Sagemcom Plus cihaz bedava.

kup250
02-09-2016, 22:44
SUPER

Editor
02-09-2016, 22:50
Giriş ve Tüm keyif paketleri 9.99 tl ödüyorum. Artı Digiturk Sagemcom Plus cihaz bedava.

Yarın kuracaklar aslında ben kurarımda :) bakalım yayınlar nasıl 1 ay ligtv mobil vs hediye imiş diledigin nerede uygulaması sende calısıyormu @xxman hocam bu smart tvlerde falan izlenebiliyormu acaba

Hikmet™
02-09-2016, 23:12
Yarın kuracaklar aslında ben kurarımda :) bakalım yayınlar nasıl 1 ay ligtv mobil vs hediye imiş diledigin nerede uygulaması sende calısıyormu @xxman hocam bu smart tvlerde falan izlenebiliyormu acaba

Vallaha Ligtv açık olduğu zamanlarda bazen hediye ediyorlardı mobil Ligtv yi. Mobil Ligtv baya işime yarıyordu evde olmadığom zaman cep telefonumdan yada bilgisayarımdan sıkıntısız bir vaziyette izliyordum. Evde Samsung tv denedim digiturk play uygulamasını problemsiz bir vaziyette çalışıyordu. İnternet hızın yeterli geldiği zaman görüntü güzel oluyor. Anlık hız düşümünde otomatik görüntü kalitesi düşüyor yayının donmaması için.

TEKNİSYEN101
10-09-2016, 09:12
Arkadaslar kredi karti kampanyasi agustos ayında 440 tl idi şimdi 540 tl. Daha uygun teklif Ler varmı?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Editor
10-09-2016, 14:09
Arkadaslar kredi karti kampanyasi agustos ayında 440 tl idi şimdi 540 tl. Daha uygun teklif Ler varmı?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu anda yok 440 tl yi bende kaçırdım n11 de satılıyordu 440 tl bayram boyunca film kanalları abonelere acık durumda