Editor
14-09-2016, 14:17
14.09.2016 | ÇARŞAMBA |
TV SPOR EKRANI
#FUTBOL
Juventus(U19) - Sevilla(U19)
( UEFA Gençlik Ligi - H Grubu 1.Hafta )
Saat:17:00
Yayın:Tivibu Spor HD & Arena Sport 1
Legia Varşova(U19) - Borussia Dortmund(U19)
( UEFA Gençlik Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:17:00
Yayın:Sport 1(Germany)
Real Madrid(U19) - Sporting Lizbon(U19)
( UEFA Gençlik Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:Tivibu Spor 2 HD
Real Madrid - Sporting Lizbon
( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 2 HD & İdman TV & 1TV Georgia & IRIB TV3 & Rahe Farda TV & Maiwand TV & Arezu TV & Armenia TV & TRT Spor / HD(00:30)
Juventus - Sevilla
( UEFA Şampiyonlar Ligi - H Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 3 HD & AZ TV & EPT 1 & IRIB Varzesh & OBN BİH & Arena Sport 5
Tottenham Hotspur - Monaco
( UEFA Şampiyonlar Ligi - E Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 4 HD & Arena Sport 3
Bayer Leverkusen - CSKA Moskova
( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Varzish Sport HD & Match TV
Legia Varşova - Borussia Dortmund
( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:ZDF / HD & Arena Sport 2
Club Brugge - Leicester City
( UEFA Şampiyonlar Ligi - G Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Arena Sport 1 & Arena Sport BIH
O.Lyon - Dinamo Zagreb
( UEFA Şampiyonlar Ligi - H Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Arena Sport 4
Konferans Yayın/Dönüşümlü Yayın
( UEFA Şampiyonlar Ligi - E.F.G.H Grupları )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor HD & 2TV Georgia
İndependiente - Lanus [2-0]
( COPA Sudamericana Kupası - 2.Tur 2.Maç )
Saat:01:15
Yayın:SRF Sport 2 HD & Arena Sport 5
Botafogo - Santos FC
( Brezilya Ligi Serie A - 25.Hafta )
Saat:01:30
Yayın:LİG TV 3 & Arena Sport 3
Palmeiras - Flamengo
( Brezilya Ligi Serie A - 25.Hafta )
Saat:03:45
Yayın:LİG TV 3 & Arena Sport 3
#BASKETBOL
Brezilya - TÜRKİYE
( RİO 2016 Paralimpik Oyunları )
Saat:03:00
Yayın:TRT Spor / HD
Alıntıdır Teşekkur ederiz
TV SPOR EKRANI
#FUTBOL
Juventus(U19) - Sevilla(U19)
( UEFA Gençlik Ligi - H Grubu 1.Hafta )
Saat:17:00
Yayın:Tivibu Spor HD & Arena Sport 1
Legia Varşova(U19) - Borussia Dortmund(U19)
( UEFA Gençlik Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:17:00
Yayın:Sport 1(Germany)
Real Madrid(U19) - Sporting Lizbon(U19)
( UEFA Gençlik Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:Tivibu Spor 2 HD
Real Madrid - Sporting Lizbon
( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 2 HD & İdman TV & 1TV Georgia & IRIB TV3 & Rahe Farda TV & Maiwand TV & Arezu TV & Armenia TV & TRT Spor / HD(00:30)
Juventus - Sevilla
( UEFA Şampiyonlar Ligi - H Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 3 HD & AZ TV & EPT 1 & IRIB Varzesh & OBN BİH & Arena Sport 5
Tottenham Hotspur - Monaco
( UEFA Şampiyonlar Ligi - E Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 4 HD & Arena Sport 3
Bayer Leverkusen - CSKA Moskova
( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Varzish Sport HD & Match TV
Legia Varşova - Borussia Dortmund
( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:ZDF / HD & Arena Sport 2
Club Brugge - Leicester City
( UEFA Şampiyonlar Ligi - G Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Arena Sport 1 & Arena Sport BIH
O.Lyon - Dinamo Zagreb
( UEFA Şampiyonlar Ligi - H Grubu 1.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Arena Sport 4
Konferans Yayın/Dönüşümlü Yayın
( UEFA Şampiyonlar Ligi - E.F.G.H Grupları )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor HD & 2TV Georgia
İndependiente - Lanus [2-0]
( COPA Sudamericana Kupası - 2.Tur 2.Maç )
Saat:01:15
Yayın:SRF Sport 2 HD & Arena Sport 5
Botafogo - Santos FC
( Brezilya Ligi Serie A - 25.Hafta )
Saat:01:30
Yayın:LİG TV 3 & Arena Sport 3
Palmeiras - Flamengo
( Brezilya Ligi Serie A - 25.Hafta )
Saat:03:45
Yayın:LİG TV 3 & Arena Sport 3
#BASKETBOL
Brezilya - TÜRKİYE
( RİO 2016 Paralimpik Oyunları )
Saat:03:00
Yayın:TRT Spor / HD
Alıntıdır Teşekkur ederiz