PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mars Komplosu ! Mars'ta Neler Oluyor Video Belgesel

Editor
07-10-2016, 23:06
Hazırlayan: Kaan Ünsal Alphan
Mars’taki hayat nasıl sona erdi?
NASA’nın yürüttüğü gizli Mars Programı’nın amacı ve dünya kamuoyundan gizlemeye çalıştıkları.
Bu programda yer almış itirafçıların şüpheli ölümleri.
Mars’ta farklı zamanlarda çekilmiş gizemli kareler ve araştırmacıların analizleri.
“Mars One” projesi ve aşılamamış sıkıntıları.

yL2_cPP5JLs

aliharbiye
08-10-2016, 10:20
çok şaşırdım bu belgeseli daha önce hiç izlememiştim. aklımdaki marsla ilgili bir sürü soruya kısmen cevap oldu acaba dünya dışı varlıklar teknoloji karşılığında insan dna'sını araştırmak üzere dünya dışı ve dünyalılarla gizli bir anlaşmamı yapılmıştı. ve rahatlıkla marsa seneler önce adam yollanabiliniyordu. çok gizemli ve bir o akadarda ilginç bir belgesel, bu günden sonra artık uzaylı ve dünya dışı varlıklar yok demiyecem. bu güzel belgeseli bize sunduğun için sana çok teşekkür ediyorum saygı değer editör arkadaşım. ilginçti hemde çok ilginç ve sıra dışı bir belgeseldi.

Editor
08-10-2016, 11:13
çok şaşırdım bu belgeseli daha önce hiç izlememiştim. aklımdaki marsla ilgili bir sürü soruya kısmen cevap oldu acaba dünya dışı varlıklar teknoloji karşılığında insan dna'sını araştırmak üzere dünya dışı ve dünyalılarla gizli bir anlaşmamı yapılmıştı. ve rahatlıkla marsa seneler önce adam yollanabiliniyordu. çok gizemli ve bir o akadarda ilginç bir belgesel, bu günden sonra artık uzaylı ve dünya dışı varlıklar yok demiyecem. bu güzel belgeseli bize sunduğun için sana çok teşekkür ediyorum saygı değer editör arkadaşım. ilginçti hemde çok ilginç ve sıra dışı bir belgeseldi.

Var abi marsta yaşam olmadı senle gideriz ikimiz marsa ışılanma olayı ne kadar ters gelsede ışınlanma ile gitmiş olabilirler bence zaten bayan clinton başkan vs olursa nasa gerçeklerini aydınlatacam diye vaatte bulunmuş bakalım neler olacak ama bu nasa herşeyi gerçekten biliyorda acıklayamadı seyler var bence

aliharbiye
08-10-2016, 11:31
bu belgeselde bizlerden çok şey gizlediklerini öğrendim. demekki bilmediyimiz çok şeyler var daha baksana atom çekirdeyi ile çalışan özel uzak mekikleri, ve parçalanıp yeniden birleşen atom çekirdeklerinden oluşan yakıt, özel dizayle hazırlanmış uzay mekikleri. ışınlanma. vs vs hepsi çok ilginçti cidden keşke elimizde imkan olsada gitsek ya. orayı cennet yaparım valla cennet. ah imkan olsada gitsek ya... ne güzel olur.