PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dijitürk moviemax ve dizimax paketinde geceleri sansür azalıyomu?

mavişehirli
18-10-2016, 00:31
arkadaşlar...dijitürk sinema ve dizi paketinde özellikle geceleri dikkat ediyomusunuz yani yapımların cinsellik sahneleri sansürleniyomu veyahut kesintisiz gösteriliyomu bilgi verişinizi beklerim...

Editor
18-10-2016, 02:02
Sansur var devam ediyo

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mavişehirli
18-10-2016, 18:59
arkadaşım...anladım demekki rtük korkusu yüzünden sansürü mecburen yapıyolar şifreli kanala sansür yakışmıyo bence ancak vaziyet belli...:warn:

Editor
18-10-2016, 19:22
arkadaşım...anladım demekki rtük korkusu yüzünden sansürü mecburen yapıyolar şifreli kanala sansür yakışmıyo bence ancak vaziyet belli...:warn:
Diledigin yerde uygulamasinda bile sansur var sadece gece playbo y ve hustlerde yok [emoji1]

mavişehirli
19-10-2016, 20:53
Diledigin yerde uygulamasinda bile sansur var sadece gece playbo y ve hustlerde yok [emoji1]

arkadaşım...ülkemizde benim gibi erotizimsever vatandaşın pek çok sayıda olduğunu düşünürüm...türkiye üzerine yayın yapan şifreli avrupa özel e r o t i k televizyonlarına bence rütük sansür yaptıramaz...aksi taktirde ülkede erotizimsever vatandaşlar isyan edebilirler...pl a y b o y ve hustler gibi pek çok şifreli e r o t i k televizyonlarını uydu alıcımdaki özel iptv kanal listemin üzerinden seyrederim gerçekten başarılı yayın yapıyolar...:warn: