PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DeepFreezeSTDEval.rar kaldıramıyorum yardım

western32483
20-12-2006, 20:20
sn,pc teknik servis arkadaşlarım benim sorunum gecen günlerde bu programı pc me yükledim .install yaptım ama (deep freeze standart must be disabled before any install can proceed)diye bir yazı cıktı.bilgisayarı kapatıp actığımda ne yaptıysam örn:program indirip kursam kabul etmiyor.programı veren arkadaşımızın yazdıklarını asağıya kopyaladım

....... ArkadaŞlae Deep Freeze Yİ Kurun Tekrar Kaldirmak İÇİn Deep Freeze Yİ Devre DiŞi Birakin.deep Freezenİn Setubunu Bulun İkİ Defa Tiklayin Orda Unuİstal Var Onu Tiklayin Bİlgİsayariniz Yedİnden BaŞlayacaktir.baŞladiginda Deep Freeze KalkmiŞ Olacaktir.eger Deep Freeze Öylede Kaldiramiyorsaniz O Zman Pc GÜvenlİ Modda BaŞladin Admİnİsatrator Degİl Dİger Kullaniciyi SeÇİn Yerel Dİsk C Ye Gİrİn Ordan ProĞram Fİels Var Onu Tikayin Orda Froncİs Yaziyor Ona Bİ Defa Tiklayin Bİ Parmaginiz Shİft TuŞuna Basili Tutun Ve Ardindan Deleteye Basin Sonra Pc Yenİden BaŞlatin Sorun Kalmayacaktir ........

ben bu denilenlerin hepsini yaptım ama yinede kaldıramadım .yardım edermisiniz.kolaygelsin

OLDSMAN
20-12-2006, 20:30
Programı kurmadan önce Sistem geri yükleme noktası oluşturdunuz mu.? Eğer yapmadıysanız en son sistem geri yükleme noktasını yani bu programı kurmadan önceki bir zamana geri yüklemeyi deneyin

western32483
20-12-2006, 20:39
Programı kurmadan önce Sistem geri yükleme noktası oluşturdunuz mu.? Eğer yapmadıysanız en son sistem geri yükleme noktasını yani bu programı kurmadan önceki bir zamana geri yüklemeyi deneyin

evet sistem geri yüklemeyi denedim hatta güvenli modda sistem geri yüklemeyide denedim ama ne yazıkki bir türlü kaldıramadım .kolaygelsin

okinava
20-12-2006, 22:27
hocam programı kaldıramamanın nedeni büyük ihtimalle programın çalışıyor vaziyette olmasıdır sag altta ya da çalışan uygulamalarda program gözüküyorsa önce bunu yok et sonra güvenli modda programı silmeyi dene eger olmazsa your uninstal ya da benzeri bir program kullan

siestagunay
20-12-2006, 23:20
arkadaşım deep freezenin o versiyonunda sorun yaşadıysan sana değişik versiyonunu vereyim..
arkdaşım bilgisayarının işletim sistemi xp pro ise sana deep freezenin pro versiyonunu vereyim_!
yoksa xp home editionda çalışmıyor..

western32483
20-12-2006, 23:49
hocam programı kaldıramamanın nedeni büyük ihtimalle programın çalışıyor vaziyette olmasıdır sag altta ya da çalışan uygulamalarda program gözüküyorsa önce bunu yok et sonra güvenli modda programı silmeyi dene eger olmazsa your uninstal ya da benzeri bir program kullan

değerli okinava bu programı kurduktan sonra birinci mesajımda belirttiğim gibi (deep freeze standart must be disabled install-unistall can proceded )yazısı cıktı.kurulup kurulmadığını dahi bilmiyorum ama ne yüklemek istesem pc kapatıp acıldığında tekrar eski haline dönüyor. şimdi benim anlamadığım kurulan program yok. yanlız bu program filesin içinde (faranocis )de görünüyor.programı veren arkadaşımızda belirtmişti .sağ altta ve calışan uygulamalarda program görünmüyor .dediğiniz gibi your unistalleri kurdum ama programı bulamadığım için silemiyorum.kolaygelsin

western32483
20-12-2006, 23:51
arkadaşım deep freezenin o versiyonunda sorun yaşadıysan sana değişik versiyonunu vereyim..
arkdaşım bilgisayarının işletim sistemi xp pro ise sana deep freezenin pro versiyonunu vereyim_!
yoksa xp home editionda çalışmıyor..

teşekkürler arkadaşım konuyla ilgilendiğin için .kolaygelsin

okinava
21-12-2006, 08:24
hocam o zaman bilgisayarda bir arama yap programın ismi ile ama çok uzatma ismi deep freeze olarak arat bişe bulamazsa deep olarak ve freeze olarak arat kesin biyerde bi kalıntısı vardır

hallederiz
21-12-2006, 10:42
arkadaşım klavyeden parmağını hiç kaldırmadan
alt-ctrl-shift-f6 tuşlarına basarsan deep freeze programı ekranına gelir daha sonra şifreni girip programı en alttaki yere tıkjlayıp kapat ve bilgisayarını yeniden başlat ve hala kaldırmak istiyorsan program ekle ve kaldırdan kaldır
programı kapatmazsan program ekle ve kaldırda görünmez
yapamazsan buraya tekrar yaz bnaşka şeyler düşünelim

home
21-12-2006, 14:27
Benim tam iki günümü aldı gece gündüz hiç uyumadım nette yazılan bütün işlemleri yaptım malesef olmadı tek çözümü format atarak buldum şimdi mutluyum huzurluyum hem kafam rahat ;)

western32483
21-12-2006, 16:27
:49:
arkadaşım klavyeden parmağını hiç kaldırmadan
alt-ctrl-shift-f6 tuşlarına basarsan deep freeze programı ekranına gelir daha sonra şifreni girip programı en alttaki yere tıkjlayıp kapat ve bilgisayarını yeniden başlat ve hala kaldırmak istiyorsan program ekle ve kaldırdan kaldır
yapamazsan buraya tekrar yaz bnaşka şeyler düşünelim

:( hocam,şuanda zaten masa üstünde deep freeze mevcut .kurduğumda (deep freeze must be disabled before any install-uninstall can proceed )diye yazı çıktı.:49: bu yazıdan sonra program sanırım calışıyor .ama programa hakim değilim örneğin yükleme yapsam kayıt altına alsam pc kapatıp açsam yüklediklerim görünmüyor.ama sizin yazdığınız gibi(yanlış işlemleri bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda herşeyi eski haline getiriyor, şayet siz bilgisayarınıza kalıcı bir program eklemek istediğinizde programı kapatmayı unutmayınız shift+programın üzerine çift tıklama ile açılacak olan pencereye şifrenizi girdikten sonra programı aktif yada pasif hale getirebilirsiniz)ben hiç bir işlem yapmadan direk üstte yazdığım yazı çıktı .vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkürler.kolaygelsin

hallederiz
21-12-2006, 21:15
:49:

:( hocam,şuanda zaten masa üstünde deep freeze mevcut .kurduğumda (deep freeze must be disabled before any install-uninstall can proceed )diye yazı çıktı.:49: bu yazıdan sonra program sanırım calışıyor .ama programa hakim değilim örneğin yükleme yapsam kayıt altına alsam pc kapatıp açsam yüklediklerim görünmüyor.ama sizin yazdığınız gibi(yanlış işlemleri bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda herşeyi eski haline getiriyor, şayet siz bilgisayarınıza kalıcı bir program eklemek istediğinizde programı kapatmayı unutmayınız shift+programın üzerine çift tıklama ile açılacak olan pencereye şifrenizi girdikten sonra programı aktif yada pasif hale getirebilirsiniz)ben hiç bir işlem yapmadan direk üstte yazdığım yazı çıktı .vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkürler.kolaygelsin

arkadaşım senin yazından anladığım kadarı ile sen deep freeze programına şifre koymamışsın senden şifre isteyen yere istediğin şifreyi 3 defa tekrarlayarak gireceksin ve programa istemiş olduğun şifreyi vereceksin ve daha sonrabilgisayarını şkapa yap daha sonra sonra programı aç şifreni gir ve gelen akranda en alttaki yere işaretle ve bilgisayarını tekrar restart çek o zaman program kapalı konuma gelir daha sonra artık ne yapmak istiyorsan yapabilirsin. bunları yaptıktan sonra sonucunu yaz bilelim

western32483
24-12-2006, 12:47
format atıp hallettim.kolaygelsin

home
24-12-2006, 15:59
Teşekkürler :)

Eboscro
25-12-2006, 11:47
arkdaşım silmek istiyosan programı kurduğun setup a yeniden tıkla uninstaller ekranını göreceksin. bu yolla kaldırabilirsin... bu en kolay yöntemdir kolay gelsin

Admin
28-12-2006, 17:12
Bu seyi bende yukledim bir türlü silinmiyor sistemimi mahvetti

hallederiz
28-12-2006, 18:15
Bu seyi bende yukledim bir türlü silinmiyor sistemimi mahvetti

usta klavyeden parmağını hiç kaldırmadan
yapamazsan msn'e gel seni yönlendireyim

®adakoglu
28-12-2006, 19:27
usta klavyeden parmağını hiç kaldırmadan
yapamazsan msn'e gel seni yönlendireyim

Deeppiriz proğramını tarif ettim sistemden kaldırdı.

Admin
28-12-2006, 19:28
Su anda pc de firefox dısında hiç bir program çalışmıyor malesef surekli hata uyarısı veriyor ben pek pc işinden anlamam sanırım pc göçtü galiba

Volkan
28-12-2006, 19:31
serkan göçmemiştir. pcteamın verdiği programlar var onlarla tararttır eksik dosayaları falan bulur. ayrıca firefox yerine Advanced browser kullanmanı tavsiye ederim.

hallederiz
28-12-2006, 23:38
Su anda pc de firefox dısında hiç bir program çalışmıyor malesef surekli hata uyarısı veriyor ben pek pc işinden anlamam sanırım pc göçtü galiba

usta burayı incele
Only the registered members can see the link

rıza
14-01-2007, 22:00
siz sifrenizi girin diyonuzda ben şifre yazmadım ki bunun şifresi ne olur

®adakoglu
14-01-2007, 22:13
siz sifrenizi girin diyonuzda ben şifre yazmadım ki bunun şifresi ne olur

İsterseniz şifre girebilirsiniz.Tercih sizindir.

louis
15-01-2007, 01:11
arkadaşlar bu programı kullanıyorum. zor bi program değil, doğru şekilde yapın yeter. eğer hala program hakkında sorunu olan varsa anlaşılır şekilde problemini yazsın. yardımcı olayım. yukarda okuduklarımdan anladığım kadarıyla formatla çözmüşsünüz. hiç gerek yoktu ama neyse. bundan sonraki arkadaşlara yol gösteririz.

Admin
15-01-2007, 01:24
arkadaşlar bu programı kullanıyorum. zor bi program değil, doğru şekilde yapın yeter. eğer hala program hakkında sorunu olan varsa anlaşılır şekilde problemini yazsın. yardımcı olayım. yukarda okuduklarımdan anladığım kadarıyla formatla çözmüşsünüz. hiç gerek yoktu ama neyse. bundan sonraki arkadaşlara yol gösteririz.

Bana uzak dursun bu program :) 2 senedir format attırmamıştım bir ilke gidiyordum :) sonunda pc yi malesefki göçerdi neyse saglık olsun bu akşamda bir görevli arkadaşımızın pc si gitmiş bu program yüzünden bazı sistemlere karsı hassas sanırım

Özgür Erge
15-01-2007, 01:30
dostum kaldırmak istiyorum ama bir türlü kalkmıyo ne yapmak lazımm

louis
15-01-2007, 02:53

Arkadaşım;
1- programın ikonunu sağ altta görebiliyomusun,
2- Başlat+Tüm Programlarda kurulu dosyasını görebiliyomusun,
3- Programa şifre koydun mu
4- Program Files da kurulu olan dosyanın içindekiler tam mı eksik mi.
5- kurduğun setup dosyası elinde mi? (değilse internetten bulup indir, cd ye ya da falash diske kaydet.)
6- lisansı bitmiş bir ürün mü.( Yani *** ya da ***** yapmadan deneme sürümü mü yükledin.)
7- Ctrl+Alt+Shift+F6 tuşlarına aynı anda basarak ekrana çağırdığın tablo da "Generate OTP" butonu çıkıyo mu?

bunlara bir yanıt alayım ona göre cevap yazarım. her soruna ayrı yöntem gerekiyo.

®adakoglu
15-01-2007, 09:29

Proğramı kaldırmak aslında çok basit.Bilgisayarın sağ köşösinde saatin oldugu yerde deepfirizin simgesi vardır.Klavyeden sift tuşuna basılı tutunuz.sonra maus ile saatin yanıdaki deepfiriz simgesine çift tıklayınız masa üzerine deepfirizin simgesi gelir.Simge gelirse simgenin içerisine giriniz.Buradan simgenin içerinisinde alt alta üçtane şeçenek gelir bunlardan en alttakini işaretleyiniz.Bilgisayarı kapatıp açınız.bilgisayar açıldığında proğramı kurduğunuz deep firiz yeniden kurmak için setupa tıklayınız.bu esnada size unistal kaldırma şeçeneğini işaretleyiniz.deep firiz bilgisayardan kalkar.