PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TS 2500 HD PLUS

turannuran
02-12-2016, 01:04
Selam arkadaslar
ben aranizda yeniyim. Yurtdisinda kaliyorum. Memleketten bi cihaz ardirdim ts 2500 HD PLUS. Aldigim kisi telefonda yardimci olmuyo
Sizlere sormak istediklerim :
benim youcam baglantida hada var diyo
sadece internet ten izliyorum (turksat haric) ve acaba kanal ekleme sansim var mi (bazi videolar gordum listede acilan kanallar yesil oluyo)
cihaz da kullanici sifresi var ama bende mevcut degil buna bulma sansim varmidir
Simdiden tesekkurler

Volkan
02-12-2016, 09:24
Cihazın youcamçalışması için alınan firma yada redline firmasına cihazın kodu bildirilerek açılması gerekiyor. Yalnız bu bildirim için sizden fatura isteyebiliriler. Normalde satan kişi bunu fatura düzenlediği tarih ile actırması gerekir.

sancaktar66
04-12-2016, 15:48
Selam arkadaslar
ben aranizda yeniyim. Yurtdisinda kaliyorum. Memleketten bi cihaz ardirdim ts 2500 HD PLUS. Aldigim kisi telefonda yardimci olmuyo
Sizlere sormak istediklerim :
benim youcam baglantida hada var diyo
sadece internet ten izliyorum (turksat haric) ve acaba kanal ekleme sansim var mi (bazi videolar gordum listede acilan kanallar yesil oluyo)
cihaz da kullanici sifresi var ama bende mevcut degil buna bulma sansim varmidir
Simdiden tesekkurler

cihazı sıfır aldıysanız yani yeni aldıysanız kimsenin size yardımcı olmasına gerek yok faturaya falanda gerek yok sadece yeni yazılımı atın cihazınıza ve günceleme b ölümünde 6969 yapıp süper ayarların çıkmasını sağlayıp orada ip tv youcammı falan aktif edin ve cihazı açıp kapayın herşey normale dönecektir kanal eklemeye gelince ip tv olarak istediğiniz kadar kanal ekleyebilirsiniz başka sorunların olursa yazarsan elimden geldiğince yardımcı olurum

turannuran
04-12-2016, 16:00
Selam

öncelikle cevap verdiginiz icin sizlere tesekkür ederim. Cihaz yeni. Kapatip actiktan sonra bana yeni yazilim oldugunu bildirdi bende onu yukledim ve ondan sonra xtream baska bir sekilde acildi ama kanallar acilmadi. TR deki temsilci telefonlara cikmiyo ve orali olmuyo.
Neyse ip tv lerden su an bakiyorum oda hediyeymis
sayin Sancaktar ordaki iptv lerde yani yesil tus la dilleri ve ulkeleri degistirilen yere nasil kanal ekleyebilrim. Bana yardimci olursaniz sevirinim
Saygilar

turannuran
04-12-2016, 16:02
NOT:
youcam dan baglanma hatasi yaziyordu ve ben bir program ekledim (patch) ve su an youcam bagli gosteriyo

sancaktar66
05-12-2016, 14:57
Selam

öncelikle cevap verdiginiz icin sizlere tesekkür ederim. Cihaz yeni. Kapatip actiktan sonra bana yeni yazilim oldugunu bildirdi bende onu yukledim ve ondan sonra xtream baska bir sekilde acildi ama kanallar acilmadi. TR deki temsilci telefonlara cikmiyo ve orali olmuyo.
Neyse ip tv lerden su an bakiyorum oda hediyeymis
sayin Sancaktar ordaki iptv lerde yani yesil tus la dilleri ve ulkeleri degistirilen yere nasil kanal ekleyebilrim. Bana yardimci olursaniz sevirinim
Saygilar

öncelikle xtream açmamasının nedeni yeni yazılımla birlikte en baştaki satırı Only the registered members can see the link olmadan yazılıyordu son yazılımda adres kısmına tıkladığında Only the registered members can see the link ondan sonra adresini yazıp şifre bölümüne hiç dokunmadan login yaparsan bağlanırtsın
ikinci soruna gelince ip tv ekleye bilmen içi,n red ip bölümüne değilk free iptv bölümünü ok yap imleç dönerken tekrar ok yapıp liste ekrana gelince hazırlamış olduğun tvlist dosyanı usb ye atıp cihaza tak biraz bekledikten sonra info tuşuna bas listeni görecek sin mavi tuşla kaydet tamamdır kolay gelsin unutmadan söylim xtream en üst satırı tıklayınca çıkan adresi not al bir yere noktası virgülü aynı olacak şekilde sonra silip Only the registered members can see the link ekleyip sonra not aldığın adresi girip onay yap logine gel ok yap