PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Özellikli Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Uydu Arıyorum

EricCartman
06-12-2016, 10:34
Merhaba arkadaşlar,

Uydu konusunda malesef pek bilgim yok. D-Smart'ı iptal ettim ve bir uydu cihazına ihtiyacım var. Almışken kaliteli ve uygun fiyatlı bir cihaz almak istiyorum. Genel olarak beklentilerim;

* Açılış süresi çok uzun olmayan
* Kanal geçişleri çok uzun sürmeyen
* HD ve SD görüntüleri kaliteli
* Youtube başta olma olmak üzere nette belli başlı sitelere girebilen

bir cihaz araştırıyorum. Tabii ki nette bazı araştırmalar yaptım ama sizlerin değerli görüşlerine de başvurmak istedim. Hatta eğer yasak değilse ve de bildiğiniz kampanya, link vs varsa paylaşabilirseniz de çok sevinirim.

Volkan
06-12-2016, 12:15
Aşağıdaki linkteki cihazı inceleyip cihaz sahibi yada benimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazın garantisi devam etmektedir ve cihaz üzerinde özel yazılım olup hem bahsetmiş olduğunuz özellikleri kapsamakta hemde ilave youcam ve özel server bulunmakta. Yıllık serverler 150 Tl ye satılırken siz server ucretine cihaz sahibide olacksınız.

Only the registered members can see the link

EricCartman
06-12-2016, 13:27
Aşağıdaki linkteki cihazı inceleyip cihaz sahibi yada benimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazın garantisi devam etmektedir ve cihaz üzerinde özel yazılım olup hem bahsetmiş olduğunuz özellikleri kapsamakta hemde ilave youcam ve özel server bulunmakta. Yıllık serverler 150 Tl ye satılırken siz server ucretine cihaz sahibide olacksınız.

Only the registered members can see the link

Merhaba Volkan Bey,

İlginiz için teşekkür ederim. Verdiğiniz linki inceledim, ürünü satın almak isterim. Fiyata WiFi anteni de değil sanırım, doğru mudur ? Satın alma, ürün gönderimi gibi işlemleri nasıl yaparız ?

Volkan
06-12-2016, 14:23
Merhaba Volkan Bey,

İlginiz için teşekkür ederim. Verdiğiniz linki inceledim, ürünü satın almak isterim. Fiyata WiFi anteni de değil sanırım, doğru mudur ? Satın alma, ürün gönderimi gibi işlemleri nasıl yaparız ?

Özel mesaj olarak yazdım. Satış konularını özel den görüşelim.