PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Reina saldırganı İstanbul'da yakalandı

Editor
17-01-2017, 00:48
Yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence mekanı Reina'da 39 kişiyi katleden teröristin Esenyurt'taki operasyonla ele geçirildiği öğrenildi.

Terörist İstanbul'da düzenlenen operasyonda Kırgız arkadaşının evinde yakalandı.

Saldırganın sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüleceği bildirildi.

EMNİYET AÇIKLAMA YAPACAK

İstanbul Emniyeti sabah saat 9'da konuyla ilgili açıklama yapacağı öğrenildi.

İşte teröristin yakalanmasından ilk fotoğraf

Only the registered members can see the link

hüseyin
17-01-2017, 01:14
şerefsizi canlı yakalamaları çok iyi oldu....yakalanması terör örgütlerine...yapanın yanına kar kalmayacağı mesajıdır...ist polisine helal olsun....

MUTAF
17-01-2017, 01:28
Ölü ele geçseydi hiç sevinmezdim.
sağ ele geçirilmesi, bu işin arkasında kimler olduğunu ortaya çıkarır.
Işid değilde başka bişeyler var bu işte, bana böyle geliyo.
POLİSİMİZİN ELLERİNE SAĞLIK.

Editor
17-01-2017, 07:57
Cani 16 gundur sanırım birşey yememiş selfi fotosundaki hali ile yakalanıncaki hali farklı beter olsun kendini yaktıı onca insanın canına kııydı ne ahireti kaldı ne dunyası pisligin

seyfi505050
17-01-2017, 08:10
Şerefsiz inşallah konuşur kimler arkadında ise milletimiz öğrenir.

Volkan
17-01-2017, 08:29
Yakalandı diye seviniyoruz da bu en fazla ona emir vereni bilir kaldığı hücre evi ve yanında kaldığı kişileri bilir. Onlarda çoktan ortadan kaybolmuştur yada ortadan kaldırılmıştır.. bu sümsük nerden bilecek üstteki teröristleri. Zaten bu birşeyler bilse yada maşa olmasa bunu çoktan kaçırırlardı daha istanbul dışına bile çıkamamış. Şimdi bu hapse girip orda yatıp kalkacaksa keşke gebertseydiler.

Bu hapis işi bana hiç mantıklı gelmiyor. İnsanları katlet sonra bir odada yat kalk. Bunları yatırmayacaksın. Sabah 5 te kalkacak türkiyenin en soğuk yerinde taş ocağında balyozla akşam 8 kadar taş kırdıracaksın kum taşıttırcaksın. Yoksa hapis bunlara tatil yeri.

aliharbiye
17-01-2017, 09:36
adi insan katali şerefsiz. yaptığını hayvan yapmaz. insanlığın adisi bu olsa gerek. inşallah asıl bu işin arkasındaki şerefsizlerde yakayı ele verir. ya bu ve bunun gibi şerefsizler nasıl bir insan profili oluyor anlamıyorum.

MUTAF
17-01-2017, 12:40
30 bin küsür vatandaşımızı öldüren katil elimizdede ne oluyorsanki
besliyoruz adada..

idiye
17-01-2017, 13:26
Şerefsiz inşallah konuşur kimler arkadında ise milletimiz öğrenir.

Kimsenin kuskusu olmasin.Millet arkasindakileri tüm ciplakligiyla biliyor.Muhim olan devletin geregini tam ve kesin olarak neticelendirmesi.