PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyeden Futbol İletişim Alanı (Puan Durumları-Yorumlar-Transferler)

Editor
20-01-2017, 22:39
Yeniden düzenlenen spor bölümümüzde tek konuda gidiyoruz arkadaşlar.

Konumuz;

Türkiye Super Ligi İletişim Alanı (Maç Sonuçları-Takımlar Hakkında Son Dakika Haberler-Yorumlar-Transferler)

Editor
20-01-2017, 22:51
Kerim Frei'dan Beşiktaş'a veda

Birmingham’a transfer olan Kerim Frei, sosyal medya üzerinden Beşiktaş’a veda mesajı yayınladı.
Beşiktaş‘tan Championship ekibi Birmingham City‘ye transfer olan Kerim Frei, sosyal medya hesabı üzerinden veda etti.
Sosyal paylaşım sitesi Instagram’daki hesabından açıklamada bulunan Kerim Frei, “Üç buçuk yıl boyunca şanlı forması için ter döktüğüm kulübüme, her zaman yanımda olan takım arkadaşlarıma, hocalarıma, kulüp çalışanlarına ve en önemlisi taraftarımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Birmingham City ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladığını vurgulayan Kerim Frei, yeni takımına katılmak için sabırsızlandığını sözlerine ekledi.

Editor
21-01-2017, 22:37
Riekerink: Penaltı kararı beni çok şaşırttı

Hollandalı teknik adam, Karabükspor’a çalınan penaltıyı şaşkınlıkla karşıladığını belirtti.
Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, Karabükspor‘a kaybettikleri maç sonrası Cüney Çakır’ın rakipleri lehine verdiği penaltı karar karşısındaki şaşkınlığını dile getirdi.
¨Bazı anlar maçın kaderini belirledi. Bence penaltı pozisyonunda bize bir faul çalınması gerekiyordu. O yüzden hakemin penaltı kararı beni çok şaşırttı.¨

¨GOLÜ ÇALIŞMIŞTIK¨
Only the registered members can see the link

Ahmet Sahin Yasin Oztekin Karabukspor Galatasaray STSL 01212017
Hollandalı çalıştırıcı hafta içi yaptıkları idmanlarda, Karabükspor’a çalışırken arkada bırakılan boşluklara dikkat çektiklerini, nitekim golü de bu şekilde bulduklarını belirtti.
¨Karabük’e, defansif ve organize, çok koşan bir takıma karşı oynuyorsunuz. Pozisyona girmek için sabırlı olmak lazım, doğru zamanı beklemek lazım bu tip takımlara karşı. Yaptığımız analizde hep söylediğimiz bir şey vardı: Defansın arkasında boşluk veren bir takım ve bulduğumuz gol de böyle geldi.¨

¨KÖTÜ OYNAMADIK¨
Kötü oynamadıklarını ve maçı kazanacak fırsatın ellerine geçtiğini ifade eden Riekerink, bu mücadeleden en az 1 puan çıkarmayı hak ettiklerini söyledi.
¨İkinci yarıda çok önemli, maçı bitirecek bir fırsat geçti elimize. Onu gole çeviremedik. Kötü oynadığımızı düşünmüyorum, maç öncesi konuştuğumuz her şeyi yaptık: Tempolu oynadık, doğru zamanda baskıları yaptık. Ancak maçın kritik anları bizim lehimize değildi yani verilen kararlar ve kaçırdığımız pozisyonlar. En azından bir puanı hak ettiğimizi düşünüyorum.¨

Volkan
22-01-2017, 00:15
Galatasaraya acımadım. Geçen hafta çok şımarmışlardı. hele podplski falan. Geçen hafta Fenerbahçenin verilmeyen penaltısında azi yıldırım ve herkez konuşunca Galatasarlılar bir yerlere çekmeye çalışıtılar. Bu hafta daha fazlası kendi başlarına geldi. İyide oldu. Ligte havluyu attılar artık.

Bu arada geçene hafta podolski adana dürüm paylaşımı yapmıştı buda benden podolskiye gelsin.

Editor
23-01-2017, 02:46

Medipol Başakşehir’in Süper Lig’deki 26 maçlık yenilmezlik serisi, Fenerbahçe deplasmanında sona erdi.
Spor Toto Süper Lig’de 18. hafta karşılaşmalarında Fenerbahçe‘ye konuk olan lider Medipol Başakşehir, bu sezonki ilk yenilgisini aldı.
Bu sezon bu haftaya kadar yoluna yenilgisiz olarak devam eden Medipol Başakşehir, bu sezonki ilk yenilgisini aldı.
Öte yandan Medipol Başakşehir’in geçen sezonla birlikte devam ettirdiği 26 maçlık yenilmezlik serisi de sona ermiş oldu.
Medipol Başakşehir, Fenerbahçe maçından önceki son yenilgisini 12 Mart 2016’da Osmanlıspor karşısında 3-2’lik skorla almıştı.

Editor
23-01-2017, 21:57

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi