PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray'dan Beklenen İhraç'lar Nihayet gerçekleşti.

uydu34
26-03-2017, 20:55
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

karakutu
26-03-2017, 22:34
Galatasaray'ı tebrik ederim fetonun kolları birer birer kesilmeli helal olsun

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal3734
26-03-2017, 22:50
Yalnız örgüt üyeliğinden değil dikkat edilirse üye aidatları yatırılmadığı için ihraç edildiler Galatasaray'a hiç yakışmadı maalesef fetoya destek intibası oluştu kamuoyunda örgüt üyeliğinden ihraç edilmeliydiler yazık çok yazık

hüseyin
27-03-2017, 03:13
galatasarayın içidışı fötöcü kaynıyor...biranönce bu kulübe kayyum atanmalı...yoksa arınamaz...

Editor
27-03-2017, 09:09
galatasarayın içidışı fötöcü kaynıyor...biranönce bu kulübe kayyum atanmalı...yoksa arınamaz...

Aynen katılıyorum daha önce fetocu olupta halen görevde olan milletvekilleri bakanlar var onlarda arınması lazım siyasi ayaga ne zaman ulasılacak merak ediyorum

selçuk1988
27-03-2017, 10:08
Sıkıyorsa ihraç etmesinler gs diye bir şey kalmazdı ortada spor Bakanı biz vatandaş lık tan çıkarıyoruz diyor siz kulüp ten ihraç etmiyor sunuz dedi

kartal3734
27-03-2017, 10:18
Aynen katılıyorum daha önce fetocu olupta halen görevde olan milletvekilleri bakanlar var onlarda arınması lazım siyasi ayaga ne zaman ulasılacak merak ediyorum siyasi ayağına hiçbir zaman ulaşılamayacak referandumun amaçlarından biride ömür boyu dokunulmazlık cumhurbaşkanı ve bakanlar görevi sırasında ve görevlerinden sonra sadece vatana ihanet suçundan yargılanabilir yani fetodan yargılanamaz 82 anayasasının geçici 15. maddesi yüzünden evren ve diğerleri yargılanması sadece sembolik oldu sayın savcı bir kahve ısmarlayıp evine gönderdi fefo iddianamesinde 37 akp milletvekili ve bakanın ismi geçiyor iddianameyi hazırlayan cumhuriyet savcısı hiç korkmadan bu iddianameyi hazırlamış bravo şayet referandumda evet çıkarsa bunların yargılanması imkansız hale gelecek şu anki kanuna göre en azından vekillik düştükten sonra yargılanıyor

Editor
27-03-2017, 11:07
siyasi ayağına hiçbir zaman ulaşılamayacak referandumun amaçlarından biride ömür boyu dokunulmazlık cumhurbaşkanı ve bakanlar görevi sırasında ve görevlerinden sonra sadece vatana ihanet suçundan yargılanabilir yani fetodan yargılanamaz 82 anayasasının geçici 15. maddesi yüzünden evren ve diğerleri yargılanması sadece sembolik oldu sayın savcı bir kahve ısmarlayıp evine gönderdi fefo iddianamesinde 37 akp milletvekili ve bakanın ismi geçiyor iddianameyi hazırlayan cumhuriyet savcısı hiç korkmadan bu iddianameyi hazırlamış bravo şayet referandumda evet çıkarsa bunların yargılanması imkansız hale gelecek şu anki kanuna göre en azından vekillik düştükten sonra yargılanıyor

O zaman ahirete kaldı bu olay değilmi :49857458:

idiye
27-03-2017, 12:20
Bu dünyada ah almayacaksin.

Birde Ilahi adeletin üstünde adalet yoktur.Iste böyle yanlis yapanlarin yaptiklari ayagina dolasirda ne oldugunu anlayamazlar.

O dersi birakip canakaleye giden vatan evlatlarinin ,ahiretde nasil yüzlerine bakacaklar.

Aidat yatirmadigi icin kovuldugunu söyleyenler.Nasil bir hiyanet icinde olduklarinin idrakinda degillermi.Yapilanlari bu milletin gercek evlatlari asla unutmaz.Onlrda yüzlerinin karasiyla kala kalirlar.

Gercek g.s lilara Allah sabir versin.

hüseyin
27-03-2017, 14:42
Aynen katılıyorum daha önce fetocu olupta halen görevde olan milletvekilleri bakanlar var onlarda arınması lazım siyasi ayaga ne zaman ulasılacak merak ediyorum
usta...bana öyle geliyor 2019 kadar birşey yapılmıyacak,sayı olarak ciddi bir rakam varki 276 altına düşülme riskine karşı seçim sonrası bekleniyor...hakan şükürün fetöcü olduğunu çok eskiden biliyordum fakat bukadar fanatik ve aşk ile gülene bağlı olabileceğini aklımın ucundan geçmiyordu (veya aksi ise kendisi çok büyük takiyecidir)fetönün onun heykelini pensilvanyadaki çiftliğine dikip hersabah secde etmesi gerek.bukadar insanogluna sadık bir kul her pazarda bulunmaz.hakan şükür futbolu bırakana kadar onun maaşa bağladığı birçok sporyazarı sporhabermüdürü spormuhabiri tribün amigoları olmuştur,bunlardan biride genelkurulda onu heyacanla savunan n.çetinçalının olduğu gibi...bunlar zaman dilimi içersinde peyder pey ortaya çıkacaktır..sabah akşam hakan şükür diyenler,onun evinden çıkmayanlar,onu birçok dönem başarısız olduğu halde pohpohlayıp yalakalık yapanlar,dün kralsın deyip bugün hayinsin diyemeyenler hepsi çıkacaklar...2019 daha çok var bu köprünün altından daha çok sular akacak...

Editor
27-03-2017, 19:14
usta...bana öyle geliyor 2019 kadar birşey yapılmıyacak,sayı olarak ciddi bir rakam varki 276 altına düşülme riskine karşı seçim sonrası bekleniyor...hakan şükürün fetöcü olduğunu çok eskiden biliyordum fakat bukadar fanatik ve aşk ile gülene bağlı olabileceğini aklımın ucundan geçmiyordu (veya aksi ise kendisi çok büyük takiyecidir)fetönün onun heykelini pensilvanyadaki çiftliğine dikip hersabah secde etmesi gerek.bukadar insanogluna sadık bir kul her pazarda bulunmaz.hakan şükür futbolu bırakana kadar onun maaşa bağladığı birçok sporyazarı sporhabermüdürü spormuhabiri tribün amigoları olmuştur,bunlardan biride genelkurulda onu heyacanla savunan n.çetinçalının olduğu gibi...bunlar zaman dilimi içersinde peyder pey ortaya çıkacaktır..sabah akşam hakan şükür diyenler,onun evinden çıkmayanlar,onu birçok dönem başarısız olduğu halde pohpohlayıp yalakalık yapanlar,dün kralsın deyip bugün hayinsin diyemeyenler hepsi çıkacaklar...2019 daha çok var bu köprünün altından daha çok sular akacak...

:459956:

seyfi505050
28-03-2017, 07:48
Bu kişiler aidatlarını ödeseydi ne olacaktı....

selçuk1988
28-03-2017, 09:28
Bu kişiler aidatlarını ödeseydi ne olacaktı....

Birşey olmaz yine atılacak lardı o sadece bahane ilk kurulda niye atilmadilar o zaman

kartal3734
28-03-2017, 12:44
Bu dünyada ah almayacaksin.

Birde Ilahi adeletin üstünde adalet yoktur.Iste böyle yanlis yapanlarin yaptiklari ayagina dolasirda ne oldugunu anlayamazlar.

O dersi birakip canakaleye giden vatan evlatlarinin ,ahiretde nasil yüzlerine bakacaklar.

Aidat yatirmadigi icin kovuldugunu söyleyenler.Nasil bir hiyanet icinde olduklarinin idrakinda degillermi.Yapilanlari bu milletin gercek evlatlari asla unutmaz.Onlrda yüzlerinin karasiyla kala kalirlar.

Gercek g.s lilara Allah sabir versin.

Aidat yaptırmadığı için üyelikten çıkarıldılar ben terör örgütü üyeliğinden GS üyeliğinden çıkarılmalıydı diyorum okuduğunu yanlış anladın herhalde ben ve benim gibi düşünenler hain değildir misliyle iade ediyorum ve sizi özür dilemeğe davet ediyorum

idiye
29-03-2017, 12:10
Aidat yaptırmadığı için üyelikten çıkarıldılar ben terör örgütü üyeliğinden GS üyeliğinden çıkarılmalıydı diyorum okuduğunu yanlış anladın herhalde ben ve benim gibi düşünenler hain değildir misliyle iade ediyorum ve sizi özür dilemeğe davet ediyorum

Ortada özür dileyecek bir durum yok.Malesef siz benim yazdigimin ne anlama geldigini anlamamissiniz.Aidat yatirmadigi icin kövuldugunu söyleyenler nasil bir hiyanet icinde olduklarini idrakinda degillermi derken --- Beyaz T.V.deki programda teoristlere söz hakki vermiyoruz derken kasdedilenlerin nasil bir hiyanet icinde olduklarini vede bunu bu milletin asla affetmiyecegini ,onlarin kovulmasini aidatlar üzerine mal ediilmesinn ayni sucu isledigini yazdim.Bunun neresi icin özür dileyeyim ?

kartal3734
29-03-2017, 23:15

Ortada özür dileyecek bir durum yok.Malesef siz benim yazdigimin ne anlama geldigini anlamamissiniz.Aidat yatirmadigi icin kövuldugunu söyleyenler nasil bir hiyanet icinde olduklarini idrakinda degillermi derken --- Beyaz T.V.deki programda teoristlere söz hakki vermiyoruz derken kasdedilenlerin nasil bir hiyanet icinde olduklarini vede bunu bu milletin asla affetmiyecegini ,onlarin kovulmasini aidatlar üzerine mal ediilmesinn ayni sucu isledigini yazdim.Bunun neresi icin özür dileyeyim ?

Adam gibi açık yazabilirdin ayrıca biz falcı değiliz bana ne beyaz Tv'de n

idiye
31-03-2017, 14:15
Adam gibi açık yazabilirdin ayrıca biz falcı değiliz bana ne beyaz Tv'de n

Yazilarimizda daha dikkatli ve kirici olmamak gerek.Bende ayni sekilde cevap yazabilirim.Anlayip anlamamak benim sorunum degil.Sizden baskasi anlasilmamak hususunda problem yasamamis demekki.Adab-i muaseret kurallarina uymak gerek.Kendinizdeki bir hali baskalarina yüklemek nekadar adildir Burada yazanlara birakiyorum.Saygi ve hörmrtlerimle !