PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Filippin kanalları.

aliharbiye
02-06-2017, 13:54
Öncelikle konumun yeri burası değilse arkadaşlar kusura bakmasın. konumu ilgili yere taşıyabilirler.
Evet saygı değer arkadaşlar bir müşterim yabancı pilippinli bir hanımla evli. ve hanımı filippin kanalarında özellikle bu kanalı istedi. ABS-CBN diye bir kanal. yer hatay bu veya başka filippin kanalı olarak bakabilecekleri kanallar varmı, uydu ve frekans varmıdır. veya 13 doğu hotbird'da ile 7 batı nilesat'ta filippince kanallar vamrıdır. kullanıdığı cihaz minix hdmı full hd. bu arkadaşa nasıl yardımcı olabiliriz. ilgili olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. saygılarımla aliharbiye.

hüseyin
02-06-2017, 15:32
aliharbiye bu kanal çok zor bir kanal..bukadar uzağa atılırmı bir kanal yaa...Only the registered members can see the link

aliharbiye
02-06-2017, 15:35
arkadaşlar bu arada müşteri sadece free kanallarla ilgileniyor bilginiz olsun teşekkürler.

hüseyin
02-06-2017, 15:38
on tane uydu var kanal listelerine bir bakayım...filipin kanalları bulursam yazarım...ALLAH yardımcın olsun...

Netflix+
02-06-2017, 16:46
.....

aliharbiye
02-06-2017, 20:05
Arkadaşlar öncelikle ilginize çok teşekkür ederim. bulunduğum jografik yerden dolayı filippin uydusu için en az 2 metrelik çanak lazım, kaç kanal gelip gelmeyeceyi belirsiz. hadi çanağı kurduk diyelim. istedikleri kanallar yoksa. sonra papaz olacaz. internette biraz araştırma yaptım, forumlardan bir kaç mesaj okudum 26 derece doğu arapsat uydusunda free yayın yapan bir iki kanal varmış idi, acaba onlar duruyormu bilmiyorum. arapsat 26 doğu uysunu ayarlamayı düşünüyorum, 26 arapsat uydusuyla bilgisi olan arkadaş varmı teşekkürler.

hüseyin
02-06-2017, 23:48
26 derece arapsat seyrettiğim bir uydu...bu uyduda filipin kanalın f'sini görmedim...boşuna uğraşmış olursun ali kardeş... FlySat Badr-4/5/6/7 @ 26° East (Only the registered members can see the link)...

hüseyin
03-06-2017, 00:09
ayrıca aliharbiye.... müşterinizin istediği filipin tv kanal veya kanallarının türkiye ile aradaki binlerce km mesafe nedeni ile biryerde imkansız olması nedeni ile en akıllıca çözümün ip tv olduğu en mantıklısı olarak gözüküyor..ip tv perfonmansı en yüksek makinayı müşterine sağlayıp bu işe noktayı koyabilirsin....benim bu fikrim şahsınıza tamamen bir tavsiye niteliğindedir...son kararı tabiki siz vereceksiniz...kal sağlıcakla...

aliharbiye
03-06-2017, 08:37
arkadaşlar ip tv için hem internet lazım hemde ip tv'de donmalar hakim. sorun çıkacağından eminim. en iyisi adamla konuşmak.

TEKNİSYEN101
03-06-2017, 13:28
Ustam hotbird uydusunda 11623 v 27500 frekansındaki SMNI kanalı Filipin kanalı, diğer uydulardaki kanllar çanak ebatının büyük olmasından dolayı zor görünüyor.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

aliharbiye
03-06-2017, 14:58
teknisyen101 sevgili kardeşim ilgine çok teşekkür ederim. müşterime dün 3 uydu kurmuştum türksat 1c. hotbird ve nilesat. ama hot bird uydunda filipin kanalı olup olmadığını bilmiyorum. 11623 teki DMMI kanalı kontrol edecem, birde müşterime arapsatı kurmayı düşünüyorum, arapsatta filippin kanalarınında olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. zaten asıl sorunda yaşadığım bölge bir çok uydu için çok uzak. örneğin astra 19 doğu uydusundan toplam 200-300 kanal alınabiliniyor. yardımlarına tekrar teşekkür ederim.