PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Başakşehir - Club Brugge Maçını Yayınlayan Kanallar.

uydu34
27-07-2017, 13:43
Şampiyonlar Ligi Üçüncü eleme turu,

2. Maç 02 Ağustos Çarşamba, 20:45

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Oynanacak ikinci maçı A SPOR HD naklen ekrana getiriyor.

hüseyin
27-07-2017, 14:51
akşam başakşehirin şampiyonlar liği öneleme maçı var...nebir haber kanalı nede bir sitede haber gördüm...maç bittikten sonra bir sidede küçük puntolarla sonucu haber yapılmış...gs.fb.bjk olsa 24 saat önceden memlekette nekadar iletişim aygıtı varsa sağır sultanı dahi haberdar etmeye çalışırken başakşehir duyarsızlığını anlayabilmiş deyilim..öyleya takım başakşehir antrenörüde abdullah avcı..maçlarını oynadıkları fatih terim statyumu kadar haber değerleri yok bu memlekette...bu kafayla sittim sene edirneden öteye gidemez bu ülke futbolu...NOT:uydu34...ustüne alınma kardeşim...sözlerim seninle alakalı deyil...

uydu34
27-07-2017, 17:00
akşam başakşehirin şampiyonlar liği öneleme maçı var...nebir haber kanalı nede bir sitede haber gördüm...maç bittikten sonra bir sidede küçük puntolarla sonucu haber yapılmış...gs.fb.bjk olsa 24 saat önceden memlekette nekadar iletişim aygıtı varsa sağır sultanı dahi haberdar etmeye çalışırken başakşehir duyarsızlığını anlayabilmiş deyilim..öyleya takım başakşehir antrenörüde abdullah avcı..maçlarını oynadıkları fatih terim statyumu kadar haber değerleri yok bu memlekette...bu kafayla sittim sene edirneden öteye gidemez bu ülke futbolu...NOT:uydu34...ustüne alınma kardeşim...sözlerim seninle alakalı deyil...

Sözlerinde doğruluk payı var ve ben zaten ilk maçı yayınlayacak kanallar hakkındada konu açıp kamuoyunu kendi çabamla aydınlatmaya çalıştım.Önemli olan şu galiba aslında taraftarı olmayan bir kulüp olunca böyle oluyor.Taraftar demek satış demek para demek hem gazete için hem tv için hemde kulüplerimiz için.Başakşehir in kaç taraftarı var ki?

TEKNİSYEN101
27-07-2017, 17:48
Uzun bir aradan sonra akşam keyifli bir maç izledim. Tebrikler Başakşehir, o nasıl bir top çevirme nasıl bir paslaşma, bana barcelona takımını anımsattı, Akşam sahanın en kötüsü Visca idi, A.Avcı 80 dakika iyi sabretti, (eski formuna henüz kavuşamamış) Avrupa maçlarında renk önemli değil önemli olan Türk takımlarımızın kazanması, Bir gs li olarak ismi duyulmamış takıma elenmenin üzüntüsünü yaşarken, başakşehirin bu denli mucadelesi bizlere gurur verdi. Umarım devamını getirir. Maçı yayınladığı içinde A spor a teşekkürler.

Simba
28-07-2017, 01:57
Basaksehir felaket oynuyo sampiyon adayi bence gecen sezonun tesaduf olmadigini gosterdi

samiabi
29-07-2017, 13:16
ben ilk yarı 2 gol yiyince moralim bozuldu yatmıştım sabah merak edip vede özetleri izleyince way be dedim fenerliyim ama avrupa arenasında takım ayırt etmem

anka342
29-07-2017, 18:40
Başakşehir 'e yürekten başarılar