PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tek Çanakta 3 Uydu

cilginizmirli
22-11-2017, 20:20
Efe-1975 isimli üyemizin sorusu üzerine bu konuyu açmayı uygun buldum.Arkadaşımız mevcut Türksat çanağı üzerinden hem azerspace hem hellassat uydularını izlemek mümkün mü diye bir soru sormuştu.Hem bu arkadaşımız hemde diğer üyelerimiz için şunu söyleyeyim.Mümkün arkadaşlar.Ben bu yöntem sayesinde bu üç uyduyu izleyebiliyorum.Uyducudan alacağınız 2 adet ince lnb,1 adet dörtlü dayzek3 adet 3er metrelik kablo,elektrik bandı ve yaklaşık 10 adet plastik kelepçe işinizi görür.Resimde gördüğünüz gibi soldaki azerbaycan uydusu sağ taraftaki hellassat uydusudur.(Bu arada bende türksat uydusunda 4 lü lnb olduğundan bu sistemi yaptım.Sizde tek lnb varsa 3 lü aparat daha sağlıklı olur.)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link),Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Baldemir
22-11-2017, 20:47
Teşekkürler cilginizmirli ben bu uygulamayı 2013 yılından beri kullanıyorum

amca16
24-11-2017, 21:24
Hızlı ve Kolay Resim Paylaşımı - resim yükle - resim paylaÅŸ - Hızlı Resim (Only the registered members can see the link])Only the registered members can see the link[/url][/IMG] buda benim çanak yardımcı olur inşallah