PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa Liglerini Yorumlayan Spor Programları

behram
12-12-2017, 01:26
Benim gibi tüm ligleri takip etme zamanı bulamayanlar için faydası dokunacak programlardır(ekşi sözlük'e tanım verir gibi oldu :) )
Bugün farkına vardığım güzel bir program var: Premier Lig Raporu. Sunucular da kaliteli, Ali Ece ile Özgür Buzbaş yorumluyor.
Tivibu Spor şifresiz kanalda pazartesi 21.30'da yayımlanıyor. Tabi o saatlerde diziler olduğu için çoğu kişi izleyemeyebilir. O yüzden hemen akabinde gece 12'de tekrarı var.

Editor
12-12-2017, 18:17
Benim gibi tüm ligleri takip etme zamanı bulamayanlar için faydası dokunacak programlardır(ekşi sözlük'e tanım verer gibi oldu :) )
Bugün farkına vardığım güzel bir program var: Premier Lig Raporu. Sunucular da kaliteli, Ali Ece ile Özgür Buzbaş yorumluyor.
Tivibu Spor şifresiz kanalda pazartesi 21.30'da yayımlanıyor. Tabi o saatlerde diziler olduğu için çoğu kişi izleyemeyebilir. O yüzden hemen akabinde gece 12'de tekrarı var.Bein sport haber kanalida fena degil bence sifresiz kanal.ama.kaliteli yayin yapiyor

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

behram
12-12-2017, 20:57
Bein Sport Haber'i bir türlü detaylı izleyemedim. Lakin Güntekin Onay'ın sanırım pazartesi bir programı var, türkiye avrupa karışık yorumluyor. 1-2 defa denk gelmiştim fena değildi. Pazartesi ÇUKUR dizisi olduğu için pazartesi programlarını izleyemiyorum :)
------------------------------------------------------------

TRT Spor'da Büyük Oyunlar var. geçmiş tarhite iz bırakan karşılaşmaları yayımlıyorlar. Sunucular da kaliteli. Salı günü saat 20.00'de başlar. hemen akabinde aynı gece 01.00'de tekrarı var. Tavsiye ederim güzel program.
arşiv bu linkte
Only the registered members can see the link

Yine TRT sporda Avrupa Sahnesi adında bir program var. 1-2 defa izlemiştim kaliteli yorumlar yoktu. Çarşamba saat 21.00'de başlar akabinde sabah 5.40'da tekrarı var.