PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : !!! Önemli REDLİNE TS 5000 cı PLUS

lefkeli303
16-01-2018, 16:48
Merhaba forumdaşlarım benim bir sorum olcaktı.Redline Ts 5000 cı plus uydu alıcım var.İki sene önce aldım bu yıl Mart ayında Youcam Server bitiyor.Yenilediğim zaman CCAM server mi alayım yine Youcam Server mi alayım tekrar hangi daha sağlıklı olur. Bir diğer sorum ise biraz karışık ve uzun cihazıma başka uydu alıcıların yazılımı uyar mı redline diğer üst model yazılım versiyonları örneğin 7500 gibi bir çok şey geliyor aklıma ama cihaza ciddi zarar veririm diye uğraşmıyorum.Kendim kamu görevlisi olduğum için çok fazla vakit bulamıyorum boş zamanlarım da uğraşıyorum uydu cihazlarına fazlaca hobim var elimdeki diğer cihazlara da denemek isityorum ama emu *** vs. olayı bitti artık.İptv ile ilgilenmiyorum güvenim olmadığı için xtream codes kullandım bir süre ama uydu gibi olmuyor server üzernden daha güvenli bence (sky italia 13 e) bu paketi nasıl izlerim iptv harici bunu öğrenmek istiyorum bir çok yol denedim ama çözüme ulaşamadım birden fazla yabancı kaynaklı forum sayfalarında araştırma yaptım ama doğru bilgiye ulaşamadım.Saygılar sizinde kafanızı şişirdim kusura bakmayın arkadaşlar inşallah güzel cevaplar veririsiniz...

axzel2023
17-01-2018, 13:13
++++++++++++++++++++