PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hindistanda yıkılan cami yerine tekrardan cami mi yoksa put tapınağı mı yapılması

iyikosan
19-01-2018, 08:40
Hindistanda yıkılan cami yerine tekrardan cami mi yoksa put tapınağı mı yapılması konusunda anket devam ediyor... Ve şu anda malesef put tapınağı yapılmasını isteyenler önde gidiyor.
Hindistan hükümeti kimin oyu daha fazla çıkarsa o yapılacak demiş.
Linki tıklayın 3 şık çıkacak karşınıza ve ( b ) şıkkını yani Babri Mescidi tıklayınız. Daha sonra Vote yazan yeri tıklayın.
Şu anda Mescid oyları geride. Allah rızası için oy kullanalım ve etrafımıza yayalım inşallah...
Selametle...

राम मंदिर v/s बाबरी मसà¥à¤œà¤¿à¤¦ (Only the registered members can see the link)

aliharbiye
19-01-2018, 10:11
Şahsen beni ilgilendiren bir durum değil. o yüzden ankete katılmıyacam. bu konu sadece orada yaşıyanı ilgilendirir. benim ülkemdeki sorunlar diz boyu, neredeyse millet savaşa gidecek. huzur yok.... herkes tedirgin. inşallah savaş falanda olmaz. saygılarımla aliharbiye.

hüseyin
19-01-2018, 18:57
neden yıkılan camii yerine tekrar camii yapmıyorlar anlamıyorum...hindistanda zaten yeterince seyyar tapınak var..inekler bu mahalle senin şu mahalle benim geziniyorlar.....oyumu kullandım..birkezdaha deneyeceğim,bakalım sistem ikinciyi kabul edecekmi...

gokbel
19-01-2018, 19:06
bence tüm Müslümanları ilgilendirmesi gerekir,islam çihanşümul bir dindir
Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...

hüseyin
19-01-2018, 19:15
vaybe...sistem ikinci bir oy hakkı tanımadı...arkadaşlar banane demeyin....nasılki cuma namazı çıkışlarında bulgaristandaki bosnadaki kosovadaki veya bilmem neredeki camii inşasına para toplanıyorsa bu anketide öyle düşünebilirsiniz...biroy çokşeyi deyiştirebilir,orada alnını secdeye koyanları sevindirebilir...oy verme işllemi1 dakikanızı bile almıyor...üşenmeyin...ayrıca İYİKOŞAN arkadaşımıza duyarlılığından dolayı teşekkür ederim...