PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu

TurkNet
08-02-2018, 19:32
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL:thumbsup:

Davet kodu : KBL74XB27KBM Bağlantı : Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL:thumbsup:

Davet kodu : KBL74XB27KBM Bağlantı : Only the registered members can see the link

Merhaba,
Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine bu kampanyadan yararlana biliyorsun.

Taahhüt Sayar : Only the registered members can see the link

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: KBL74XB27KBM Bağlantı : Only the registered members can see the link

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

İndirim verme süreci nasıl işliyor?
Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

NOT // Davet Kodu kampanya sürecince geçerlidir. Zaman aşımına uğraması geçerliliğini kaybetmesi güncelliğini yitirmesi söz konusu değildir.

uydu34
08-02-2018, 21:37
Türknet kullananlar bu operatörden memnumusunuz?
Diğer sorum ise telefon konuşma istemeden sadece internet olayı yok mu ben telefonumu Türk Telekomdan kullanmak istiyorum böyle bir seçenek yok mu?

TurkNet
08-02-2018, 21:58
Türknet kullananlar bu operatörden memnumusunuz?
Diğer sorum ise telefon konuşma istemeden sadece internet olayı yok mu ben telefonumu Türk Telekomdan kullanmak istiyorum böyle bir seçenek yok mu?

Şahsım adına en iyi servis sağlayıcı olduğunu söyleyebilirim.
TurkNet Türk Telekom'un alt yapısını kullanan bir firma TurkNet te tek fiyat tek paket bulunmaktadır. Nedir bu paketin içeriği?

Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok
Sabit Tek Fiyat : 64,99TL

uydu34
08-02-2018, 22:02
Şahsım adına en iyi servis sağlayıcı olduğunu söyleyebilirim.
TurkNet Türk Telekom'un alt yapısını kullanan bir firma TurkNet te tek fiyat tek paket bulunmaktadır. Nedir bu paketin içeriği?

Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok
Sabit Tek Fiyat : 59,99TL

Benim Türk Telekom la telefonda taahütüm var ve ben bundan memnunum aylık 22,50 Tl fakat avrupa ile konuşmamda bu ücretin içinde artısı bu oluyor türknet te ise sadece yurt içi her yöne var bu bana uymaz Türk Telekom taahütüme dokunucağı için geçemiyorum size iyi günler.

TurkNet
08-02-2018, 22:09
Benim Türk Telekom la telefonda taahütüm var ve ben bundan memnunum aylık 22,50 Tl fakat avrupa ile konuşmamda bu ücretin içinde artısı bu oluyor türknet te ise sadece yurt içi her yöne var bu bana uymaz Türk Telekom taahütüme dokunucağı için geçemiyorum size iyi günler.

TurkNet 'in verdiği 1000 dk konuşma ile aşağıdaki ülkelerin sabit numaraları ile görüşebilirsiniz

A.B.D.
Almanya
Amerikan Samoa
Andorra
Arjantin
Avustralya
Avusturya
Bangladeş
Belçika
Bermuda
Brezilya
Bruney
Bulgaristan
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Çin Halk Cumhuriyeti
Danimarka
Dominik Cumhuriyeti
Endonezya
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Finlandiya
Fransa
Fransız Guyanası
Guadalup
Guam
Güney Afrika Cumhuriyeti
Güney Kıbrıs Rum Kesimi
Güney Kore
Hindistan
Hollanda
Hong Kong
İngiltere
İrlanda
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Japonya
Jersey
Kanada
Kazakistan
Kolombiya
Kosta Rika
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Malta
Mariyan Adaları
Martinique
Mayotte Adaları
Meksika
Moğolistan
Namibya
Nijerya
Norveç
Özbekistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Porto Riko
Romanya
San Marino
Şili
Singapur
Sint Maarten
Slovak Cumhuriyeti
Slovenya
Svaziland
Tayland
Tayvan
A.B.D Virjin Adaları
Uruguay
Vatikan
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
:459956::459956::459956:

TurkNet
09-02-2018, 11:51
:yahoo:Davet Kodu veya Bağlantı Linkini Kullanarak TurkNet'li Olanlar
1AY ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANIYOR:yahoo:
Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok Sabit Tek Fiyat : 59,99TL

Davet kodu: KBL74XB27KBM
Bağlantı:Only the registered members can see the link
Kampanya 28/ŞUBAT/2018 tarihine kadar geçerlidir.(Gördüğü ilgiden dolayı kesin olmamakla beraber 31/MART/2018 tarihine uzatılması söz konusu olabilir)

TurkNet
01-03-2018, 17:06
:warn:KAMPANYA 31 MART 2018 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR:warn:

Davet kodu: KBL74XB27KBM
Bağlantı:Only the registered members can see the link

TurkNet
02-04-2018, 22:37
Only the registered members can see the link

hnl06
06-04-2018, 14:43
TÜRKNET'TEN 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET İÇİN KAMPANYA KODU

KKS25MJ40FYV

onursnl
23-04-2018, 22:49
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link) merhaba arkadaşlar bu link üzerinden veya turknet müşteri hizmetlerini aradığınızda SVO50NV55UGE bu kod ile 1 aylık TURKNET yeni üyeliği ile internet bedava kazabilirsiniz.

tjoturk
21-05-2018, 12:25
ARKADAŞLAR KAMPANYA 31 MAYIS 2018 tarihinde sona eriyor. Turk net'e geçmek isteyenler acele edin.

Öğrenciyim. Beraber 1 ay ücretsiz internet kazanalım.
Davet kodumu kullanan olursa şimdiden Allah razı olsun.

İlk kısmi ve tam faturanızı ödediğinizde siz de ben de 1 ay bedava kazanacağız.

EN GÜNCEL DAVET KODU : MFP26VW95VUV

DAVET KODU İLE BAĞLANTI LİNKİ : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)

tjoturk
03-06-2018, 00:27
ARKADAŞLAR KAMPANYA UZATILDI. Turk net'e geçmek isteyenler acele edin.

Öğrenciyim. Beraber 1 ay ücretsiz internet kazanalım.
Davet kodumu kullanan olursa şimdiden Allah razı olsun.

İlk kısmi ve tam faturanızı ödediğinizde siz de ben de 1 ay bedava kazanacağız.

EN GÜNCEL DAVET KODU : MFP26VW95VUV

DAVET KODU İLE BAĞLANTI LİNKİ : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)

A.Bozoğlu
13-06-2018, 10:47
kod ihtiyacı olan varsa;

Davet kodu:ONH31NA41BYW

Tıklayın; Arkadaşınızın daveti ile TurkNet’li olun, bir ay ücretsiz internet kazanın! (Only the registered members can see the link)

uydu34
13-06-2018, 20:40
Arkadaşlar bu operatöre geçmeden önce çok ama çok uzun düşünün o kadar çok şikayet var ki. En azından şunu söyleyeyim diyelim bir sıkıntınız oluştu karşınızda çağrı merkezi yok derdinizi anlatacak bir yol bulmak neredeyse mektupla olacak şekilde ağır işliyor he diyeceksiniz ki sen bu türknet imi kullanıyorsun ?
Hayır ama o kadar çok şikayet var ki haklarında 1 ay 30 gün 25 gün arıza diğer günler bağlanıyorum diyen mi ararsınız verdikleri hız 35 olması gerekirken 2 mbt hız alıyorum diyen mi ararsınız.
En önemlisi ne biliyormusunuz taaahüt yok 3 ay önce 54.99 du şimdi 64,99 TL taaahüt yok bol şikayet var araştırın bana inanmıyorsanız üstelik 3-4 ay sonra 75,99 Tl olmayacağını kim garanti eder. Belki olmadı değiştiririm zam gelirse diyenler döndükleri operatörler yeni kullanıcı gibi zamlı fiyattan başlatacak özellikle Türk Telekomda bu böyle eski kullanıcı daha avantajlı.

Kısaca samimi görüşlerimi yazdım herkes düşünüp şikayetleri okuyup öyle geçsin ki sonra tüh bilmiyordum ben bunları demesin.

A.Bozoğlu
14-06-2018, 11:05
Arkadaşlar bu operatöre geçmeden önce çok ama çok uzun düşünün o kadar çok şikayet var ki. En azından şunu söyleyeyim diyelim bir sıkıntınız oluştu karşınızda çağrı merkezi yok derdinizi anlatacak bir yol bulmak neredeyse mektupla olacak şekilde ağır işliyor he diyeceksiniz ki sen bu türknet imi kullanıyorsun ?
Hayır ama o kadar çok şikayet var ki haklarında 1 ay 30 gün 25 gün arıza diğer günler bağlanıyorum diyen mi ararsınız verdikleri hız 35 olması gerekirken 2 mbt hız alıyorum diyen mi ararsınız.
En önemlisi ne biliyormusunuz taaahüt yok 3 ay önce 54.99 du şimdi 64,99 TL taaahüt yok bol şikayet var araştırın bana inanmıyorsanız üstelik 3-4 ay sonra 75,99 Tl olmayacağını kim garanti eder. Belki olmadı değiştiririm zam gelirse diyenler döndükleri operatörler yeni kullanıcı gibi zamlı fiyattan başlatacak özellikle Türk Telekomda bu böyle eski kullanıcı daha avantajlı.

Kısaca samimi görüşlerimi yazdım herkes düşünüp şikayetleri okuyup öyle geçsin ki sonra tüh bilmiyordum ben bunları demesin.

Yıl sonunda akn'nin kaldırılacağını düşünürsek tahahüt olmaması nedeniyle şuan için en cazip servis sağlayıcı turknet ve netspeed bence. yıl sonu akn kalktığında güzel kampanyalar olur rekabet artar diye düşünüyorum.

Not:Turknet yada başka bir oparatöre geçiş yapmak isteyen arkadaşlar hat kapama yapmayın, taşıma yapın. hat kapama durumlarında portu başkası kapabiliyor.

uydu34
14-06-2018, 20:21
Yıl sonunda akn'nin kaldırılacağını düşünürsek tahahüt olmaması nedeniyle şuan için en cazip servis sağlayıcı turknet ve netspeed bence. yıl sonu akn kalktığında güzel kampanyalar olur rekabet artar diye düşünüyorum.

Not:Turknet yada başka bir oparatöre geçiş yapmak isteyen arkadaşlar hat kapama yapmayın, taşıma yapın. hat kapama durumlarında portu başkası kapabiliyor.

Hocam zaten kimse bulundukları hattı kapatıp Türknet e geçiş yapmıyor %90 ı tahminim geçiş yapıyor tıpkı cep operatörleri gibi ama o kadar çok şikayet var ki okunursa.
Ben Türknet yetkilisinin müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Müşteri hizmetleri hatlarını kaldırdık oradaki harcamalarımızı kıstık artık MH olmayacak diyerek bunu sanki müşteriye yararmış gibi ballandıra ballandıra anlattı.
Şimdi soruyorum size gece saat 22:00 yada istediğiniz bir saat olsun bir sorununuz oluştu çözümü nasıl arıyacaksınız sosyal medyadan yazacaksınız oradan size telefon verin arayalım diyecekler mutlaka ne kadar eski bir yöntem bumu teknoloji?
Üstelik ben bu firmayla hiç çalışmadım kullanmadım sadece geçmeyi düşündüm ama neler okudum neler tavsiyem sizlerde okuyun sadece tavsiyem.

VATAN.
17-06-2018, 20:27
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: Only the registered members can see the link

Ne yapman gerekiyor?

Davet kodu: PFK28MP62FWE

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

uydu34
18-06-2018, 17:49
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: Only the registered members can see the link

Ne yapman gerekiyor?

Davet kodu: PFK28MP62FWE

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)

Peki sayın vatan rumuzlu arkadaş bu operatöre geçip memnun olmayan arkadaşlar eski operatörlerindeki avantajlarını kaybedecekler o kişilere önerileriniz var mı?

Hikmet™
19-06-2018, 00:22
Peki sayın vatan rumuzlu arkadaş bu operatöre geçip memnun olmayan arkadaşlar eski operatörlerindeki avantajlarını kaybedecekler o kişilere önerileriniz var mı?

Geçip geçmemek tamamen sizlere kalmış bir durum. Bende Türktelekom hattımı bırakıp Türknet e geçiş yaptım Türk telekomda 16 Mbit tarifem varken 10 Mbit hız ve Steam de CS Go oynamak haramdı. Yüksek pingden dolayı hiçbirşey yapamıyordum. Türknete geçtim paketim 16 mbitti ve 17 Mbit net hız alıyordum ve çok rahat cs go oynadım. Şimdi Türknet VDSL2 ye geçtim 35 Mbit hız olan pakete 2 hafta önce 39 MBİT hız çıktı.

onursnl
19-06-2018, 12:22
Merhaba arkadaşlar 1 yıla yakındır kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
1ay hediye kazanmak isterseniz bu link üzerinden kayıt olup bu avantajdan faydalanabilirsiniz. Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)
Telefon üzerinden üye olacaksanız davet kodum : SVO50NV55UGE

A.Bozoğlu
19-06-2018, 23:24

Sn. uydu34 Mevcut oparatöründeki tarife, fiyat ve hizmetten memnun olan hiç kimse ne turknet'e nede başka bir oparatöre geçiş yapmak istemez zaten, dolayısı ile turknette tahahüt olmamasıda bir avantaj bu durumda.

Örneğin; süperonline kullanıyorsunuz ve dsmart nete taşıdınız (24_ay tahahüt ile) hattınızı, ve memnun kalmadınız! Tahahütünüz olduğu için 24ay boyunca katlanmak zorundasınız, yada cayma bedeli ödemek zorundasınız! turknet ve netspeed'de tahahüt olmadığından dolayı memnun kalmasanız dahi iptal etme şansınız her an mümkün.

Btk'ya göre 2019'da akn tamamen kalkacak, o tarihe kadar hiçbir oparatöre tahahüt vermemek en iyisi zira o tarihte rekabet artacağından daha iyi seçenekler çıkabilir karşımıza.

cc44
09-08-2018, 14:02
NBH13QT58MHS

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)

cc44
09-08-2018, 14:03
NBH13QT58MHS
NBH13QT58MHS

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)

QuikSiLveR
10-08-2018, 07:50

Arkadaşlarına vereceğin davet kodun: FYR47OY74SLO

TurkNet
04-10-2018, 18:08

İndirim verme süreci nasıl işliyor?
Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

onursnl
10-11-2018, 01:49
........................

onursnl
10-11-2018, 01:50
TurkNet'e başvuran arkadaşlarım Aknsiz 1 Ay, bedava Ücretsiz internet kazanıyor. Tıkla: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! (Only the registered members can see the link)
Kampanya kodu : SVO50NV55UGE

hüseyin
10-11-2018, 02:38
bence hiçkimse ocak ayına kadar biryere kımıldamasın...zaten ocak ayınada ne kaldıki şurada...

erenlehergece
15-11-2018, 19:55
NBH13QT58MHS
NBH13QT58MHS

.sdkaslşfkadslfkşlafa

sensi
15-11-2018, 23:43
Bu ay internet faturamı türk telekoma yatırmaya gittim 59tl olan aylık faturam 41tl düşürüldü dendi bende madem öyle tvbu paketini 9.90kr kampanya başlatmış .. internet üzerinden uydu ile faturama yansıtın dedim ..müsteri temsilcisi yook sizin internetiniz yine 59 tl sadece bu aya mahsus düşürüldü deyince ya kardeşim bırakın çocukmu kandırıyorsunuz önce elimize bir çikolata tutuşturup sonra tokat atıyorsunuz deyip çıktım... hep kandırmaca kimse kimseye bedava hiç bir şey vermiyor ... bizzat yaşayanlardanım saygılarımla...

TurkNet
05-12-2018, 05:02

TurkNet
05-12-2018, 05:13

onursnl
05-12-2018, 13:14
TurkNet'e başvuran arkadaşlarım Aknsiz 1 Ay, bedava Ücretsiz internet kazanıyor. Başka firmalar gibi AKN yok sınırsız internet var ! Olması gerektiği gibi Tıkla: Only the registered members can see the link
Kampanya kodu : SVO50NV55UGE

Hikmet™
05-12-2018, 18:57
Konuda yeterince davet kodu mevcut. Konu üst sıraya sabitlendi ve kilitlendi. İsteyen Türknet bölümünden ilgili davet ile abone olabilir.