PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun

korfez41
18-03-2018, 15:04
Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Baldemir
18-03-2018, 23:15
Çanakkale Destanı

Yaşamaz ölümü göze almayan.
Zafer, göz yummadan koşana gider.
Bayrağa kanının alı çalmayan,
Gözyaşı boşana boşana gider!
Kazanmak istersen sen de zaferi
Gürleyen sesinle doldur gökleri
Zafer dedikleri kahraman peri
Susandan kaçar da coşana gider.
Bu yolda herkes bir ey delikanlı
Diriler şerefli ölüler şanlı
Yurt için döğüşen başı dumanlı
Her zaman bu şandan, o şana gider

Faruk Nafiz Çamlıbel

osmanke
18-03-2021, 00:41
Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muhare*belerini kazandıran bu yüksek ruhtur. (Mustafa Kemal Atatürk)

Only the registered members can see the link

Simba
18-03-2021, 00:44
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale’yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferimizin 106. Yılı kutlu olsun!

kerem41
18-03-2021, 01:36
18 mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun, bu vatani bizlere canlarıyla hediye eden,
tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Editor
18-03-2021, 11:24
Düşmanda imkân vardı, Mehmetçikte iman. İşte buydu, Çanakkale’yi geçilmez kılan…” Canını vatana siper etmiş, cesaretiyle destan yazmış tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz…

halil-04
18-03-2021, 11:54
Çanakkale şehitlerimizi rahmetle anıyoruz mekanları cennet olsun

harkan
18-03-2021, 11:55
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

korfez41
18-03-2021, 21:00
ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ
Çanakkale içinde vurdular beni
Ölmeden mezara koydular beni
Of gençliğim eyvah.
Çanakkale içinde Aynalı Çarşı
Ana ben gidiyom düşmana karşı
Of gençliğim eyvah
Çanakkale içinde bir uzun selvi
Kimimiz nişanlı kimimiz evli
Of gençliğim eyvah

• BİR YOLCU' YA
Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın
Bu toprak bir devrin battığı yerdir.
Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın
Bir vatan kalbinin attığı yerdir

Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda
Gördüğün bu tümsek Anadolu' nda
İstiklâl uğrunda, namus yolunda
Can veren Mehmet' in yattığı yerdir.

Bu tümsek koparken büyük zelzele,
Son vatan parçası geçerken ele
Mehmet' in, düşmanı boğduğu sele
Mübârek kanını kattığı yerdir

Düşün ki, haşr olan kan, kemik, etin
Yaptığın bu tümsek amansız, çetin
Bir harbin sonunda bütün milletin
Hürriyet zevkini tattığı yerdir.
Çanakkale yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi Gazi Mustafa Kemal Atatürk rahmet ve minnetle anıyoruz.

amca16
18-03-2021, 23:33
18 mart çanakkale zaferi
Şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

osmanke
18-03-2022, 02:47
* Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman zarfında yerimize başka kuvvetler gelir, başka komutanlar hakim olabilir.
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN.

harkan
18-03-2022, 15:38
18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun,başta MUSTAFA KEMAL olmak üzere bütün şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyorum

osmanke
17-03-2023, 23:27
Çanakkale Geçilmez !

18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, çok şeyler borçlu olduğumuz aziz şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet, şükran ve saygıyla anıyoruz.

harkan
18-03-2023, 00:05
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Simba
18-03-2023, 11:56
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale’yi geçilmez kılan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferimizin 108. Yılı kutlu olsun!

ygurbuz
18-03-2023, 12:27
İzin verirseniz Dostlar Bizim için önemli bugün,

Geçen sene bu gün ne olmuştu hatırlayalım?

Bugün, Çanakkale Köprüsünün açılışının 1. yıldönümü.
Müteahhit şirketlere verilen yıllık 16.425.000 araç garantisinin sadece %13'ü gerçekleşmiş ve köprüden 1 yılda sadece 2.200.000 araç geçmiş!
Zarar 252 milyon Euro! "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" derken bunu kastetmemiştik!..
Seçim yaşlaştıkça daha neler gündemi degiştirecek. Depremdeki hazimeti kapatmak için
Alt yapısı oluşmamış ama satışı için birde çekiliş yapılacakmış?

UYAN TÜRKİYEM YARIN ARTIK ÇOK GEÇ OLABİLİR?

cafi
18-03-2023, 14:16
​Vatan için canını feda eden Tüm şehitlerimizi saygı minnet ve rahmetle anıyoruz mekanları cennet olsun inşallah biz burada özgürce yaşıyor isek bu kahramanların vatan için şehit ve gazi oluşundandır

korfez41
18-03-2023, 19:30
Türk milletinin göstermiş olduğu mücadele ve kazandığı Zaferin 108.yıldönümünü gururla kutluyoruz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu mücadeleye katılarak vatanın bölünmez bütünlüğü için Canlarını feda eden tüm şehitlerimizi minnetle anıyoruz
Toprağı vatan yapan şehitlerimizi Minnet ve Saygı ile anıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Minnetle Yâd ediyoruz.

cafi
18-03-2024, 12:19

harkan
18-03-2024, 13:48
Başta MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olmak üzere hepsine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. ÇANAKKALE zaferimiz kutlu olsun

Simba
18-03-2024, 18:04